REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# btru

29.08.2019 10:02

Trzecią ulicą, która wymaga pilnej przebudowy, jest Perzyńskiego - na całym odcinku od Rudnickiego do Kasprowicza - zdradza burmistrz Pietruczuk.
Perzyńskiego biegnie od Rudnickiego do Żeromskiego - dalej to już Podczaszyńskiego!

# art

29.08.2019 12:45

Podobna sytuacja jest na ulicy Przybyszewskiego, W zeszłym roku ZDM "wykasował" ponad 40 miejsc postojowych stawiając słupki. Przez 40 lat samochody stały na chodniku pozostawiając pieszym ponad 3 metrowy pas pieszy. Pomysł stworzenia nowych miejsc w ramach projektu obywatelskiego został przez ZDM odrzucony "Negatywna opinia Biura Polityki Mobilności i Transportu. Istniejący problem z parkowaniem na chodnikach we wskazanej lokalizacji wymaga innego rozwiązania niż tworzenie miejsc parkingowych w miejscu pasów zieleni. Wyznaczenie kilku miejsc będzie się wiązało z oczekiwaniami kontynuowania tego procesu w dalszej części tej ulicy." i nie jest ważne że istniejące paski "zieleni" a właściwie chwastowiska co roku po każdej zimie są odtwarzane bo pługosolarki załatwiają je na amen. corocznie wydawane jest mnóstwo pieniędzy na wymianę pordzewiałych metalowych płotków a starsi ludzie nie mają możliwości postawienia samochodu i przyniesienia zakupów blisko domu.

# Krzysztof Stępień

29.08.2019 14:30

Ulica Broniewskiego jest na tyle szeroka, że spokojnie można zorganizować parkowanie równoległe. Podobnie na Żeromskiego i Reymonta.

REKLAMA

# yustyna

29.08.2019 14:33

Bzdura!
Mnóstwo wolnych miejsc parkingowych znajduje się chociażby na parkingach wzdłuż ulicy Broniewskiego. Wystarczy zapłacić!
Z drugiej strony mniej więcej 20% stojących samochodów (15-letnie i starsze rzęchy) to złom, który należałoby "przetrzepać" pod względem technicznym i trwale usunąć, ponieważ ze względu na swój stan nie kwalifikują się do ruchu, zabierając cenną publiczną przestrzeń.

# yustyna

29.08.2019 14:40

Szanowni kierowcy i właściciele samochodów!
Po pierwsze proszę nauczyć się ponoszenia całości kosztów użytkowania swoich prywatnych samochodów a nie oczekiwać, że pomoże wam w tym organ administracji publicznej (dofinansowując miejsca parkingowe z publicznych środków)!
Tak samo jak ja ponoszę całość kosztów użytkowania garażu, nie widzę uzasadnienia dla dofinansowywania parkowania czyichś samochodów z płaconych przeze mnie podatków!
Istnieje mnóstwo o wiele bardziej istotnych ze społecznego punktu widzenia potrzeb, na które można wydać publiczne środki i bynajmniej nie są to prywatne samochody, btw nieefektywna, szkodliwa dla środowiska i otoczenia forma transportu, lata świetności w nowoczesnych miastach mająca dawno za sobą!

# Kicia Kicia

29.08.2019 18:37

Na Gąbińskiej powstało 10, a nie KILKADZIESIĄT miejsc!!
@ Yustyna - chętnie kupiłbym garaż, ale jakoś w mojej okolicy ich brak... I co? Mam parkować 10 km od domu? Ogarnij się, lalka!

REKLAMA

# Piaski D

30.08.2019 11:55

#Kicia Kicia napisał(a) 29.08.2019 18:37
Na Gąbińskiej powstało 10, a nie KILKADZIESIĄT miejsc!!
@ Yustyna - chętnie kupiłbym garaż, ale jakoś w mojej okolicy ich brak... I co? Mam parkować 10 km od domu? Ogarnij się, lalka!
Posiadanie samochodu nie jest obowiązkiem. To tak jakbym kupił konia albo helikopter a później narzekał na brak stajni czy lądowiska.
Jak ktoś już wcześniej napisał za dużo złomu jest na ulicach i zbyt tanie są koszty utrzymania tegoż złomu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe