REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Skup aut w Warszawie - opinie

15.09.2014 16:23 #AdrianosM
Witam, szukam opinii na temat: http://www.selcar.pl/ - czy sprzedawał ktoś tej firmie auto? Jak wyceniają? Ile czeka się na pieniądze? Nie ukrywam, że goni mnie czas, a przede wszystkim komornik.
22.10.2014 15:57 #hyccu
Wiesz co zajrzyj tutaj http://otoskup.pl/. Dają bardzo sporo na auta sam się nie spodziewałem, że aż tak. Możesz wycenić auto online sam się przekonasz jaka jest różnica. Jak odsprzedawałem samochód to bez żadnych problemów bardzo szybkie transakcje. Dlatego ich polecam. Solidna firma
04.11.2014 09:26 #su/b z tvn warszawa
"nadpalone są także ekrany akustyczne"

Auto spłonęło w al. Prymasa Tysiąclecia. Utrudnienia w kierunku
Dw. Zachodniego
Pożar samochodu w al. Prymasa Tysiąclecia. Nikomu nic się nie stało, ale są duże utrudnienia w ruchu w kierunku Dworca Zachodniego.

Ogień wybuchł we wtorek po godz. 8.00 w samochodzie osobowym na jezdni pomiędzy ulicami Obozową i Czorsztyńską. - Na miejsce pojechał jeden zastęp straży pożarnej. Samochód jest już ugaszony. Nikt nie został poszkodowany - informuje Michał Konopka ze straży pożarnej. - W wyniku pożaru nadpaliły się także ekrany akustyczne - dodaje.

Jak mówi strażak, są bardzo duże utrudnienia w ruchu. Przejezdny jest tylko jeden pas ruchu w kierunku Dworca Zachodniego. Utworzył się duży korek.
06.11.2014 20:34 #rewping
W sumie to pierwsze słyszę o tym selcar.pl nie wiem jak działają. Ale mój znajomy sprzedał na skupie aut tutaj http://www.kapral-car.pl/skup-aut.html i z ceny był bardzo zadowolony
08.11.2014 15:13 #duogun
Mój szwagier ostatnio sprzedał samochód na skup tutaj http://skup-aut-trojmiasto.pl/ i nie dużo dołożył do nowego samochodu czyli bardzo dużo płacą. Sam mam zamiar się do nich odezwać za jakiś miesiąc.
14.11.2014 10:46 #marek22
Ja to niedawno sprzedawałem auto i bardzo mi pomógł skup Auto Auto ze strony www.autoauto.pl. Oni szybko ogarniają całą transakcję, mają w tym doświadczenie, już wiele lat na rynku, także są ogólnie znani. Wiarygodna firma, mogę ich doradzić jeśli chodzi o sprzedaż i zakup. Pozdrawiam.
16.11.2014 17:43 #AUTO - SKUP
PM-AUTO
AUTO SKUP - SKUPUJEMY KAŻDE NA TERENIE CAŁEJ WARSZAWY I OKOLIC, OFERUJEMY NAJWYŻSZE CENY I DOJAZD DO KLIENTA. STAN, MARKA - BEZ ZNACZENIA, ODKUPIMY OD PAŃSTWA AUTA NWET BEZ OPŁAT.
www.pm-auto.pl
E-mail: pm-auto@wp.pl
tel: 720-888-111
10.12.2014 15:06 #surinal
ja znam selcar.pl - profesjonaliści, szybko załatwiają wszystko, następnego kasa jest na koncie. osobiście polecam
15.12.2014 20:30 Dawid2298
Zanim wyprawiłem swoje auto w ostatnią drogę troszkę się porozglądałem. Wygląda to tak, że ceny bardzo podobne, ale mnie osobiście spodobała się wycena bez oględzin na miejscu. Powiecie pewnie, że zawsze to lepiej pogadać z gościem ze skupu i fakt, macie rację, ale w domu przebywam bardzo rzadko, a żonie nie chciałem tego zwalać na głowę. tak oto padło na otoskup. Umówiłem się z chłopakami na konkretny termin, przyjechali, zapłacili, bez problemów.Tu jest ich stronka http://otoskup.pl/
wpis modyfikowany 3 razy, 15.12.2014 20:32 
12.01.2015 22:30 #pkauto
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta?

Zadzwoń do nas pod nr. 730 660 730

SKUP AUT WE WROCŁAWIU

http://pkauto.pl/
23.02.2015 20:15 #Selcar.pl
Zapraszamy do naszego skupu: http://www.selcar.pl/. Skupujemy auta na terenie całego kraju. Załatwiamy wszystkie formalności oraz wypłacamy pieniądze od ręki.
25.03.2015 18:24 #ramtataj
ja też polecam selcar :) widzę, że państwo udzielają się na moim ulubionym forum :) sprzedałem wam auto pół roku temu - typowy rzęch, miało iść na złom, a tu zarobiłem nawet trochę pieniążków. Kaska na drugi dzień na koncie, naprawdę polecam.
30.03.2015 13:56 kobza0
selcar.pl polecam i to bardzo. Ludzie są kompetentni znający się na rzeczy. Za auto można dostać nie najmniejsze pieniądze. I szybko się je dostaje do ręki lub na konto.
13.04.2015 16:31 #Adi
Ja bardzo polecam ten skup. Ani razu się nie zawiodłem na nich :)
28.04.2015 12:19 kalinek1
Selcar całkiem spoko. Nie wiem czy poza Warszawą też skupują, ale w stolicy na pewno warto spróbować. Ale, jak będziemy w innym województwie to najlepiej szukać Gawlik Przyczepy. Mają bardzo dobrze rozwinięty warsztat. Nigdy się na nich nie naciąłem. Polecam. Poza tym właściciel jest bardzo sympatyczny :)
03.05.2015 21:54 #selcar
selcar sprzedaje w całej Polsce - zapraszamy do współpracy i dziękujemy za miłe opinie
10.05.2015 13:48 #skupsamochodowwarszawa.pl
Skorzystaj z profesjonalnego skupu - Skup samochodów Warszawa. Sprzedałem im golfa VII, zaoferowali uczciwą cenę no i dokładnie sprawdzili auto i opisali na swojej stronie.. przyjechali do mnie - nie traciłem czasu, dodatkowo poprosili o przesłanie zdjęć i wstępną wycenę przygotowali na emaila. Na stronie mają do tego dedykowany formularz.
19.05.2015 10:16 EwelinaBudzynska
Swój samochodów sprzedałam w http://autoskup20.pl/ Dojeżdżają do klienta i płacą gotówką od razu przy zawarciu transakcji. Szybko i bez haczyków. Polecam wszystkim!
20.05.2015 10:19 #skupautek.pl
Skup aut za gotówkę Wrocław - to firma dzięki której sprzedadzą Państwo swój samochód w oka mgnieniu. Jesteśmy nastawieni na szybki skup samochodów wszystkich marek bez względu na stan techniczny czy wizualny. Interesuje nas każdy samochód nie Starszy niż rok produkcji 1998 w tym także samochodu prawie nowe oraz luksusowe.

Jesteśmy firmom która działa na rynku motoryzacyjnym od przeszło 4 lat - jesteśmy częścią ogólnopolskiej sieci prowadzącej skup aut - oferujemy szybki i bezpieczny bo prowadzony przez legalnie działającą firmę skup samochodów. Działamy na terenie Wrocławia, Opola oraz Katowic a w innym miejscowościach posiadamy mobilnych przedstawicieli.

http://www.skupautek.pl/
24.05.2015 15:45 SKUP AUT BEMOWO
Auto-Adi Skup Aut Warszawa Auto Kasacja Warszawa Auto Skup Warszawa AUTA CAŁE JAK I #USZKODZONE ,#OSOBOWE I #DOSTAWCZE WSZELKIEGO RODZAJU,STARE I NOWE KAZDEJ MARKI , TAKZE BEZ O.C I PRZEGLADU, OD REKI GOTOWKA I NIEZBEDNE DOKUMENTY CELEM WYREJESTROWANIA POJAZDU
AUTO ODBIERAMY WLASNYM TRANSPORTEM BEZPLĄTNIE, DARMOWA WYCENA,,,, MASZ PROBLEM Z AUTEM ?
ZADZWON TEL 604869552

OFERUJEMY
SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH OSOBOWYCH TERENOWYCH I DOSTAWCZYCH 7 DNI W TYGODNIU NA TERENIE WARSZAWA I OKOLICE ORAZ OKOLICECHCESZ SZYBKO SPRZEDAĆ AUTO ??ZADZWOŃ PRZYJEDZIEMY NA MIEJSCE I ODKUPIMY JE ZA GOTÓWKĘ BEZ WZGLĘDU NA JEGO MARKĘ MODEL ROCZNIK I STAN INTERESUJĄ NAS TAKŻE AUTA STARE I ZABYTKOWE POJAZDY NIETYPOWE Z KIEROWNICĄ PO PRAWEJ STRONIE WERSJE ANGIELSKIE I EUROPEJSKIE WSZELKIEGO RODZAJU PRZYCZEPY KEMPINGOWE GASTRONOMICZNE TRANSPORTOWE I INNE

KUPIMY ROCZNIKI
1970 1980 1990 2000 2012 2013 2014 2015

AUTO KASACJA POJAZDÓW

USZKODZONYCH POWYPADKOWYCH ROZBITYCH NIEKOMPLETNYCH SPALONYCW NASZEJ OFERCIE TAKŻE AUTOHOLOWANIE LAWETĄ
NASI KLIENCI CZĘSTO ZADAJĄ NAM PYTANIE JAK W PRAKTYCE WYGLĄDA SZYBKI SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ ?
JAK TO SIĘ ODBYWA ?
OTÓŻ W PRAKTYCE WYGLĄDA TO TAK ... AUTO WSTĘPNIE WYCENIAMY JUŻ PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ WAŻNE JEST ABY DOKŁADNIE OPISAĆ NAM STAN FAKTYCZNY POJAZDU NASTĘPNIE NA MIEJSCU U KLIENTA DOKONUJEMY DOKŁADNYCH OGLĘDZIN AUTA W PRZYPADKU GDY DOJDZIEMY DO POROZUMIENIA SPRZEDAJĄCY OTRZYMUJE OD NAS UMOWĘ KUPNA SPRZEDAŻY ORAZ GOTÓWKĘ W PRZYPADKU GDY JEDNAK NIE DOJDZIEMY DO POROZUMIENIA SPRZEDAJĄCY NIE PONOSI ŻADNYCH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z NASZYM PRZYJAZDEM

JAKIE SAMOCHODY NAS INTERESUJĄ ?

OCZYWIŚCIE INTERESUJĄ NAS WSZYSTKIE AUTA ZARÓWNO TE WYPRODUKOWANE W EUROPIE JAK I TE WYPRODUKOWANE POZA JEJ GRANICAMI JEDNAK NIE UKRYWAMY ŻE UPODOBALIŚMY SOBIE SZCZEGÓLNIE MARKI TAKIE JAK BMW AUDI MERCEDES HONDA MAZDA TOYOTA NISSAN VOLVO CITROEN PEUGEOT OPEL FORD HYUNDAI KIA SAAB SEAT SKODA VOLKSWAGEN LEXUS TANIA LAWETA WARSZAWA TANIE HOLOWANIE SOCHACZEW LAWETĄ AUTOHOLOWANIE AUTO HOLOWANIE LAWETA WARSZAWA AUTO HOL LAWETA AUTO POMOC DROGOWA WARSZAWA TANI HOLOWNIK WARSZAWA HOLOWANIE SAMOCHODÓW WATSZAWA AUTO HOLOWNIK MOKOTÓW GÓRNY MOKOTÓW DOLNY URSYNÓW WILANÓW SIEKIERKI AUTO HOL WARSZAWA HOLOWNIK ŻERAŃ NIEPORĘT BIAŁOŁĘKA CHOSZCZÓWKA TARCHOMIN LEGIONOWO JABŁONNA ZACISZE BRÓDNO TARGÓWEK GROCHÓW PRAGA POŁUDNIE GOCŁAW PRAGA PÓŁNOC SASKA KĘPA USUS WŁOCHY OCHOTA OKĘCIE WOLA JELONKI BEMOWO BIELANY CHOMICZÓWKA ŻOLIBORZ POWIŚLE SOLEC WOŁOMIN SRÓDMIEŚCIE PRUSZKÓW PIASECZNO NOWODWORY NOWY DWÓR MAZOWIECKI ZĄBKI ZIELONKA MARKI ZEGRZE SEROCK OTWOCK WESOŁA STARA MIŁOSNA KONSTANCIN JEZIORNA FALENICA MAGDALENKA RASZYN JANKI POMOC DROGOWA WARSZAWA SŁUŻEW STARE BABICE ANIN WAWER KAROLIN RADZYMIN IZABELIN KLAUDYN

http://SKUPAUT24H.PL.TL
27.05.2015 10:00 #dowejko
ja osobiście polecam ten skup: selcar.pl - mają dobre ceny i szybko działają, do tego są na rynku od 20 lat, więc są sprawdzeni
27.05.2015 11:50 #Martynka Bemowo
Witam polecam auto-adi skup aut z drogomilskiej szybko zalatwili sprawe skup aut Warszawa Bemowo tel 604869552
02.06.2015 12:05 #Udjja
jeśli ktoś chce sprzedać samochód z Leszna i okolic to polecam skup aut Leszno
20.10.2015 09:44 #freem
sprawdź www.directauto24.pl
12.11.2015 09:54 #s-car.pl
www.s-car.pl
06.12.2015 20:04 #romek5
Ja generalnie mam dobre zdanie o tym skupie http://skup.aut.co.pl. Przyjeżdżają do klienta, płacą gotówkę. Nie lubię czekać na pieniądze, dlatego też dla mnie oddawanie samochodu do komisu jest totalnym nieporozumieniem. Wolę takie rozwiązania. Minusem jest to, że działają tylko na pomorzu.
27.12.2015 12:55 #Gra%u017Cynka Sochaczew
Ja polecam godni polecenia skup aut warszawa
25.01.2016 13:35 #grześ
można spróbować w http://st-auta.pl
30.01.2016 13:34 hektorr89
Ja swojego kilkuletniego Opla sprzedałem w salonie AutoŻoliborz http://opel.autozoliborz.pl i polecam go także innym - pieniądze dostałem niemal od razy i bez większych formalności.
19.02.2016 13:07 #Maxx
Ja polecam firmę z Poznania :www.skupautpoznan.entro.pl
19.02.2016 13:10 #Maxx
Ja polecam firmę z Poznania : http://www.skup24.infosplit.eu
Działają szybko i wypłata gotówki w chwili podpisania umowy .
19.02.2016 13:13 #tom127
Polecam <a href="www.skupautpoznan.entro.pl">Skup aut Poznań</a>
19.02.2016 13:16 #tom128
Polecam <a href= http://www.skupautpoznan.entro.pl >Skup aut Poznań</a>
06.06.2016 12:02 krzysiekwolak
Według mnie jeden z lepszych skupów znajduje się we Wrocławiu. Wrocławski skup aut przy ul. Morawskiej 18 ma świetne ceny. Szybko i bezproblemowo sprzedałem tam starą vectre i w dodatku za dość fajną cenę :)
26.06.2016 00:38 #emik
warto sprawdzić kilka firm i wybrać najlepszy skup aut wrocław
27.06.2016 12:15 androg
Ja zdecydowanie mogę polecić skup Wigmet - według mnie mają po prostu najlepsze ceny na rynku, a dodatkowo naprawdę dbają o klienta, warto im się przyjrzeć.
05.07.2016 09:17 #skup aut
Jesteśmy profesjonalną firma zajmująca się skupem używanych samochodów w Katowicach i najbliższej okolicy.

Skupujemy samochody wyprodukowane po 2000 roku.

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu.

Kupimy każdy samochód.

Model obojętny.

Interesuje nas każde auto, jednakże preferujemy i najlepiej płacimy za auta kilkuletnie w dobrym stanie.

Współpracujemy z dealerami samochodów nowych.

Jeśli kupujecie fabrycznie nowe auto u dowolnie wybranego Dealera, a dotychczas używane zostawiacie w rozliczeniu także możemy je kupić płacąc więcej niż Dealer (prosimy o wcześniejszy kontakt).

tel .508 754 508
www.katowice.skupsamochodow.org.pl
skup aut Katowice
05.07.2016 09:18 #skup aut
Jesteśmy profesjonalną firma zajmująca się skupem używanych samochodów w Katowicach i najbliższej okolicy.

Kupimy każdy samochód.

Model obojętny.

Interesuje nas każde auto, jednakże preferujemy i najlepiej płacimy za auta kilkuletnie w dobrym stanie.

Jeśli kupujecie fabrycznie nowe auto u dowolnie wybranego Dealera, a dotychczas używane zostawiacie w rozliczeniu także możemy je kupić płacąc więcej niż Dealer (prosimy o wcześniejszy kontakt).

tel .508 754 508

skup aut Katowice
05.07.2016 09:18 #skup aut Katowice

Kupimy każdy samochód.

Model obojętny.

tel .508 754 508
www.katowice.skupsamochodow.org.pl
skup aut Katowice
19.07.2016 08:20 #skup aut powypadkowych
Jeśli ktoś ma uszkodzone auto ,auto po wypadku to polecam skup aut powypadkowych

Działają na terenie Małopolski , Śląska i Opolszczyzny.
Kupią każde auto.

www.skupaut-autozlom-komis.pl
23.07.2016 12:38 #jaro
Można spróbować w firmie na Bemowie w warszawie Carsauta - Skup aut używany... Warszawie
Mają niezłe ceny ale tylko za młodsze auta takie do 10 lat, za starsze płacą marnie albo wcale nie chcą.
24.08.2016 13:38 eautoskup.pl
Zapraszamy do skorzystania z usług Skup samochodów Warszawa
A także z naszych usług w innych miastach:
Skup samochodów Lublin
Skup samochodów Radom
Skup samochodów Kraków
Skup samochodów Kielce
02.09.2016 10:53 rafalzabawa
pierwszy raz spotykam się z tą firmą. Z tego co widzę to ceny mają jak na moje doświadczenie nie za szczególne.

novesan pastilla
kankusta duo
06.09.2016 13:50 #Sebo123
[url=http://auta30.pl ] Skup samochodów Warszawa[/url]
06.09.2016 14:01 Sebo123
Auta30 w Warszawie oferuje skup aut za gotówkę. Skupujemy auta osobowe oraz dostawcze, uszkodzone i używane. Serdecznie zapraszamy.
Skup Aut Warszawa
08.09.2016 14:25 #andrzejkk
Polecam tutaj , jeśli ktoś jest ze Śląsk lub Małopolski , cena z auto dobra ,pieniadze dostłąme od razu.

skup aut : www.skupieauto.pl
skup aut
23.09.2016 09:40 #skup
Skup Toyot Warszawa

Kupimy każdą Toyote Corolla Carina Avensis Hiace Picnic Skup Toyot
Nasza firma zajmuje się skupem aut osobowych i dostawczych marki TOYOTA.

Gotówka i odbiór auta tego samego dnia co telefon do nas.
Dojeżdżamy do miast : Warszawa Siedlce Płońsk Ostrołęka Radom Ciechanów Grodzisk Mazowiecki Legionowo Żyrardów Błonie Pruszków Mińsk Mazowiecki Góra Kalwaria Sochaczew
Brwinów Chorzele Glinojeck Podkowa Leśna Węgrów Konstancin Jeziorna Mława Gostynin Białobrzegi Lipsko Ostrów Mazowiecka Milanówek Zwoleń Różan Wyszków Wołomin Grójec Raciąż Sokołów Podlaski Wyszogród Sulejówek Drobin Skaryszew Ząbki Kozienice Kałuszyn Jeruzal
23.09.2016 09:41 #skup
Skup Toyot Warszawa

23.09.2016 09:41 #skup
Skup Toyot Warszawa

Dojeżdżamy do miast : Warszawa Siedlce Płońsk Ostrołęka Radom Ciechanów Grodzisk Mazowiecki Legionowo Żyrardów Błonie Pruszków Mińsk Mazowiecki Góra Kalwaria Sochaczew
Brwinów Chorzele Glinojeck Podkowa Leśna Węgrów Konstancin Jeziorna Mława Gostynin Białobrzegi Lipsko Ostrów Mazowiecka Milanówek Zwoleń Różan Wyszków Wołomin Grójec Raciąż Sokołów Podlaski Wyszogród Sulejówek Drobin Skaryszew Ząbki Kozienice Kałuszyn Jeruzal
SKUP AUT . 880-163-880 WARSZAWA 24H -
Kupimy Twoje auto niezależnie od stanu technicznego..
Każda marka , Każdy model.. Osobowe i dostawcze..

- Darmowa wycena i dojazd do klienta..
- Płacimy nawet do 90% ceny rynkowej za auto , uczciwie i bez ukrytych opłat..

- Działamy na terenie całego województwa Mazowieckiego , Łódzkiego i okolic.. ( Warszawa + 250km )

- Jesteśmy od 1993r na rynku motoryzacyjnym

880-163-880 7dni w tygodniu
auto-skup-mazowsze@wp.pl

Zapraszamy
27.09.2016 17:37 cmrmichasia
Kupię honde CIvic VI hachback z 1998. Z kompletem opon w dobrym stanie, bez tuningu. Kolor najlepiej jasny. Proszę o kontakt na prywatną wiadomość.

novesan pastilla
kankusta duo
03.10.2016 00:52 #wroclaw
Polecam skup aut wigmet
17.10.2016 09:19 #izzaa
A nie lepiej wystawić w internecie?
Np. tutaj http://oglos24.pl w dziale motoryzacyjnym?|
Jak fajne auto to się ktoś znajdzie...
17.10.2016 15:11 #naganiacze reklam
#izzaa napisał(a) 17.10.2016 09:19

A nie lepiej wystawić w internecie?
Np. tutaj http://oglos24.pl w dziale motoryzacyjnym?|
Jak fajne auto to się ktoś znajdzie...
Ile Ci płacą za wklejanie linków???
W serwisie same szroty wartości roweru z hipermarketu. Rzeczywiście fajne auta. Za darmo bym nie chciał.
21.10.2016 15:53 #komannddo
Jeśli szukacie świetnego serwisu, zakładu mechanicznego w Warszawie to osobiście mogę wam polecić AutoPlaza, niesamowity serwis który dodatkowo oferuje samochody zastępcze warszawa na czas przeglądu u nich ! Kupiłem tam także ford smax warszawa rewelacyjne auto na Polskie drogi !
21.10.2016 17:39 #auto skup
POLECAMY.

Auto Skup Warszawa Tel. 880-163-880

Kupimy Twoje auto niezależnie od stanu technicznego..
Każda marka , Każdy model.. Osobowe i dostawcze , firmowe , po taxi , bez oc

- Darmowa wycena i dojazd do klienta..
- Płacimy nawet do 90% ceny rynkowej za auto , uczciwie i bez ukrytych opłat..

- Działamy na terenie całego województwa Mazowieckiego , Łódzkiego i okolic.. ( Warszawa + 250km )

- Jesteśmy od 1993r na rynku motoryzacyjnym

880-163-880 7dni w tygodniu
auto-skup-mazowsze@wp.pl

*Zapraszamy
21.10.2016 23:04 #Dywan
#komannddo napisał(a) 21.10.2016 15:53

Jeśli szukacie świetnego serwisu, zakładu mechanicznego w Warszawie to osobiście mogę wam polecić AutoPlaza, niesamowity serwis który dodatkowo oferuje samochody zastępcze warszawa na czas przeglądu u nich ! Kupiłem tam także ford smax warszawa rewelacyjne auto na Polskie drogi !
Ford, przecież to najgorsze badziewie. Na czyje zlecenie klepiesz te linki ??? Płacą ci a to ???
21.10.2016 23:10 #Dywan
#komannddo napisał(a) 21.10.2016 15:53

oferuje samochody zastępcze warszawa na czas przeglądu u nich !rewelacyjne auto na Polskie drogi !
1. Co ty pierd**lisz - na czas przeglądu nikt nie daje aura zastępczego, coś ci się poje**ło w głowie.
2. rewelacyjne auto na polskie drogi...

Ile ci głąbie płacą za te głupoty????
25.11.2016 09:08 #aletutegonetpl
skup aut ogłoszenia
Zapraszamy do darmowego dodawania ogłoszeń - skup aut - skup samochodów na :
www.aletutego.net.pl

ogłoszenia skup aut
25.11.2016 09:09 #aletutegon
skup aut ogłoszenia
www.aletutego.net.pl

ogłoszenia skup aut
25.11.2016 09:09 #aletutegonetpl
skup aut ogłoszenia

www.aletutego.net.pl

ogłoszenia skup aut
26.11.2016 22:27 #czarus
Kiedyś mój wujek sprzedawał auto w tym auto skupie
Najbardziej mu zależało, żeby skup był blisko jego domu. Dodatkowy atut to, że za zakupione auto dostał od razu gotówkę. Podobno niektóre firmy robią tak, że wstawiają auto w komis i dopiero jak się sprzeda to przelewają pieniądze na nasze konto.
Najlepiej najpierw zadzwonić i zorientowac się czy są zainteresowani naszym atem
27.11.2016 09:32 #Jeep
Czym tu się podniecać przy cenach samochodów wartości roweru z hipermarketu..
12.12.2016 17:47 #Yuon66
Ja gdy brałem Hondę Lifestyle w HondaPlaza to w rozliczeniu oddałem swoje stare auto. Udało się spory procent odzyskać, więc nowy samochodzik wyszedł w dobrej cenie, jeszcze z dodatkową 6 miesięczną gwarancją i wglądem do 47 punktowej kontroli pojazdu. Śmigam nią już drugi rok i dot ej pory prawie nic w nią nie włożyłem dodatkowo.
13.02.2017 14:23 #hopen
Moje stare Renault poszło na Ogis za 1400 zł. Skup chciał dać mi 500 zł. Wiadomo, że przy takich starych autach nie ma co ładować się w płatne ogłoszenia. Dużo lepiej po prostu próbować z darmowymi
01.03.2017 20:35 #tymoti876
http://auto-team.wroclaw.pl - dobry skup aut we wrocławiuskup aut wrocław
10.03.2017 14:04 #diakonos
Zdecydowanie bardziej radzę po prostu wystawienie tego na Ogis. Nawet stare auta tak schodzą, a skoro ogłoszenie darmowe, to co ci szkodzi? A mnie akurat tak właśnie udało się znaleźć klienta - najlepsze że jest to kumpel znajomego. Po prostu ogłoszenia z Ogis są z automatu widoczne dla znajomych z FB i znajomych znajomych. Tak można naprawdę dotrzeć do wielu ludzi. A przecież takie auta kupują wyłącznie osoby mieszkające w pobliżu.
29.03.2017 10:48 #alibaba
https://autowraki.pl/ wcale nie jest takim złym pomysłem. Mi osobiście nie chciałoby się bawić w sprzedaż samochodu powypadkowego, więc pewnie skorzystałabym właśnie z takiego skupu. Jest to zdecydowanie bardzo wygodne rozwiązanie.
29.03.2017 10:52 #alibaba
https://autowraki.pl/ wcale nie jest takim złym pomysłem. Mi osobiście nie chciałoby się bawić w sprzedaż samochodu powypadkowego, więc pewnie skorzystałabym właśnie z takiego skupu. Jest to zdecydowanie bardzo wygodne rozwiązanie.
02.04.2017 11:06 zazdrosny17
skup aut wrocław

tel. 791 791 690

NAJWYŻSZE CENY

Bezpłatny dojazd do klienta
02.04.2017 11:09 zazdrosny17
skup aut Wrocław

Sprawdź nas!
04.04.2017 08:26 #trash
spam, spam, spam
18.04.2017 14:33 #bender
Zdecydowanie polecam załatwianie tego przze Ogis, tj. darmowe ogłoszenia. Sprzedaliśmy w ten sposób 2 stare samochody - w ciągu kilku dni. Najlepiej zalogować się przez FB, bo wtedy info o ogłoszeniu zobaczą wasi znajomi i znajomi znajomych. Ogólnie można tak dotrzeć do mnóstwa osób - tak więc chyba warto się zainteresować.

25/308 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie