REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Spadochroniarze lądują...

# myślący wyborca

27.09.2002 12:09

Dziś ostateczny termin rejestracji list wyborczych. Kolejność jest już "oklepana" a kandydaci powoli zaczynają swoje kampanie.
W czasie gdy lokalni działacze, mogący się pochwalić już pewnymi osiągnięciami na rzecz mieszkańców, zepchnięci na ostatnie miejsca, przygotowują swoje programy wyborcze, ludzie z pierwszych miejsc na listach pośpiesznie meldują się na terenie Białołęki i jako profesjonaliści przygotowują swą propagandę wyborczą obliczoną przedewszystkim na zwycięstwo w wyborach a nie na działanie na rzecz społeczności lokalnej. Mają wspaniałe i wzniosłe idee, które nie zawsze mają charakter lokalny a niekiedy są wręcz absurdalne. Ludzie ci po znalezieniu się w radzie dzielnicy prawdopodobnie nie będą w stanie spełnić nawet połowy ze swych haseł, z powodu ograniczenia przez "partyjne góry" i zaabsorbowania promocją własnej osoby.
Wniosek nasuwa się prosty: głosując na pierwsze miejsca głosujemy przeciwko idei samorządności a przecież tak na prawdę samorząd terytorialny powinien być złożony z lokalnych działaczy, dobrze zorientowanych w sprawach i problemach mieszkańców swojego makroregionu.
Proponuję odwrócenie list wyborczych a wtedy...
...tak! ostatni staną się pierwszymi. Głosujmy na nazwiska działaczy nie na "profesjonalnych politykierów-karierowiczów"!!!

# historyk

27.09.2002 12:23

Proponuj uważnie czytać programy,życiorysy i całe dossier kandydatów.

# NN

27.09.2002 12:28

A co myślicie kandydaturze p. Radzika, o której donosi ostatni numer NGW?

REKLAMA

# historyk

27.09.2002 12:31

Na Białołęce??, kto to jest ??

# Leszek

27.09.2002 13:34

Spadochroniarz. Sekretarz Targówka, radny Pragi Północ obecnej kad. niegdyś ZChN, teraz PO.

# kinio

27.09.2002 14:08

Jeśli chcecie znać moje zdanie w kwestii wyborów lokalnych(samorządowych) dla 99% starających się o wybór motywem jest zapewnienie sobie ciepłej posadki na cztery lata (W tym miejscu przepraszam wszystkich pozostałych kandydatów), niezależnie od tzw. "deklaracji", "programów" a nawet przynależności partyjnej (było już wiele "egzotycznych" koalicji). Sa to po prostu lokalne grupy interesów, reprezenujące sobą jedynie powiązania o charakterze towarzyskim i rodzinny. Dlatego też już od 10 lat nie biorę udziału w imprezie pod hasłem "wybory samorządowe".
Zupełnie inaczej wyglądają w tym roku wybory Prezydenta Warszawy. Tym razem (nareszcie!) możemy głosować na ludzi, o których coś wiemy.

REKLAMA

# NN

27.09.2002 14:25

Radzik mieszka na Białołęce od trzech lat, formalnie jest OK. Trzeci okręg chyba. Tylko ta zmienna przynależność...

# Przeciwnik

27.09.2002 15:37

Moim zdaniem Radzik to zarozumiały bufon i karierowicz - miałem okazję poznać go osobiście.

# aa

27.09.2002 17:07

Już wiem kogo wybiorę 27 października.
Dzięki "myślącemu" i informacjom udzielonym przez Burmistrza w Echu i NGP wiem jak trzeba czytać listy wyborcze.
Wystarczy odwrócić je "do góry nogami".
Że też wcześniej o tym nie pomyślałem.
Chciałbym, gdyby tak wszyscy zagłosowali, zobaczyć
28 października miny towarzyszy-liderów partyjnych.

REKLAMA

 Bobi

17.10.2002 10:05

aa masz racje ...... brawo , tak trzymać , dosyc juz tego białołęckiego betony i spadochroniaży , ja zagłosuje na ludzi który mieszkaja od urodzenia na Białołece , lub prawie od urodzenia ....
Jestem z okregu nr 4 i mam już swój typ .
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy