REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

SPÓR O PIWNICZNE KOCIAKI. 2

# obca

11.09.2009 08:11

Odczuwam niesmak i zniechęcenie po przeczytaniu artykulu w ostatnim Echo Wola pod obłudna nazwa-"SPÓR O PIWNICZNE KOCIAKI". I tę miłe zadbane kociaczki na foto dodane do artykulu!!!
Podziwiam obludną tkliwośc Pani Kuncewicz, autorki tegoż artykulu!
Jestem jedną z meszkanek bloku przy ul. Tyszkiewicza, gdzie jak Szanowna Pani pisze powstał "SPÓR".
Pozwole sobie zadać Pani pytanie (w swoim osobistym imieniu, bo nikt do tej pory nie przeprowadził wywiadu z mieszkańcami okolicznych bloków na temat tego jak sie mieszka na osiedlu gdzie rządzą dziesiątki chorych, zaniedbanych, agresywnych kotów i para tak samo agresywnych, zdewocialych "moherowców"!)
A wiec moje pytanie: Czemu Pani nie umiesciła foto zasmieconych kocimi odchodami piaskownic, porozrzuconymi zwłokami zdychajacych od infekcji kociąt, dziesiatkami tekturowych naczynek ze smierdoncą masa, rozlozonych pod kazdym blokiem niby dla piwnicznych kotków? Czemu Pani nie umiesciła foto dorodnych szczurów, które odzywiaja się tym że pokarmem i grasują po osiedlu w bialy dzień.( Bo żadny najedzony kot nie będzie polował,) a wiec mamy symbiozę: piwniczne koty i szczury!, SMRÓD, INFEKCJE, ŚMIECIE!
Czemu Pani nie opisała kilkakrotne ataki zdziczałych zwierząt na na ludzi i psy? Czemu Pani nie spytała wlascicieli zaparkowanych samochodów, czy ciesza sie z obdrapanych karoserii, bo koteczki wybrali wlasnie maski samochodów na miejsce godów!
Mogę zadawac pytanie w bezkonieczność... I watpie że znajdzie Pani czas i chęc pojawic się na osiedlu po raz drugi i zebrać opinie na temat wspólczucia i serca które powinnismy okazywac braciom naszym mniejszym...
Mam w domu 2 psy, kota, ryby i żólwia, jestem za nie odpowiedzialna. Kilka razy musiałam uciekać drogą okręzną zeby trafić do domu, bo "mile piwniczne kotki" rzucali sie na psy i na mnie, A wyobrazam jaki by podniosł sie raban jak spusciłabym psy ze smyczy. W obronie wlasnej!!!
Kilka dni temu ktoś ( na osiedlu sie mówi że mieszkaniec tegoż błoku gdzie mieszkają Panie od kotów) potruł polowe populacji kotów. Zdechaja w męczarniach na podwórkach i w ogródkach, wszędzie leżą zwłoki biednych zwierzaków-:(((. Ostatnie moje pytanie brzmi: CZY MUSIALO DO TEGO DOJŚĆ???????????????

# luba

18.03.2011 15:16

Częściowo ma rację Obca, ale tylko częściowo....a to, że nie tylko nie lubimy zwierząt, ale i ludzi to też prawda...

# Myszka

02.03.2014 15:46

Wiosna i kociaki pójdą w świat. Nie ma problemu. Zacznie się wraz z nastaniem następnej zimy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break