REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

sprawdzony dentysta poszukiwany

22.01.2014 22:47 karina
hej, szukam dentysty na Bemowie - poleci ktoś kogoś sensownego?
26.01.2014 22:30 #NickyWoo
Obczaj sobie www.fabdent.pl. Ja chodziłem do dr Moniki (nie pamiętam godności). Fajna babeczka, na stronce pewnie znajdziesz namiary.
12.02.2014 10:40 #FraniaK
Polecam dr Maternę z Bernardyńskiej na Mokotowie, super podejscie do pacjenta, dostajesz plan leczenia co powoduje że wiesz co cie czeka i mozesz sobie leczenie rozłożyć w czasie wg możliwości. są tam lekarze wszystkich specjalizacji dentystycznych, co powoduje że nie krążysz po całej Warszawie z różnymi problemami. Ceny jak wszędzie a opieka super.
29.05.2014 19:19 #Hogata
Ja polecam klinikę dentystyczną w Legionowie: www.dentlux.pl. Pracują tam świetni specjaliści, a i ceny nie są za wysokie.
01.10.2014 11:52 #michal
Dentysta sprawdzone, cała moja rodzina do niego chodzi --> idealnyusmiech.pl Profesjonalny gabinet, miły człowiek. Doktor Fałkowski ma też podejście do dzieci - córka ma 3 lata, bała się pierwszej wizyty, a jednak jakoś poszło. Od 2 lat chodzi już z nami systematycznie na kontrole.
REKLAMA
21.10.2014 10:55 #michalski
Bardzo dobry stomatolog legionowo. Mają przede wszystkim porządny standard, wszystko dopracowane, dobrze wyglądające, estetyczne i efektowne. Dobre terminy, czeka się na wizytę kilka minut, a miewałem już takie przygody, że byłem zapisany na godzinę, a czekałem po kilkadziesiąt minut...
14.11.2014 16:58 #SylwiaCybulska
Ja ostatnio chodzę tutaj do dentysty http://stomatolog13.pl/ a dokładniej dentystki, nigdy nie lubiłam facetów dentystów wydaje mi się że są nie delikatni ;)
19.08.2015 09:16 andrzej1456
Ja chodziłem do Odent. Bardzo profesjonalnie mnie obsłużyli. Z początku się bałem bo nie lubię dentystów a tu niespodzianka. Miła atmosfera i profesjonalnie wykonana robota. Znalazłem ich na http://odent.pl/ i postanowiłem sprawdzić. Nie żałuję :) Wszystko jednak zależy od naszego indywidualnego podejścia :D
15.09.2015 13:05 #marlon
w okolicach zdecydowanie Dental Clinic Józefów ratynscy.pl.
04.12.2015 12:32 #tunaktU
Ja się leczę w tej klinice - sprawdź na Bemowie i jestem bardzo zadowolony, mogę polecić z czystym sumieniem.
24.03.2016 10:40 #kemres
Jeśli mam coś sugerować to na pewno - http://www.newdentclinic.pl/ Tak, to jest w Poznaniu, ale jeśli leczenie jest poważniejsze, więcej jest do zrobienia, to warto. Bo jednak chodzi nie tylko o profesjonalizm, ale również o koszty... Jeśli wyjazd daje kilkaset złotych oszczędności, to czemu z niego nie skorzystać?
01.05.2016 00:41 mariaKuc
Ja korzystam z usług stomatologa na Ochocie, klinika CMP, stomatolog ochota, polecam
01.02.2017 22:28 #werka.ziel
Na Bemowie mogę polecić zdecydowanie klinikę DENT SM, leczę tam zęby kanałowo u dra Jasińskiego. Bardzo dokładny i precyzyjny lekarz stomatolog, a przy tym naprawdę sympatyczny i miły w kontakcie :)
01.06.2017 16:24 #klara80
Zdecydowanie polecam Dent SM i pana dra Jakubowskiego, u którego usuwałam dwie ósemki :) Świetny dentysta Bemowo, z dużym doświadczeniem i ze świetnym podejściem do zestresowanego pacjenta :)
21.06.2017 19:36 #grazyna
Drodzy państwo. Przy wyborze miejsca leczenia nie liczy się przychodnia. Najważniejszy jest lekarz dentysta. Mam bardzo słabe zęby i od dziecka leczyłam się w różnych przychodniach i u różnych specjalistów. Mogę o sobie napisać, że jestem zorientowantowana bardzo dobrze w tej kwestii :). Kilka lat temu - po raz kolejny zmieniając gabinet - za namową koleżanki trafiłam do stomatologa z prawdziwego powołania. Piszę tu o Pani dr Małgorzacie Rogowskiej-Rozen. Pani dr to wspaniały specjalista, bardzo dokładna, zawsze dokładnie wyjaśnia co będzie robiła, jest przemiła i ma świetne podejście do dzieci. Przyjmuje na Bemowie w gabinecie MJ Dent, niedaleko lidla na rogu Górczeskiej i Powstańców Śląskich. Podobno przyjmuje też w wojskowej przychodni CePeLek na koszykowej. Polecam.
REKLAMA
01.08.2018 11:12 #paula34
Ja chodzę do dentystów z Corten Medic. Dobrzy specjaliści i fajne terminy wizyt.
01.08.2018 16:33 #Urrsusser
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
18.02.2019 13:20 #mgdad
Polecam Niebo-Dent umiarkowane ceny, szybkie terminy. Mają umowę z NFZ na aparaty. No i przede wszystkim zabiegi pod mikroskopem
18.02.2019 13:23 #mgdad
#mgdad napisał(a) 18.02.2019 13:20

Polecam Niebo-Dent umiarkowane ceny, szybkie terminy. Mają umowę z NFZ na aparaty. No i przede wszystkim zabiegi pod mikroskopem
A najszybciej można się wszystkiego dowiedzieć telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy - https://goo.gl/maps/3GBJnAs8KXS2
21.03.2019 14:25 #Gronnada
Wiem, że na Bemowie tutaj robią świetnie implanty. Słyszałam też, że warto tam iść na leczenie kanałowe a także do protetyka.
13.05.2019 10:21 #syluska11
ja wybrałam dentystów i ortodontów z Corten Medic ze względu na szybkie wizyty no i sprzęt na którym pracują gdyż jest bardzo nowoczesny - miałam tam również robiony aparat estetyczny kryształowy, z którego jestem bardzo zadowolona

15/2356 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Kupię mieszkanie, dom, działkę. Nieruchomości mogą być obciążone zaległościami typu hipoteka, komornik, zaległości w spłacie czynszu,Urzędu Skarbowego,ZUSU. Pomogę w sfinalizowaniu transakcji. Umawiam notariusza, rozliczenie w formie gotówki. Zapraszam do kontaktu 792 401 501

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajmę lub sprzedam pawilon handlowy znajdujący się na terenie targowiska handlowego TARBEM dzielnica Bemowo o powierzchni ok. 20m kw. Od 2 lat funkcjonuje tam lombard. Pawilon posiada klimatyzację, roletę antywłamaniową , system alarmowy, system antynapadowy, sejf , oraz odrębny parking dla kupujących. Na dachu jest umieszczona reklama z czerwonymi diodami. W środku są półki, kanapa, biurko oraz szafki. Nowa instalacja elektryczna oraz zwora elektromagnetyczna w drzwiach Od ulicy jest duża przeszklona witryna z ledami Jest też umieszczenia duża reklama nad całym targowiskiem. Na terenie targowiska jest całodobowa ochrona. Zapraszam do kontaktu. Sebastian 514 250 282

Usługi inne
 Zapraszamy na BEZSTRESOWE, profesjonalne jednodniowe szkolenie motorowodne zakonczone egzaminem na: - PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO (cena 500 zl) od 14 roku zycia, - MORSKIEGO STERNIKA MOTOROWODNEGO, (cenna 990 zl) od 18 roku zycia, - lub LICENCJA NA HOLOWANIE OBIEKTÓW PLYWAJACYCH (cena 400 zl) od 18 roku zycia, wymagane jest posiadanie patentu. Szkolenia odbywaja sie co tydzien w soboty (w okresie wakacyjnym rowniez w srody)na Mazurach w MIKOLAJKACH. Mozliwosc odbycia szkolenia w innym terminie po uzgodnieniu. Kurs na bardzo bezpiecznej, zadaszonej, duzej ldzi: AM 620 Wiecej szczególów www.krolyacht.pl lub pod tel. 513 630 313

Fauna i flora
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu Oferujemy kredyty dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych od 5 000 do 25 000 000 EUR w tempie 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymujesz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: laurabettery@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA