REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

skuteczny sposób na pozbycie się bólu kręgosłupa

 pomoc2018

10.08.2018 10:36

Witam,
chciałbym się podzielić i udostępnić każdej cierpiącej osobie moje doświadczenie i wiedzę na temat pozbycia się bólu kregosłupa. Wiedzę i doświadczenie zdobyłem z konieczności, ponieważ jeszcze nie tak dawno temu moj dobry kolega z Polski byl bardzo cierpiący, majac problemy z chorym kregosłupem, a dokładnie ucisk na nerw tzw. zespół korzeniowy lędźwiowy. Wielomiesięczne konsultacje lekarskie i terapeutyczne nie przynosily poprawy, a wręcz przeciwnie.
Wydał mnóstwo pieniędzy, bo chcąc bez kolejek i "lepiej", trzeba bylo za wszystko płacić.
Celem uzupełnienia i zrozumienia, dlaczego "udało" mi się przez przypadek znaleźć pozytywne rozwiązanie i pomoc, muszę dodać, ze od 39 lat mieszkam w Niemczech. W mojej domowej bibliotece znajdowała się książka, która zmieniła wszystko. Zapomniałem o tej książce, kupionej przed laty. Teraz okazała się bardzo przydatna.
Autor książki, znany na świecie niemiecki specjalista w dziedzinie leczenia układu kostnego a przede wszystkiem schorzeń kręgosłupa, opisuje sprawdzoną i jedyną w swoim rodzaju metodę, stosowaną w Jego Klinikach w Niemczech, która juz pomogła wielu osobom oraz memu koledze również.
Nie muszę dodawać, że metoda ta niestety nie jest w Polsce stosowana.
Nawiązałem kontakt z kliniką w Niemczech. Termin konsultacji wyznaczono za trzy dni.
Zaraz po konsultacji otrzymalismy dwa pierwsze terminy zabiegów w krótkich odstępach czasowych. Zabieg trwał okolo 15 minut i jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu 20 minutowa obserwacja pacjenta i do domu.
W zależności od stopnia doleglowości, przewidywane są 4 do 8 zabiegów.
W przypadku mego kolegi juz po pierwszym zabiegu nastąpiła poprawa do tego stopnia, że nie musiał przyjmować od długiego czasu żadnych lekartw przeciwbólowych,bez których wcześniej po prostu "nie funkcjonował".
Szukaliśmy możliwości leczenia na terenie Polski, lecz wszystkie nasze zapytania do wyspecjalizowanych klinik jak i konsultacje lekarskie sprowadzały się do oferowania koledze różnego rodzaju operacji kregosłupa, które:
- są metodami bardzo inwazyjnymi z negatywnymi skutkami ubocznymi
- nie gwarantują całkowitego wyleczenia
- związane z dużymi kosztami
- zwiaząne z bardzo długim okresem wyczekiwania na termin operacji
- długotrwałym, żmudnym i kosztownym okresie rekonwalescencji
Na koniec jeszcze mała dygresja: całkowity koszt leczenia w Niemczech sfinansowany zostal przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) na podstawie dokumentacji oraz złożonego wniosku.
Zainteresowanym, chorym i cierpiącym osobom, chetnie wskażę drogę, która pomoże.
jurasz1 małpa interia.pl

# Dawid123

11.12.2018 17:01

Witaj. Ja miałem również dość poważny problem z kręgosłupem. Ból nie pozwalał na normalne funkcjonowanie. Musiałem brać urlop w pracy. Lekarze nie wiedzieli jak pomóc. Chodziłem od jednego do drugiego. W końcu postanowiłem pójść prywatnie do Sport Kliniki http://www.sport-klinika.pl/ i dopiero tutaj mi pomogli. Szkoda, że Ty musiałeś się wybrać aż do Niemiec żeby uzyskać pomoc i fachowe leczenie.

# Gość1233

14.07.2019 18:14

Na przewlekłe bóle kręgosłupa polecam regularne masaże. Są w stanie zniwelować odczuwalne bóle. Polecam zakupić fotel do masażu, aby mieć możliwość wykonywania masaży każdego dnia. Można go zakupić tutaj: https://casada.pl/tag/fotel-z-masazem/

REKLAMA

# gosc92

13.04.2021 11:42

polecam www.fizomedica.pl

# Mi Lenka

28.05.2021 11:20

Nie korzystałam nigdy z takich zabiegów. Zdarza mi się ból pleców, wtedy w domu ćwiczę rozciąganie. Poza tym świetnie mi się sprawdza mata do akupresury Layzzzy. Kosztowała niewiele a przy codziennym masażu na takiej macie można poprawić swoje samopoczucie i to znacznie

# Przemo

27.07.2021 14:23

Może masaż? A najlepiej skonsultuj się najpierw z fizjoterapeutą. Mogę Ci polecić z tego, z którego korzystam z https://app.wellmetime.com/pl/order/product/individual_therapy_with_a_physiotherapist/11-0-82-1. Duży plus bo fizjoterapeuta przyjeżdża do domu.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA