REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sposób na piękne włosy

14.12.2016 20:22 klaussspol
Jeśli szukacie dla swojej kobiety, żony czy bliskiej wam osoby bardzo dobrej jakości prezentu to osobiście polecam kosmetyki naturalne które sprawią że wasze kobiety będą znowu miały piękne lśniące włosy, olejowanie włosów olejowanie włosów dają niesamowite rezultaty a takie kosmetyki są dostępne w bardzo dobrych cenach !
18.12.2016 17:05 #goga82
Olejować włosy trzeba umieć i trzeba wiedzieć, na jaki olej się zdecydować i jak go stosować, bo włosy można zepsuć w ten sposób... tzn. ich kondycję. Mnie bardzo pomogła mezoterapia na skórę głowy, uważam, że znacznie skuteczniejsze jest działanie "u podstaw" niż tylko zewnętrzne stosowanie kosmetyków różnego rodzaju. Jak by kogoś interesowała taka metoda, to na stronie Kliniki Sfera można sobie poczytać na ten temat.
29.01.2017 17:05 #Kola
Z własnego doświadczenia wiem, że warto wzmacniać włosy i paznokcie odpowiednim suplementem diety. Jak wzmocnimy nasz organizm to włosy i paznokcie będą lepiej wyglądały. Możesz popatrzeć na http://biovitalium24.pl/, bo oni mają świetny suplement wzmacniający włosy i paznokcie
17.02.2017 17:33 #reniatka
Ja nie lubię olejowania włosów, za dużo z tym zachodu. Włosy myję najczęściej rano, więc nie wiem, o której musiałabym wstawać, żeby jeszcze pół godziny wcześniej je naolejować. Ale wiem, że oleje są dobre i skuteczne, jednak wolę je stosować doustnie ;) Obecnie biorę oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie. Efekty są naprawdę swietne. Włosy się tak nie puszą, nie są suche, ładnie błyszczą.
08.03.2017 15:17 niewczas
Trzeba regularnie chodzić do dobrego fryzjera. Ja chodzę do jednego z salonów Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie. P. Sandra to moja fryzjerka i ona pierwsza widzi gdy z moimi włosami dzieje się coś nie tak i chętnie doradza mi co i jak stosować.
12.03.2017 22:32 #luna531
#reniatka, dlatego włosy najlepiej olejować jak ma się dzień wolny, np. w weekend ;) Ale dobry suplement też warto stosować swoją drogą. Sama przymierzam się do zakupu. Słyszał z Was ktoś może o Amlan Forte z Vital Progres? To jest co prawda suplement na odchudzanie, ale wyczytałam opinie, że poprawia też właśnie kondycję włosów :)
13.03.2017 12:01 #lolla
Ja słyszałam, że na włosy pomagają też tabletki z agrestem indyjskim :)

210/2064 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie