REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# vvbn

09.04.2014 10:24

tak to jest kupując mieszkania od developerów którzy sprzedają mieszkania w polu a głupie ludzią to kupuja mając mieszkania na rynku wtónym z pełną infrastrukturą
naiwniacy!!!!!!!!!!!!!!

# vvbn

09.04.2014 10:25

zamiast kupić mieszkanie w przy linii tramwajowej, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową, szkołami itp.... to kupują nowe w beznadzejnych lokalizacjach.... czy wy ludzie macie równo pod sufitem?????

# gość

09.04.2014 10:48

To nie jest beznadziejna lokalizacja. Tylko otoczenie wokół osiedli nie jest prawidłowo zagospodarowane. Nigdy, przenigdy nie kupiłbym mieszkania od tego dewelopera. Widziałem ich mieszkania i wiem jak traktują klientów. Kupując coś od nich mocno się ryzykuje...

REKLAMA

# Antek

09.04.2014 14:53

JW (De)Construction i wszystko jasne :-)

# ono

10.04.2014 08:00

A Dzielnica i tak wydaje pozwolenia na dalsze budowy dla JWC.

# Winnica

10.04.2014 10:36

6-7 lat temu takie samo spotkanie inicjował Burmistrz Jaworski i nic z tego nie wyszło.

REKLAMA

# Jarek

10.04.2014 14:48

Dziękuje Panu radnemu Marcinowi Korowajowi, że zajął się tym tematem, bo deweloper nas wydy-ał!!!Nie obchodzi się naszym losem, teraz jako właściciel drogi to nam może każe jeszcze płacić za tą dragę!!!

# mgr7

10.04.2014 15:04

#ono napisał(a) 10.04.2014 08:00
A Dzielnica i tak wydaje pozwolenia na dalsze budowy dla JWC.

Ano właśnie ... rozwiązanie szybko się powinno znaleźć jeżeli nie zostanie wydane nastepne i następne pozwolenie ...

# CDN

18.05.2014 11:45

... a burmistrz Piotr Jaworski nie kryje oburzenia postępowaniem dewelopera ...
Panie burmistrzu do kogo pretensje, pana urząd wydał Warunki Zabudowy, deweloper wybudował tak jak pan mu pozwolił w Warunkach Zabudowy a później w Pozwoleniu. Wystarczyłoby tylko w Warunkach Zabudowy zapisać konieczność wybudowania ulicy, dlaczego tego nie zrobiono ?. co przeszkodziło pana urzędnikom myśleć ....

REKLAMA

# qazwsx

04.08.2014 09:55

Białołęka to wspaniała dzielnica, ja całe życie na bemowie mieszkałam, ale moje bemowo z miłego i cichego zmieniło się niestety w skolonizowane przez studenciny betonowisko. Wybrałam Białołękę bo zielono, jest gdzie pospacerować, myślałam - tu odpocznę po pracy jak człowiek. Niestety bardzo źle wybrałam lokalizację bo w pobliżu największego zbioru patologii jaki można sobie wyobrazić - osiedla Mikołaja Trąby. jazgocząca całe dnie hołota, wieczorami wrzeszczący motłoch a nocą rzygające za śmietnikiem " panny" w życiu nie spotkałam się z takim natężeniem odmóżdżenia. Ktokolwiek planuje zamieszkać na Białołęce przestrzegam trzymajcie się z daleka od tego przeklętego rynsztoku.

 karolink

23.05.2017 11:35

Mikołaja Trąby to pechowa ulica i niefajny zarządca. Nie dosyć, że nowy blok stawiają i hałas cały czas był, to ledwo się uspokoiło, a panowie koszący trawę się wzięli do roboty tylko zbyt ochoczo, bo chyba co robić całymi dniami nie mają i sterczą pod oknami teraz codziennie po kilka godzin. Takie trawniki to się powinno w 20 minut skosić i do innej roboty się brać, albo grabie w ręce i mniej szkodliwości dla otoczenia by było.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe