REKLAMA
REKLAMA

20.02.2018 20:11 #urszula82
wola nam pięknieje z dnia na dzień, strasznie się cieszę, że jest taki skwer bo wreszcie można wyjść gdzieś pobiegać z pieskiem, samemu poćwiczyć i dzieci też mają plac zabaw, brawo za to! kupiłam niedawno mieszkanie w loftach przy norwida i dopiero sąsiedzi powiedzieli mi, że jest tak cudowne miejsce. trzeba kawałek dojechać albo się przejść, ale taki dłuższy spacr jest idealny bo ile można chodzić po moczydle
20.02.2018 20:12 #urszula82x
wola nam pięknieje z dnia na dzień, strasznie się cieszę, że jest taki skwer bo wreszcie można wyjść gdzieś pobiegać z pieskiem, samemu poćwiczyć i dzieci też mają plac zabaw, brawo za to! kupiłam niedawno mieszkanie w loftach przy norwida i dopiero sąsiedzi powiedzieli mi, że jest tak cudowne miejsce. trzeba kawałek dojechać albo się przejść, ale taki dłuższy spacr jest idealny bo ile można chodzić po moczydle. park fajny ale czasem trzba zmienić trasę
28.03.2018 12:07 #gamisia
Ja też zmieniam trasy na spacery, bardzo fajnie, ktoś wpadł na super pomysł, w ogóle widzę, że deweloperzy odkryli potencjał Woli i świetnie, bo dzielnica jest rewelacyjnie skomunikowana a do tego nie jest tak gwarno jak w centrum, więc śmiało można kupować tu mieszkanie.
28.03.2018 14:28 #Katcharina von Nitskermann
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
10.04.2018 11:18 gabrys20
Pięknieje, pięknieje i oby tak dalej. Szkoda, że niektórzy nie dożyli tych czasów kiedy to Wola staje się atrakcyjna do zamieszkania.
REKLAMA
10.04.2018 14:31 Michal7u
Uważam, że fajnie, że to odbudowali. Myśle, że przyciągnie to uwagę wielu osób.
_____
kliknij tutaj
11.04.2018 09:57 #Samar Krotosjan Emiir
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

44/929 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajmę pomieszczenie biurowo-magazynowe 63 m2, blisko Modlińskiej, 2000 PLN netto + opłaty za media tel. 501-505- 501

Usługi motoryzacyjne
 ************** Jeśli mają Państwo jakiegokolwiek Mercedesa na sprzedaż ,zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy *************** Zajmujemy się skupem samochodów marki mercedes. Kupimy każdego mercedesa. Zapraszamy do kontaktu (wystarczy wypełnić formularz, aby wycenić swojego mercedesa) przez naszą stronę internetową : http://www.skupaut2.pl/skupmercedesow/ skup mercedesów , skup mercedesów 124 ,skup mercedesów kaczek , mercedes kupie, skup mercedesów 190 ,mercedes 123 mercedesy 190,124,123 , mercedes sprinter , mercedes kaczka ,i inne.

Dam pracę
 Szkoła Podstawowa nr 314 w Warszawie ul. Porajów 3 zatrudni osobę na stanowisko woźnej. Oferty prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@sp314.pl

Porady prawne
 Radca prawny Marek Zarządzki w Warszawie podejmie się prowadzenia obsługi prawnej obsługi prawnej Spółki z o. o.. Posiadam praktykę z zakresu świadczenia obsługi prawnej spółek, m.in. branży doradczej, budowlanej, handlu, usług, transportu, funduszy unijnych, księgowej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej. Specjalizacja: prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, pracy, zamówień publicznych.Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu, - zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.