REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sprzedaż mieszkania w Warszawie

02.03.2017 01:47 #Brabara
Czy warto podpisywać umowę na wyłączność z agencją czy sprzedawać samodzielnie?
02.03.2017 05:41 #okruszek
Z moich doświadczeń wynika, że nie, ale to Twoja decyzja. Agencje opisują nieruchomości (co możesz zrobić sama) a potem zamieszczają na portalach ogłoszeniowych w Internecie do których wszyscy mają dostęp. To też możesz zrobić samodzielnie. Możesz skorzystać np z Portalu internetowego http://prywatnaoferta.pl/ z prywatnymi ogłoszeniami nieruchomości. Za opłatą publikują ogłoszenia o sprzedaży / wynajmie nieruchomości na wielu portalach, co przyspiesza sprzedaż. Publikacja jest tańsza niż dodawanie na pojedynczych serwisach, a także szybsza. Jeden formularz, a możliwość publikacji na kilkudziesięciu portalach.
20.03.2017 11:14 paluch
Dobre agencje nieruchomości mają profesjonalne podejście do sprzedaży, agenci korzystając z swoich licznych kontaktów, skracają czas oczekiwania na samą sprzedaż. Szczególnie ma to zastosowanie gdy sama nieruchomość jest mało atrakcyjna.. Prócz samego wystawienia ogłoszenia, przygotują nieruchomość do sprzedaży wg. standardów home staging, zrobią profesjonalne zdjęcia nieruchomości, (polecam freedom-nieruchomosci.pl ) wyretuszują je oraz udostępnią ofertę w bardzo szerokim kanale informacji, co dla zwykłego użytkownika sieci było by pracochłonne i mniej skuteczne. Poza tym jest to wygodniejsze rozwiązanie, wymagające od nas mniej zaangażowania czasowego.
wpis modyfikowany 1 raz, 20.03.2017 11:16 
29.03.2017 11:14 #pajola
macie jakieś opinie o InwestPlanie, zainteresowało nas mieszkanie na Grochowie , wszystko wygląda porządnie. Okolica bardzo ładna i wszystko do nas przemawia :)
03.04.2017 12:31 #Patryk85
Wydaję mi się, że lepiej jednak skorzystać z pomocy biura nieruchomości,(np. http://www.redhome.pl/ w Warszawie), które ma doświadczenie w sprzedaży mieszkań/domów. Na pewno zależy Ci na szybkiej transakcji, a w taka agencja to ułatwia.
17.06.2018 18:47 #wera
Polecam jeszcze taką inwestycję w Markach http://metropolitan.kupswoje.pl/
Warto na pewno jest przyjrzeć się jej ze względu na kameralność bloków, dosyć łatwy i szybki dojazd do centrum. Przyjrzyjcie się tej inwestycji.
REKLAMA
10.09.2018 10:25 #beraa
Cześć. Sam byłem w sytuacji podbramkowej niedawno i sprzedaż domu okazała się jedyną furtką. Sprzedałem firmie z wykup-nieruchomosci.pl. Oni jako jedyni zaproponowali mi dość dobrą cenę i szybką sprzedaż. A w moim wypadku czas grał dużą rolę.
01.10.2018 09:37 #Marek85230
Warto podjechać sobie do Międzylesia do Willi Międzylesie ponoć za niedługo mają oddawać do użytku. Dużo konkretów o mieszkaniach garażu i lokalizacji jest na http://www.willa-miedzylesie.pl/. Na mnie miejsce wywarło bardzo pozytywne wrażenie.
29.12.2018 01:30 #Poli
Powiem szczerze, że Żoliborz jest najpiękniejszą dzielnicą. Poza tym jestem pod olbrzymim wrażeniem osiedla Madison Apartments (ul. Szamocka). Oprócz tego, że są przy lesie te domki to mieszkańcy ostatnich pięter mają ogrody z trawą na dachu! Niespotykane, teraz to budują zwykłe klocki za które wołają popaprane ceny
24.01.2019 10:02 #dawidcc
Na podstawie preferencji ci dopasują nieruchomość w Warszawie do wynajęcia lub masz gotowe oferty do oglądania bez limitów po płatnej rejestracji, www.ofertyok.pl. Właściciele szybko odpowiadają na zapytania. Najszybciej udało mi się z dnia na dzień tam znaleźć mieszkanie dla siebie i kumpeli z roboty. Właściciel też nam sporo pomógł, teraz po kilku miesiącach życia mamy czynsz obniżony, więc da się zrobić.
12.02.2019 23:26 #Kris
A próbowałeś może nawiązać kontakt z Rafałem Bieleckim? Genialnie się z nim współpracuje.
07.05.2019 23:52 #Waldek
Jak sprzedaż mieszkania, to tylko Rafał Bielecki. Jak sprzedaż mieszkania, to tylko Rafał Bielecki.
03.06.2019 09:25 #asikiss
Jest w Warszawie dobre biuro pośrednictwa ze stroną megamieszkania.pl. Nie marnują czasu. Ja znalazłem u nich mieszkanie w ciągu jednego dnia, nawet powiem więcej - to była kwestia jednego popołudnia. Mieszkam już od roku i nie narzekam.
10.06.2019 09:58 dominika123
Polecam szukać mieszkania do kupienia lub wynajmu na https://www.dobryadres.pl , wiele ciekawych ofert :)
17.07.2019 12:05 #danuta21
oczywiście że warto polecam Tur Nieruchomości najlepsza agencja w Warszawie https://tur-nieruchomosci.pl/
19.07.2019 12:45 MalVVina
Bardziej opłaca się sprzedać nieruchomość osobiście, ale może to potrwać dlatego biuro nieruchomości będzie dobrą opcją. Oczywiście wiadomo, że biuro nieruchomości weźmie z ceny swoją prowizję, ale zajmie się całkowicie sprzedażą, a my będziemy zobowiązywani do pokazywania mieszkanie potencjalnym kupcom. Jeżeli chodzi o biuto to ja przy sprzedaży mieszkania korzystałem z biura nieruchomości ABA - https://www.abanieruchomosci.pl/ . Byłem bardzo zadowolony z ich usług dlatego mogę polecić to biuro.
REKLAMA
24.07.2019 14:54 #bawol
Jeśli masz czas i ochotę bawić się ze sprzedażą to sprzedawaj samodzielnie a jesli nie to to polecam rewelacyjna Agencje Tur Nieruchomości ja bardzo miło wspominam wsółprace z nimi tak wiec https://tur-nieruchomosci.pl/
14.08.2019 09:35 miloszurbanski
Moim zdaniem najlepiej jest zwrócić się o pomoc do biura nieruchomości. W ten sposób wszystko zostanie załatwione szybko i przede wszystkim zgodnie z prawem. Ja osobiście posiadając dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie współpracowałem z biurem AdReM http://www.ad-rem.com.pl i jestem bardzo zadowolony.
18.08.2019 19:02 #kuba86
My szukamy mieszkania do kupienia i patrząc na podejście agentów i ich sposób pracy, zdecydowaliśmy sami się rozejrzeć. Lepiej sobie samemu można poradzić. Wstępnie już rozmawialiśmy na temat kupna w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin, dewelopera https://apm-development.com.pl i w końcu mam konkretne informacje. Jak "agent" nam szukał mieszkania, to o połowę rzeczy i tak sami musieliśmy pytać... W przypadku mieszkania z rynku pierwotnego, angażowanie agenta moim zdaniem mija się z celem.

12/3762 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 Sprzedam dwa hokery, stan bdb. Użytkowane przez około miesiąc. Wysokość 94,5 cm, srebrne nogi, jasne siedziska z plastiku. Wyłącznie odbiór osobisty (skarbka z gor). julianonerules@gmail.com

Kupię samochód
 Kupimy każdą TOYOTĘ : Corollę, Carinę, Avensis, Hiace ,Hilux, Rav-4, Land-Cruiser ,Picnic, Auris, Dynę i inne OGŁOSZENIE ZAWSZE AKTUALNE !!! Właścicielu,Posiadasz takie auto,Zadzwoń do nas Zapewniamy najszybszy i najpewniejszy sposób uzyskania najkorzystniejszej ceny Nawet gdy Wasze auto nie znajduje się w najlepszym stanie wizualnym i techniczny Auto używane, powypadkowe, uszkodzone, bez przeglądu i OC, skorodowane, zniszczone, zaniedbane, po leasingu, z korporacji taksówkarskich i szkół nauki jazdy, auta firmowe, sprowadzane z zagranicy , osobowe, dostawcze itd. Do skorzystania z oferty zapraszam osoby prywatne, zakłady i przedsiębiorstwa dysponujące flotami pojazdów, firmy windykacyjne i inne. Oferta dotyczy skupu aut z całej Polski,7dni w tygodniu 24h. Zapewniam wszystkie dokumenty do wyrejestrowania aut. Zapraszam do kontaktu telefonicznego,mejlowego lub SMS,oddzwonimy w jedną minutę Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h Zapisz,zapamiętaj nr.tel. 603/411/333

Budowlane
 Witam uprzejmie, Potrzebuję pilnie pomocy, dlatego podejmę pracę np. Budowlaną u osoby uczciwej (oczywiście też w firmie) i chętnej pomóc, w zamian za pracę na umowę (bądź też nie - zależy od osoby). Jeżeli chodzi o mnie to jestem z wykształcenia Murarz, jestem kompetentną, nie pijącą osobą. Jeżeli na umowę to podejmę się pracy nawet z 60 / 70% wynagrodzeniem. Poproszę o kontakt, przedstawię szczegóły dlaczego. Praca może być też wyjazdowa. Proszę się kontaktować i przedstawiać oferty. 518 923 945 Henryk

Dom i ogród
 Szukają Państwo wysokiej jakości mebli do salonu, dużego pokoju, sypialni lub też kuchni? Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszych klientów czekają modne i stylowe zestawy mebli wypoczynkowych od renomowanych producentów z całego świata. Tylko u nas znajdą Państwo meble, które pozwolą nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. W skład naszej stałej oferty wchodzzą takie meble jak: - meble wypoczynkowe - meble do salonu ( szafki, stoliki, witryny, komody, kredensy, barki ) - meble do jadalni ( krzesła, stoły, witryny, barki, komody ) - meble do sypialni ( łóżka, materace, stelaże, stoliki nocne, toaletki, szafy ) - meble kuchenne Oprócz tego oferujemy Państwu możliwośc wykonania mebli kuchennych na wymiar. To doskonały sposób aby w optymalny sposób zaaranżować przestrzeń w kuchni i cieszyć się z pięknie urządzonej przestrzeni w domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofetą: Meble Milano https://meblemilano.pl/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA