REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

smog w Warszawie

30.01.2018 15:44 #bunka
Kochani co sądzicie na temat masek antysmogowych? Czy według warto je kupić? Ja myślałam o takiej https://ozonemask.pl/ maski-casual/ wygląda całkiem fajnie i wiem, ze spełnia swoją funkcję! Co wy na to?
30.01.2018 21:25 #Hemwi
Mam taką maskę innej firmy ale powiem szczerze, że jest super. Dużo lepiej się czuje i lepiej mi się oddycha, a niestety kilka godzin dziennie jestem na mieście. W domu mąż na przykład zamontował takie ramki antysmogowe z filtrem on się nazywa cleanair. To sprawia, że mieszkanie można fajnie wietrzyć, a cały smrodek nie dostaje się do wnętrza. Dzięki ramkom i masce lepej funkcjonuje.
31.01.2018 08:41 Olaaa90
Od smogu się nie uwolnimy niestety, ale dobrze wiedzieć jaki ma on wpływ na trening na zewnątrz. Tu mam fajny materiał na ten temat

https:// lepszytrener.pl/blog-trenera/ alarm-smogowy-a-co-z-treningiem
05.02.2018 15:50 #unka
Powiem szczerze trzeba na siebie uważać, ogólnie ja to nawet zwykłych kosmetyków nie mogę używać, ale z ato mam takie fajne z atopis.pl i one są bardzo łagodne. Niestety smog ma zły wpływ na skórę.,
28.02.2018 11:57 #kilinski
Warto jeszcze chyba pomyśleć o czymś takim jak ramki antysmogowe Fakro. Maska przyda się na zewnątrz, ale w domu to już jednak bardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest przymocowanie filtru do okna. Ja sobie zamówiłem i u mnie się to raczej sprawdza. Przy okazji rozwiązanie tańsze niż oczyszczacz.
REKLAMA
17.10.2018 12:14 #Antonines
Pomaga taki filtr? a nie lepiej oczyszczacz kupić?
17.10.2018 13:05 gruppa
Nie wiem w sumie ile dają takie filtry na okna... czytałam głównie na temat oczyszczaczy i one w zupełności wystarczą do warunków domowych czy biurowych. Macie tutaj stronę z różnymi producentami - http://homespot.pl/ , możecie sobie przejrzeć jakie są opcje. Generalnie oczyszczacze powietrza trochę się od siebie różnią, m.in. pod względem filtrów czy wydajności, a także dodatkowych opcji typu jonizator
wpis modyfikowany 5 razy, 06.11.2018 12:55 
30.11.2018 12:51 #Mati
Można zamówić na okna ramki filtrujące Fakro. Proste w montażu i skuteczne. Bez problemu potem można wietrzyć wnętrze bez obaw, że w środku będzie brzydko pachnieć
11.12.2018 10:35 #Lala56
Zgadza się, też jestem za walka z tym smogiem !

ratanland.pl

11/1081 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Wynajmę lub kupię dom z przeznaczeniem na przedszkole - co najmniej 250 m2, działka minimum 1000 m2 519-610-400

Grunt sprzedam
 Działka rolna 9000m2, wieś Trębki Nowe, 40km od Warszawy, wodociąg w drodze, dojazd asfaltem. Cena 250 tys.zł tel.500585755

Sprzedam
 Oferuje Państwu największą ofertę Gotowych Spółek z lat 1991-2017 r. w cenie od 3500 zł za spółki z 2013 roku - Każda oferowane przez nas spółka jest spółką "czystą" Spółki posiadają komplet dokumentów , takich jak : umowę spółki z zawartymi wszystkimi PKD od 01 do 98 potwierdzenie nadania numeru KRS potwierdzenie nadania numeru NIP potwierdzenie nadania numeru VAT/UE kapitał zakładowy w wysokości 5.000 zł do 15.000.000,00 zł potwierdzenie nadania numeru REGON Notarialne oświadczenie o braku zobowiązań biuro@biurro.com tel. 728-128-728 www.biurro.com

Sprzedam samochód
 Toyota Avensis, 2007 rok, 1.8 benzyna, przebieg 194200, czarny sedan, przestronne rodzinne i wygodne auto.kontakt 532 502 002

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%