REKLAMA
REKLAMA

Ślusarz Warszawa

20.07.2016 22:53 #Natalia0101
Witam, zamek w drzwiach zaczyna mi szwankować, więc z wyprzedzeniem popytam o polecanego ślusarza. Może ktoś korzystał z pogotowia zamkowego? http://www.moje-pogotowie-zamkowe.pl/ Może lepiej od razu wymienić zamek na nowy? Jakby ktoś podał orientacyjne ceny to byłoby super
31.01.2017 23:14 #haneczka5
Hahahah kiedyś mój mąż się śmiał, że jak można zatrzasnąć klucze w aucie, aż przyszedł taki dzień kiedy sam tak zrobił. To dość częsty problem i każdemu kierowcy się chyba zdarzył. Przy obecnej elektronice bez fachowca ani rusz. w stolicy u nich uzyskacie pomoc http://besthol.pl nawet po północy.
07.05.2017 12:09 #Kinga111
Na pewno w Waszym mieście znajdzie się ktoś sprawdzony. U mnie w Białymstoku jeśli chodzi o awaryjne otwieranie samochodów, to dobrze sprawdza się pankluczyk :)
14.05.2017 18:25 #Susus
Ja polecam sprawdzić antares fm. Bardzo dobra i solidna firma, ceny jak na Warszawę bardzo dobre. Pomogli mi kiedyś, gdy klucz w zamku mi się po prostu złamał
13.01.2018 17:18 #Yana
Jeszcze z samochodem mi się nie zdarzyło, ale kiedys trzeba było wymieniać zamki i wtedy pomógł http://slusarz-warszawa24h.pl/. O każdej porze dnia i nocy można się do nich odezwać. Ceny dobre jak na Warszawe :)

57/2858 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 http://autocentrumgodlewski.pl/ Skup i sprzedaż samochodów używanych Warszawa Białołęka Modlińska. Zapewniamy szeroką flotę samochodów od używanych samochodów osobowych, przez samochody zabytkowe po samochody dostawcze i specjalistyczne. Skup samochodów i aut Warszawa Modlińska - mobilny skup aut Mazowieckie - 7dni w tygodniu - 24h na dobę. Zapraszamy do kontaktu: 571460990

Różne
 Popatrz na mnie i wyobraź sobie co możemy razem zrobić. Wyobraź sobie co Ty mógłbyś zrobić ze mną i co ja mogłabym zrobić dla Ciebie ... Popatrz na moje nogi, które oplotą Cię gdy zacznie pojawiać się podniecenie. Na mój tyłek, który rozgrzeje Cię do czerwoności i aksamitne ciało dzięki któremu doznasz najwspanialszej rozkoszy. Teraz weź telefon, zadzwoń i umów się ze mną...Mój numer telefonu znajdziesz na stronie myero.pl/blondi Czekam na Ciebie

Zdrowie i Uroda
 Masaż Leczniczy - wizyty domowe - Ochota Profesjonalny masaż w Twoim domu Ochota i okolice.Postaw na wieloletnie doświadczenie. Oferuje przede wszystkim skuteczny masaż leczniczy kręgosłupa ,mocny masaż sportowy, Skuteczna terapia punktów spustowych, specjalistyczny masaż na rwę kulszową. Dojeżdżam do pacjenta 7 dni w tygodniu .www.vitamasaz.pl Ceny zabiegów są uzależnione od rodzaju masażu. Zapraszam serdecznie dyplomowany terapeuta Rezerwacja tylko tel. 530 878 844

Antyki
 KUPIĘ HURTEM same FILMY I BAJKI PŁYTY Z MUZYKĄ polskie i zagraniczne SZEROKA TEMATYKA MOGĄ BYĆ OD GAZET..ZAKUPIĘ RÓWNIEŻ CZASOPISMA,krzyżówki,pocztówki,KSIĄŻKI w tym książki telefoniczne I KOMIKSY Z DODATKAMI - GADŻETAMI (film,muzyka , kosmetyk,torebka lub coś innego) LUB BEZ ŻADNYCH DODATKÓW. MOGĄ BYĆ AKTUALNE - NOWE LUB STARSZE - TEŻ UŻYWANE RÓWNIEŻ Z OKRESU PRL ( np ŚwIaT Młodych Żołnierz Polski Skrzydlata Polska TRYBUNA Ludui td.) , LAT PRZEDWOJENNYCH ( np. Biesiada Literacka ) LUB LAT WCZEŚNIEJSZYCH .KUPIĘ również HURTEM WSZELKIE TOWARY ( np sprzęt ELEKTroniczny ) Z PRZECENY, PROMOCJI LUB NIESPRZEDANE. Kupię artykuły spożywcze kosmetyki itp. z krótkim terminem przydatności lub po terminie PŁATNE GOTÓWKĄ. istnieje możliwość ZAKUPU NA WAGĘ OD 0,5 DO 10 ZŁ ZA KILOGRAM. ZAWSZE AKTUALNE. TEL.503692333 E/MAIL : MMARCIN5@POCZTA.WP.PL

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.