REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Ja z Płatnieczej

29.05.2014 15:47

Informacja jest powierzchowna i byle jaka i jedzie kryptoreklamą. Dlaczego nie napiszecie, że dokładnie w tym miejscu był od połowy lat 70 XX w. barek - kawiarnia z drewnianą werandą?

# zza rogu

29.05.2014 15:57

#Ja z Płatnieczej napisał(a) 29.05.2014 15:47
Informacja jest powierzchowna i byle jaka i jedzie kryptoreklamą. Dlaczego nie napiszecie, że dokładnie w tym miejscu był od połowy lat 70 XX w. barek - kawiarnia z drewnianą werandą?

I koniecznie napiszcie co było tam od 1945 roku i wcześniej. Sięgnijcie do X wieku, wówczas informacja zdaniem Ja z Płatniczej będzie pełna i rzetelna

# eRDe

29.05.2014 17:18

#Ja z Płatnieczej napisał(a) 29.05.2014 15:47
dokładnie w tym miejscu był od połowy lat 70 XX w. barek - kawiarnia z drewnianą werandą?

Ile się tam na wagarach nasiedziałem nad szklanką herbaty:)

REKLAMA

# basia

07.06.2014 13:50

piszecie o miejscu obok...

# Księżycowy

13.06.2014 00:04

Zespół bloków do Reymonta tzn Kasprowicza i Żeromskiego powstały w latach 53-56 uw,przy samym Reymonta i Oczapowskiego w latach 60 uw (biała cegła oczywiście przed dociepleniem) od Wólczyńskiej osiedle tanich domów drewnianych Chomicza 20/30 do lat prawie 80 uw ,Marymoncka na wysokości Przy Agorze lata 70 (wielka płyta) trudno więc określić co było po 45 roku w tym miejscu na pewno osiedle lata 30 obecnie Stare Bielany jak również AWF jako CIWF ....
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA