REKLAMA
REKLAMA

sprawdzona agencja reklamowa

25.04.2016 13:02 #radekben
Polecam Wam http://www.vizer.pl/, solidnie przykładają się do realizacji i świetnie traktują swojego klienta. Banery, szyldy i litery przestrzenne, nawet ulotki zaprojektują.
25.04.2016 14:57 Anna101
Ja mogę polecić http://gamma24.pl, zleciłem im zaprojektowanie dużej kompani reklamowej i wszystko poszło sprawnie i terminowo. Zajmują się każdą formą reklamy i projektują też strony internetowe.
11.05.2016 11:56 aga_n
również szukam
03.06.2016 06:28 urszula
Ja uważam że agencja reklamowa to duży wydatek. Dlatego o reklamę dbam sama. Korzystam z drukarni To bardzo dobra drukarnia, terminowa, dokładna i tania. Zamawiamy kalendarze, plakaty, katalogi i oczywiście ulotki i wizytówki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a reklama odnosi skutek - a to najważniejsze.
01.07.2016 10:25 #yutta
Kiedy otwierałem pierwszy biznes w internecie zleciłem analizę grupy docelowej w numediapoland.pl. Działam już od pięciu lat, a do tej pory wykorzystuję ich raport oraz wskazówki. Ostatnio również zamówiłem u nich kampanię linków sponsorowanych w celu wypromowania konkretnego wydarzenia. Każde działanie jest u nich raportowane, a jak nie działa to zmieniają system promocji i to bardzo szybko, żeby nie naciągać klienta na koszty. Dla mnie to naprawdę duża przewaga. Dostałem do nich namiar dawno temu od człowieka, który zarobił krocie na e
05.07.2016 14:27 androg
Podczas reklamowania swojego biznesu warto poświęcić trochę uwagi na przygotowanie http://miastotekstu.pl/tekstów na bloga i innych tego typu tekstów marketingowych. Wystarczy znaleźć dobrego copywritera, a on już zajmie się całą sprawą. Polecam mieć dobrze zaprojektowaną stronę internetową - to jednak może wiele dać.
wpis modyfikowany 3 razy, 05.07.2016 14:28 
25.04.2017 18:18 #Anio%u0142
A pierwszym krokiem powinno być pozycjonowanie stron www. Znajdźcie dobrą firmę, która się tym zajmuje, a już będzie z górki. Ja mogę podrzucić namiary na Premesso z Namysłowa ;)
23.12.2017 12:31 Olaaa90
lepszytrener.pl/trening-personalny
Tutaj skutecznie mogą reklamować się trenerzy personalni :)
23.12.2017 18:08 #Syf syf
Nie polecam nikomu to syf najgorszy mi

35/522 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Zapraszamy do naszego gabinetu medycyny naturalnej oferujemy kompleksowe leczenie wielu schorzeń po uprzednim badaniu irydologicznym poprzez zbiegi: -akupunktury -masażu leczniczego -hirudoterapii (pijawki) -refleksologii stóp i wielu innych Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.zdrowiejoga.pl

Dam pracę
 Dołącz do Oriflame i zdobądź wyjątkowe nagrody! Kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia! W Oriflame masz różne możliwości: 1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby z 20% zniżką - bez obowiązku zamawiania co miesiąc czy za określoną kwotę. Oszczędzasz na własnych zakupach! 2. Możesz sprzedawać kosmetyki, rozdając katalogi znajomym i nie tylko. 3. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię 4-24% od sprzedaży całej grupy. Możesz zbierać zamówienia bezpośrednio od klientów lub promować swój internetowy sklep Oriflame i docierać do osób z całej Polski. Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami. Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia. Nagrody w programie Witamy o wartości 348 z Masz pytania napisz do mnie, prześlę szczegóły- Messenger : Ori-konsultant.pl; GG 9052425, http://www.ori-konsultant.pl biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894

Antyki
 Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047

Kupię samochód
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY Tel 572-124-555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.