REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

sprawdzony dentysta poszukiwany

22.01.2014 22:47 karina
hej, szukam dentysty na Bemowie - poleci ktoś kogoś sensownego?
26.01.2014 22:30 #NickyWoo
Obczaj sobie www.fabdent.pl. Ja chodziłem do dr Moniki (nie pamiętam godności). Fajna babeczka, na stronce pewnie znajdziesz namiary.
12.02.2014 10:40 #FraniaK
Polecam dr Maternę z Bernardyńskiej na Mokotowie, super podejscie do pacjenta, dostajesz plan leczenia co powoduje że wiesz co cie czeka i mozesz sobie leczenie rozłożyć w czasie wg możliwości. są tam lekarze wszystkich specjalizacji dentystycznych, co powoduje że nie krążysz po całej Warszawie z różnymi problemami. Ceny jak wszędzie a opieka super.
29.05.2014 19:19 #Hogata
Ja polecam klinikę dentystyczną w Legionowie: www.dentlux.pl. Pracują tam świetni specjaliści, a i ceny nie są za wysokie.
01.10.2014 11:52 #michal
Dentysta sprawdzone, cała moja rodzina do niego chodzi --> idealnyusmiech.pl Profesjonalny gabinet, miły człowiek. Doktor Fałkowski ma też podejście do dzieci - córka ma 3 lata, bała się pierwszej wizyty, a jednak jakoś poszło. Od 2 lat chodzi już z nami systematycznie na kontrole.
REKLAMA
21.10.2014 10:55 #michalski
Bardzo dobry stomatolog legionowo. Mają przede wszystkim porządny standard, wszystko dopracowane, dobrze wyglądające, estetyczne i efektowne. Dobre terminy, czeka się na wizytę kilka minut, a miewałem już takie przygody, że byłem zapisany na godzinę, a czekałem po kilkadziesiąt minut...
14.11.2014 16:58 #SylwiaCybulska
Ja ostatnio chodzę tutaj do dentysty http://stomatolog13.pl/ a dokładniej dentystki, nigdy nie lubiłam facetów dentystów wydaje mi się że są nie delikatni ;)
19.08.2015 09:16 andrzej1456
Ja chodziłem do Odent. Bardzo profesjonalnie mnie obsłużyli. Z początku się bałem bo nie lubię dentystów a tu niespodzianka. Miła atmosfera i profesjonalnie wykonana robota. Znalazłem ich na http://odent.pl/ i postanowiłem sprawdzić. Nie żałuję :) Wszystko jednak zależy od naszego indywidualnego podejścia :D
15.09.2015 13:05 #marlon
w okolicach zdecydowanie Dental Clinic Józefów ratynscy.pl.
04.12.2015 12:32 #tunaktU
Ja się leczę w tej klinice - sprawdź na Bemowie i jestem bardzo zadowolony, mogę polecić z czystym sumieniem.
24.03.2016 10:40 #kemres
Jeśli mam coś sugerować to na pewno - http://www.newdentclinic.pl/ Tak, to jest w Poznaniu, ale jeśli leczenie jest poważniejsze, więcej jest do zrobienia, to warto. Bo jednak chodzi nie tylko o profesjonalizm, ale również o koszty... Jeśli wyjazd daje kilkaset złotych oszczędności, to czemu z niego nie skorzystać?
01.05.2016 00:41 mariaKuc
Ja korzystam z usług stomatologa na Ochocie, klinika CMP, stomatolog ochota, polecam
01.02.2017 22:28 #werka.ziel
Na Bemowie mogę polecić zdecydowanie klinikę DENT SM, leczę tam zęby kanałowo u dra Jasińskiego. Bardzo dokładny i precyzyjny lekarz stomatolog, a przy tym naprawdę sympatyczny i miły w kontakcie :)
01.06.2017 16:24 #klara80
Zdecydowanie polecam Dent SM i pana dra Jakubowskiego, u którego usuwałam dwie ósemki :) Świetny dentysta Bemowo, z dużym doświadczeniem i ze świetnym podejściem do zestresowanego pacjenta :)
21.06.2017 19:36 #grazyna
Drodzy państwo. Przy wyborze miejsca leczenia nie liczy się przychodnia. Najważniejszy jest lekarz dentysta. Mam bardzo słabe zęby i od dziecka leczyłam się w różnych przychodniach i u różnych specjalistów. Mogę o sobie napisać, że jestem zorientowantowana bardzo dobrze w tej kwestii :). Kilka lat temu - po raz kolejny zmieniając gabinet - za namową koleżanki trafiłam do stomatologa z prawdziwego powołania. Piszę tu o Pani dr Małgorzacie Rogowskiej-Rozen. Pani dr to wspaniały specjalista, bardzo dokładna, zawsze dokładnie wyjaśnia co będzie robiła, jest przemiła i ma świetne podejście do dzieci. Przyjmuje na Bemowie w gabinecie MJ Dent, niedaleko lidla na rogu Górczeskiej i Powstańców Śląskich. Podobno przyjmuje też w wojskowej przychodni CePeLek na koszykowej. Polecam.
REKLAMA
01.08.2018 11:12 #paula34
Ja chodzę do dentystów z Corten Medic. Dobrzy specjaliści i fajne terminy wizyt.
01.08.2018 16:33 #Urrsusser
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

18/2152 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 jestem dawcą nasienia dla każdej chętnej pary,kobiety która stara się o dziecko a nie może go mieć z różnych przyczyn. Młody zdrowy mężczyzna 24 lata, 170cm wzrostu, zielone oczy, krótkie rude włosy osobiście pomogłem dziewiętnastu parą . numer kontaktowy 726738296..

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy książki pocztówki odznaki odznaczenia szable bagnety orzełki ryngrafy tel 601336063

Zdrowie i Uroda
 Mieszanka ziołowa przy dnie moczanowej - 100g nr. 27 W skład mieszanki przy dnie moczanowej wchodzą w różnych proporcjach: kwiat rumianku, korzeń mniszka, ziele poziomki, liść mącznicy, kwiat wrzosu, ziele nawłoci oraz ziele skrzypu. Mieszanka pomaga przy dnie moczanowej. Ziołolecznictwo oferuje znaczną gamę surowców mających duże znaczenie w przypadku achalazji. Dlatego polecamy kontakt (osobisty lub on-line) z naszym Zielarzem w Gabinecie Porad Zielarskich. Nasz Zielarz pracuje obecnie nad książką dotyczącą leczenia ziołami chorób układu krążenia i układu krwiotwórczego, która zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Lekarskiego, PZWL. Uwaga: mieszanki ziołowe pełnią jedynie funkcje pomocniczą a ze względu na specyfikę leczenia niektórych chorób, ich stosowanie powinno być skonsultowane z lekarzem, by ich stosowanie nie zaburzyło w żaden sposób procesu leczenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://zielarzradzi.pl/

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Skup Aut Tel : 531 305 163 . Gotówka od ręki . www.iskupaut.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA