REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzona firma, pozycjonowanie i www?

16.05.2016 13:58 angia89
Macie sprawdzoną firmę z okolic wawy? Tak żeby wszytko w 1 załatwić
17.05.2016 15:13 #Bulwi
ja korzystałem z pinmedia.pl .... skusiło mnie takie rozwizanie płatności, że płacisz mało ale abonament. A poza ty to polecam super kontakt!
06.07.2016 11:45 #marcin3646
Również szukam, niekoniecznie z Warszawy
06.07.2016 11:50 aga_n
I ja dołączę do wątku - mam firmę i myślę nad jej pozycjonowaniem. Wybrałam kilkanaście fraz, które mnie interesują, konkurencja jest spora, ale chciałabym spróbować. Sama niestety nie mam wystarczającej wiedzy na temat pozycjonowania, dlatego szukam firmy/agencji interaktywnej, która mogłaby się tym zająć. Zastanawiam się między innymi nad ofertą Ideo Sp. z o.o., może ktoś z Was ich kojarzy? Tutaj znajduje się taki skrótowy opis ich działalności - http://ideo.puzl.com/. Z góry dzięki za pomoc.
12.01.2017 11:25 #Jolanta_Parys
Ja polecam www.creox.pl to firma ktora zajmuje się marketingiem i pozycjonowaniem stron :). Mam sklep online z rękodziełem typu talerzyki, garnuszki, ozdoby. Dzięki tej firmie zwiększył się ruch w moim sklepie i zyskałam wielu klientów. Polecam każdemu.
19.01.2017 14:20 nataliarw
Ja współpracuję w tym zakresie z firmą icube.pl - i zdecydowanie polecam bo zajęli się zarówno stworzeniem strony, jak i wdrożeniem kampanii marketingowej w sieci.
01.02.2017 22:35 drawet
Bardzo dobra firmę jest teraz ciężko znaleźć. Mi jednak się udało. Znaja sie na tym jak nikt inny według mnie. Możesz zobaczyć ich portfolio tutaj jeśli chcesz. A na prawdę warto!
05.03.2017 11:36 #Bartik
Dobrze jest wybrać lokalną firmę na pozycjonowanie lokalnych fraz, możliwość spotkania się i wyjaśnienia na czym polega pozycjonowanie Chełm lokalne jest możliwością bliższej współpracy.
05.03.2017 13:47 Florenka
Moim zdaniem pozycjonowanie na sam start można rozpocząć samemu. a co do firm, bardziej skupiłabym się na jakości firmy - a nie na tym aby była z Wawy. To jest taki temat, że firma może być z Bieszczad.
05.03.2017 13:48 Florenka
Moim zdaniem pozycjonowanie na sam start można rozpocząć samemu. a co do firm, bardziej skupiłabym się na jakości firmy - a nie na tym aby była z Warszawy. To jest taki temat, że firma może być z Bieszczad.
22.04.2017 16:12 #Clar
Jakby ktoś szukał czegoś na dole mapy ;) to warto spojrzeć na www.premesso.pl/ pozycjonowanie-czestochowa.html - to firma zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych m.in. w Częstochowie.
23.07.2017 11:53 #Grey
przecież firma , która zajmuje się pozycjonowaniem nie musi być koniecznie z warszawy ;) Ja np zwróciłam się o pomoc do agencji interaktywnej Proformat . Mi stworzyli stronę , która nie tylko bardzo dobrze wygląda , ale też i zarabia ;) Ogólnie profesjonalne podejście do tematu . Dlatego bardzo polecam ;)
29.08.2017 10:24 #marra
A tutaj https://magnes.pl już zaglądaliście? Firma oferuje nie tylko pozycjonowanie stron, ale również zajmuje się tworzeniem i realizacją kampanii marketingowych. Warto ich sprawdzić. Mają kompleksowy zakres usług. Na ich stronie znajdziecie ofertę oraz referencje. Widać, że współpracowali już z wieloma firmami.
11.09.2017 11:47 natanka
Nie korzystałam, ale sporo osób w branży mówi o nich http://fabrykamarketingu.pl/ także może warto się zainteresować właśnie nimi. Wiem że zajmują się i reklamą w mediach i właśnie pozycjonowaniem w internecie.
13.09.2017 20:28 #wrocek
#szmata szeptana napisał(a) 11.09.2017 12:02

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,/
że takie kobiety mają mężów ... idź zajmij się życiem,nierobie.
14.09.2017 08:45 #ewelinka
nierób, czy nie....prawdę pisze. Ja także mam dość natarczywej reklamy atakującej mnie i moją rodzinę w każdym możliwym miejscu, na każdym portalu w tv. radio.

Dość nachalnej pustej reklamy agentur reklamowych.
13.12.2017 14:27 #ky666
Hej, jeśli chodzi o pozycjonowanie to ja polecam firmę z Częstochowy www.premesso.pl :) mają spoko ceny, duże doświadczenie i przede wszystkim SĄ EFEKTY!
13.12.2017 14:41 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

376/2862 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Ostatnie miejsca na bezpłatne (dofinansowane z funduszy UE) kursy językowe. Nie potrzebujesz? Nieważne ... Może skorzysta mama, tata, ciocia, babcia, brat lub kolega z pracy? Sprawdź informacje poniżej, zgłoś się lub po prostu przekaż najbliższym. Świetna szansa dla osób, które chcą przy pomocy doświadczonego lektora opanować język angielski / zdobyć certyfikat potwierdzający umiejętności / zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy / spędzić czas wolny w korzystny sposób. Warunki: osoby powyżej 25 roku życia, mieszkające w Warszawie, posiadające maksymalnie średnie wykształcenie. Szczegóły pod nr telefonu: 692573896.

Turystyka
 Wynajem busów oraz autokarów turystycznych na wyjazdy narciarskie, dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. kontakt: +48 795 404 404 / +48 85 7 404 404 www.ibatur.pl

Porady prawne
 W trudnych sytuacjach finansowych, pomagamy skutecznie zadłużonym. Kancelaria, al. Jerozolimskie 6/300, Warszawa, tel. 501 286 776

Finanse
 **8 - aa -- ** Pożyczka pozabankowa na raty 24h. Nawet 25 000 zł pożyczki na raty w 24h. Zamów pożyczkę ratalną online z GetMoney 24h na Get-Money.pl. Pożyczka na raty do 25 000 w 24h. Do wyboru: Pożyczki promocyjne, bez zaświadczeń, na oświadczenie, bez konta bankowe, bez BIK. Kontakt w sprawie każdej pożyczki: www.get-money.pl/chwilowki

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.