REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sprzęt gastronomiczny - gdzie wypożyczyć ?

03.03.2016 14:30 #simtus
W Warszawie. Planujemy zorganizowanie imprez plenerowych na naszych klientów i właśnie chcielibysmy zamówić takie wysposażenie, bo kupować nie ma sensu. Pomożecie coś?
17.03.2016 09:00 #marika83
A dlaczego kupować nie ma sensu? Zwłaszcza, że piszesz "imprez plenerowych" więc domyślam się, że kilku. Jak znajdziesz dobrą ofertę na zakup to spokojnie można kupić i przechować od imprezy do imprezy. Zobacz tutaj https://mmgastro.pl/ - mają duży wybór i ceny też ok.
21.03.2016 11:57 #klinka912
Lepiej kupić niż wynajmować czy wypożyczać. Swoje to jednak swoje i nie trzeba się bać, że coś uszkodzimy i będziemy musieli zwracać pieniądze. Ja kupiłam całe wyposażenie swojej restauracji w sklepie Gielda Gastronomiczna i jestem z niego bardzo zadowolona :)
19.04.2016 12:00 #tośka84
Mój brat urządzał ostatnio swoją restaurację i kupił cały sprzęt w sklepie Giełda Gastronomiczna. Też początkowo chciał wynająć, ale po namyśle stwierdził, że ceny e tym sklepie są na tyle przystępne, że lepiej kupić coś na własność niż płacić za wynajem ;)
17.06.2016 22:47 #marian013
A sprawdzałes oferte firmy GORT? Na ich stronie http://www.gort.pl/mozna katalog zamówić :) Sa bardzo dobrą marką, to polska firma i mają dobre ceny
REKLAMA
24.02.2017 13:34 #henrykolech
Nie wiem czy wypożyczają ale jakbyś chciał kupić to na pewno dobry ma firma Tanake - https://www.tanake.com.pl Czasami lepiej mieć swoj na stałe niz wypozyczac zwlaszcza jak czsto sie cos organizuje
23.03.2017 20:57 #nika1
A tutaj https://sklep.technica.pl zaglądaliście? Sklep oferuje sprzęt do restauracji oraz innych lokali gastronomicznych. Uważa, że zamiast wypożyczać sprzęt, to warto w niego zainwestować. Jest tam naprawdę ciekawa oferta.
21.07.2017 14:10 #Arczi
Z doświadczenia wiem, że warto stawiac na firmy, które mają jakąś realną ekspozycję (można pojechać obejrzeć sprzęt), mają sklep internetowy i organizują wyprzedaże, promocje itd. Ja postawiłem na Probox. Plus też dla nich za doradztwo.
21.07.2017 14:36 vega195
W W-wie jest kilka miejsc, gdzie można wypożyczyć sprzęt gastronomiczny. Dobre opinie słyszałem m.in. o wypożyczalni na ul. Kasprzaka - mają dość dobry sprzęt, wybór jest dość szeroki, a ceny an rozsądnym poziomie. Warto zajrzeć. Tu http://gastro-wypozyczalnia.eu jest do nich kontakt.
01.08.2017 00:00 #milka23
Lepiej cię wyjdzie kupno. Zobacz sobie katalog Gort, mają dobre ceny http://gort.pl/
28.02.2018 22:08 #kolar
Ja kupowałam cały sprzęt u www.frigosystem.com.pl. Konkretnie potrzebowałam lady i regału chłodniczego. Produkty, które otrzymałam były naprawdę przyzwoitej jakości. Obsługa bardzo uprzejma, a realizacja terminowa. Śmiało polecam
22.11.2018 11:45 #trey
Bardzo dobrą firmą w Warszawie, która zajmuje się wynajmowaniem sprzętu gastronomicznego jest www.gastro4rent.pl Możecie od nich wypożyczyć wszystko co jest niezbędne na różnego rodzaju imprezach i festynach.
12.06.2019 12:14 #martin
Ja również wypożyczałem sprzęt gastronomiczny od wcześniej wspomnianej firmy www.gastro4rent.pl i mogę ją polecić wszystkim osobom z Warszawy. Od nich zakupicie cały niezbędny sprzęt gastronomiczny w całkiem niezłych cenach.

117/3692 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 Wypoczynek za granica w okolicach Wezuwiusza okolice Salerno 7 km zaraz przy zjezdzie z bezplatnej autostrady w prywatnym klimatyzowanym mieszkaniu skladajacym sie z: w pelni wyposazonej kuchni z salonem, dwňch sypialni max ilosc poslan 6 , lazienki i dwoch balkonow, miejsce spokojne i ekskluzywne stanowni doskonala baze do urzadzania jednodniowych wycieczek do slynnych wykopalisk Pompejňw i Herculanum, Paestum, a takze na wybrzeze Amalfi. Ceny pozywienia w miescie bardzo dobre, parkowanie oraz miejska plaza darmo. Przewodnik na zadanie, jak rňwniez osoba, ktňra moze pobyt ten zorganizowac, ceny za sam pobyt od 20 euro za osobe i noc, zostawic adres poczty na 00393408072980 kontakt z wyprzedzeniem mozna po polsku

5-pokojowe i większe sprzedam
 Wyjątkowa oferta kredytowa Udzielamy pożyczki w wysokości od 2000 do 12 000 000 euro bez jakiegokolwiek protokołu jakiejkolwiek osobie fizycznej, moralnej; osoby fizyczne lub kierownik firmy. Jeśli chcesz skorzystać z kredytu lub finansowania na realizację swoich projektów, nie martw się już nigdy! Dajemy Ci pożyczkę maksymalnie po 48 godzinach. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Inne nieruchomości sprzedam
 Sprzedam miejsce w garażu podziemnym ul.Olbrachta 118 B, Bemowo. Cena 15 000 zł. Kontakt: 791 848 877.

Dom sprzedam
 Nowy segment Choszczówka, ul. Orchowiecka 607-083-000

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA