REKLAMA
REKLAMA

Sprzatanie przed świętampranie dywanów Warszawa

21.02.2016 22:54 #WandaM
Czy moglibyście powiedzieć, gdzie w Warszawie można wyprać dywany?
23.02.2016 00:29 #Marusia
Jest taka firma w Warszawie, która zabiera od klientów dywany i po wyznaczonym terminie oddaje już suche i uprane. Skontaktuj się przez ich stronę: http://czyste-dywany.pl/ Nie czekaj na ostatnią chwilę, bo przed samymi świętami może być kolejka.
07.10.2016 11:48 damian1222
Ja korzystałem z firmy w firmie Berman i było całkiem nieźle. Ostatnio zastanawiam sie czy samemu nie wyprać dywanu rozglądałem sie za maszynami do czyszczenia które można wynająć np na jeden dzień znalazłem na razie ofertę firmy http://szorowarki24.pl/ ale musze poszukać czegoś w Warszawie.
wpis modyfikowany 3 razy, 07.10.2016 11:54 
24.10.2016 20:43 #Wera
A nie szkoda kasy na takie usługi? Kiedyś też zawsze oddawałam komuś do prania, ale w końcu kupiłam na electro.pl tani specjalny odkurzacz piorący i sama się tym zajmuje.
07.02.2017 08:54 Colt
Osobiście polecam pomoc fachowej firmy Romwit, szczególnie jeżeli macie jakieś bardziej konkretne zlecenie. Ja mam dość poważny problem z czyszczeniem biurowych dywanów w mojej firmie, dlatego zawsze im zlecam takie prace i jestem jak najbardziej zadowolony. Pozdrawiam.
09.03.2017 12:06 #Ciekawy1
A prawdzaliście mycie maszynami jak npwww.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html ?
09.03.2017 12:07 #Budowniczy BOB
A sprawdzaliście mycie maszynami jak npwww.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html ?
10.03.2017 13:14 #sad
spam, spam

75/484 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie