REKLAMA
REKLAMA

Sprzatanie przed świętampranie dywanów Warszawa

21.02.2016 22:54 #WandaM
Czy moglibyście powiedzieć, gdzie w Warszawie można wyprać dywany?
23.02.2016 00:29 #Marusia
Jest taka firma w Warszawie, która zabiera od klientów dywany i po wyznaczonym terminie oddaje już suche i uprane. Skontaktuj się przez ich stronę: http://czyste-dywany.pl/ Nie czekaj na ostatnią chwilę, bo przed samymi świętami może być kolejka.
07.10.2016 11:48 damian1222
Ja korzystałem z firmy w firmie Berman i było całkiem nieźle. Ostatnio zastanawiam sie czy samemu nie wyprać dywanu rozglądałem sie za maszynami do czyszczenia które można wynająć np na jeden dzień znalazłem na razie ofertę firmy http://szorowarki24.pl/ ale musze poszukać czegoś w Warszawie.
wpis modyfikowany 3 razy, 07.10.2016 11:54 
24.10.2016 20:43 #Wera
A nie szkoda kasy na takie usługi? Kiedyś też zawsze oddawałam komuś do prania, ale w końcu kupiłam na electro.pl tani specjalny odkurzacz piorący i sama się tym zajmuje.
07.02.2017 08:54 Colt
Osobiście polecam pomoc fachowej firmy Romwit, szczególnie jeżeli macie jakieś bardziej konkretne zlecenie. Ja mam dość poważny problem z czyszczeniem biurowych dywanów w mojej firmie, dlatego zawsze im zlecam takie prace i jestem jak najbardziej zadowolony. Pozdrawiam.
09.03.2017 12:06 #Ciekawy1
A prawdzaliście mycie maszynami jak npwww.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html ?
09.03.2017 12:07 #Budowniczy BOB
A sprawdzaliście mycie maszynami jak npwww.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html ?
10.03.2017 13:14 #sad
spam, spam
11.09.2017 08:31 Plonide
Ja zawsze piore dywany w firma sprzątająca ktora sie tym specjalizuje i zawsze jestem zadowolony dywany są odświeżone puszyste i ładnie pachną
11.09.2017 11:20 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

66/509 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

Antyki
 Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SKUP AUT WARSZAWA TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

Różne
 Jestem elegancką, sympatyczną, namiętną, pełną seksapilu brunetką, która chciałaby zaprosić Cię na erotyczną randkę w przytulnym apartamencie lub jeśli zechcesz, przyjadę do Ciebie. Czas, który razem spędzimy, na pewno zostanie w Twojej pamięci i będą to miłe wspomnienia, gdyż jestem delikatna, zmysłowa, nienasycona, drapieżna, jednym słowem rozmaita i otwarta na różne pomysły. Nasze spotkanie może wyglądać właśnie tak, jak teraz je sobie wyobrażasz. Jeśli masz ochotę na niezapomnianą przygodę to napisz do mnie bezpośrednio na myero.pl/klara Będę na Ciebie czekała :)

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie