REKLAMA
REKLAMA

sprawdzony deweloper

06.09.2017 15:57 #ninaa
u jakiego dewelopera kupiliscie swoje mieszkanie ? i gdzie ? w warszawie za bardzo nie chce ale jednak tu pracuje wiec interesuje mnie jakies miejsce maks do 30 km od miasta.
06.09.2017 20:34 #Topol
Sam buduj, to 30% tego co oddasz developerom
07.09.2017 08:04 #marlenak
hmm ja kupilam mieszkanie w zabkach ale szczerze mowiac gdybym miala kupować jeszcze raz to pewnie wybralabym inne miejsce. Moze wygram w lotka i kupię drugie pod pruszkowem. Tropem Masy :P
08.09.2017 14:07 #arecki
A może interesowałby Cię kierunek na Żyrardów ? Przejeżdzałem ostatnio i widziałem, że powstaje fajne osiedle w Milanówku a stamtąd dojazd do centrum miasta to około 30 min więc mieści się w okolicy, o którą pytasz :)
08.09.2017 16:42 #ninaa
Tak Milanowek moze byc jak najbardziej. Kiedys tam z kotem jezdzilam do weta. A pamietasz moze jaki deweloper stawia to osiedle ? sprawdzilabym sobie w necie.
09.09.2017 21:28 #lunia
Adamowi pewnie chodzi o Nordic Development bo oni budują tam osiedle Eco Milan i z tego co wiem to mieszkania są już w sprzedaży. Googlowałem o nich kiedyś i tam jakieś żale ludzie mieli, ale sam mieszkałem na osiedlu spod znaku DD, JW, teraz jestem świeżo po zakupie mieszkania Skanska i powiem tak: zawsze można się o coś przyczepić, obojętne kto to buduje. Pytaj jakie są dalsze plany rozbudowy i żeby było jak najwiecej zieleni. Poza tym obadaj ceny w okolicznych sklepach i porównaj to z Warszawą. Niebo a ziemia. Mogą Cię też interesować przystępne ceny za przedszkole wiec jak masz dzieci to miejsce idealne. No i podoba mi sie to, ze bloki sa niskie o ile dobrze pamietam 3 lub 4 pietra. Nie wiem jak z cenami za metr ale na ich str www na pewno znajdziesz kontakt.
27.11.2017 12:08 #Maciej
Taaa, jasne, za 30% tego co zapłacisz deweloperowi, wybudujesz dom :D Chłopie, nie rozśmieszaj mnie. Wiesz ile kosztuje działka pod Warszawą? Za kilka arów licz przynajmniej z 400-500tys złotych. Drugie tyle dom i to taki max 100-110 metrów kwadratowych, prosta stodoła bez udziwnień żeby było taniej. Tak więc jeżeli nie masz bańki, to nawet nie próbuj się budować. Do tego miej świadomość, że budowa razem z formalnościami będzie się ciągnąć ok 2-3 lata. Robotników trzeba pilnować, bo piją, kradną, znikają z placu budowy. No chyba, że zatrudnisz kierbuda lub inspektora nadzoru, który będzie tam od rana do nocy, ale to dolicz wtedy z 15tys miesięcznie na pensje dla niego, bo za darmo to ci nie będzie siedział na budowie.
Dlatego kupiłem gotowe mieszkanie od Ekoparku, bo nie mam ani nerwów, ani tyle pieniędzy żeby postawić dobie dom w stolicy (pod Warszawą też nie).
27.11.2017 12:38 #syfiassta reklama,.,
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

526/2857 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 .Ferie w Bieszczadach. Blisko stoki narciarskie i szlaki górskie. Zakwaterowanie w domkach lub w pokojach. Wyżywienie w karczmie, jacuzzi i sauna. Ośrodek DANFARM Ustrzyki Dolne. Tel. 695 904 772

Kursy, szkolenia
 Kurs wychowawcy wypoczynku oraz kurs kierownika wypoczynku to szkolenia przygotowujące do pełnienia roli w ramach kolonii, obozu, półkolonii, ferii zimowych oraz letnich wyjazdów. Ukończenie odpowiedniego kursu jest jednym z wymagań dotyczących kandydatów na wychowawcę kolonijnego lub kierownika wypoczynku. Kursy realizowane są w formule blended learning - część teoretyczna w formie e-learningu oraz część praktyczna w formie jednodniowego warsztatu. Kurs zakończony jest egzaminem. Czas realizacji części teoretycznej nie jest narzucony ani ograniczony. Uczestnicy mają dostęp do platformy 24h/dobę, do 30 dni po ukończeniu części praktycznej. Zapisy na kursy przez platformę: darschon.moodle.org.plNajbliższe terminy realizacji części praktycznej oraz egzaminów: Warszawa - 6.01.2018 Masz pytania? Skontaktuj się z nami: biuro.darschon@gmail.com | urszula.markiewicz.dar@gmail.com tel. 530 970 514 | 530 930 403 | od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Kupię mieszkanie
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki. Zapraszam do kontaktu: 500-410-500

Nieruchomości
 Otrzymałeś spadek, udział który generuje koszty? Odziedziczyłeś tylko część nieruchomości? Odkupimy Twój udział we współwłasności: - mieszkania, - domu, - działki Masz problem z porozumieniem się z innymi współwłaścicielami? Załatwimy wszelkie formalności. Skontaktuj się z nami: Tel: 511-422-888 www.citihaus.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.