REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# kocur

26.09.2011 14:41

26 września i nic się nie zmieniło :(
W zasadzie 98 razy na 100 skręcam w prawo na tym skrzyżowaniu ale to głupi projekt trawka zamiast asfaltu.
Kto to poprawi? Nikt, wszyscy będą przerzucać się winą za projekt i tak do wyborów... samorządowych.

# ZAKRĘCONY

28.09.2011 13:47

"Niestety nie wysłuchano naszych uwag - mówi Jan Grabiec, starosta" to smieszne i dziecinne tłumaczenie. Przecież starostwo jest zleceniodawcą i nie musi się nikogo o nic prosić i jako platnik może "żądać". Bezpośrednim odpowiedzialnym za tę sytuację jest starostwo a GDDKiA tylko pośrednio jako wykonawca , który spartolił projekt. Najwyrażniej nikt w urzędzie nie zajął się tą sprawą na czas a mieszkańcy stoją rano w niepotrzebnym korku. Ja rano skręcam na tym skrzyzowaniu codziennie rano w lewo i sytuacja jest taka ,że skręcający w prawo blokują mi przejazd i jednocześnie ja blokuję skręcającym w prawo czekając na możliwosc zjazdu w lewo. i tak mijają 2 lub 3 zmiany swiateł. przy prawidlowym rozwiązaniu skrzyżowania wszystkie pojazdy przejechałyby sprawnie na 1 zmianie swiateł. szkoda zmarnowanej pracy i srodków ale niestety skrzyżowanie bezwzglednie kwalifikuje sie do POPRAWKI !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024