REKLAMA
REKLAMA

skup aut cennik Andrychów skup aut

27.11.2016 07:38 #skup samochodów
skup aut , akup anglików ,skup aut powypadkowych
Andrychów Kęty Wadowice Trzebinia

Skup aut Kęty Wadowice www.wadowice.skupsamochodow.org.pl
Skup aut Andrychów www.andrychow.skupsamochodow.org.pl

tel .508 754 508
Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się skupem używanych samochodów na Śląsku w Małopolsce i w woj.Opolskim.

Interesują nas :

- auta w dobrym stanie technicznym wyprodukowane po 2000 roku.
- skup aut z Anglii ( angliki )
- auta powypadkowe ( rozbite , uszkodzone )
- skupujemy również auta oparte o umowę kupna sprzedaży lub zaświadczenie o demontażu pojazdu

Dojedziemy do miejsca wskazanego przez Państwa .
Odkup samochodów w oparciu o zawarcie umowy kupna - sprzedaży.
Zapłacimy w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie ( gotówka , przelew )
Przyjmujemy samochody w rozliczeniu.
Gwarantujemy uczciwość i rzetelność.

skup pojazdów Andrychów , skup samochodów z anglii Wadowice ,samochody skup Wadowice ,skup anglików Kęty
skup audi Andrychów ,skup aut Wadowice ,kupię każde auto Wadowice ,auto gotówka Kęty
skup aut cennik Andrychów ,skup aut ceny Kęty ,skup samochodów Kęty
skup samochodów za gotówkę Andrychów ,skup starych samochodów Kęty ,skup samochodów osobowych Wadowice
skup samochodów dostawczych Andrychów ,skup samochodow za gotowke Kęty ,skup samochodów po wypadku Trzebinia
skup rozbitych samochodów Andrychów ,skup samochodów za gotówkę Wadowice ,skup samochodów używanych Wadowice
skup aut uszkodzonych Andrychów ,auto skup Andrychów ,auto skup samochodów Trzebinia
skup samochodów powypadkowych Kęty,skup aut powypadkowych Trzebinia ,skup powypadkowych aut Trzebinia
29.07.2017 18:24 #rekl
Jeśli ktoś szuka skupów aut warto zajrzeć na :

skup samochodów
25.08.2017 15:57 jjusti18
Ja natomiast uważam, że zdecydowanie warto zajrzeć też tutaj http://skupaut.com . Firma zawsze oferuje najkorzystniejszą ofertę kupna, sama niedawno oddałam tutaj samochód i jestem naprawdę zadowolona. Nigdzie nie otrzymałabym takich pieniążków.
08.12.2017 11:37 Herlins12
Ja oddałem ostatnio samochód do skup samochodów bydgoszcz mieli bardzo fajną oferte
08.12.2017 12:58 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
08.12.2017 14:12 Frycek153
A jaka firma da mi auto zastępcze? Znacie się może na tym?
08.12.2017 14:45 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ./.,

78/1981 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 MASZYNA CZYSZCZĄCA COMAC ABILA 52B Szorowarka używana w bardzo dobrym stanie. Maszyna po gruntownym przeglądzie wszystkie elementy zużyte takie jak szczotki węglowe, łożyska,paski,tulejki,gumy ssawy,rury ssące i spustowe wymienione na nowe. Zalety : 3 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii niewielkie wymiary sprawiają że świetnie radzi sobie na klatkach i korytarzach , a także wąskich alejkach magazynowych i sklepowych Niezwykle prosta w obsłudze Wytrzymała, mało awaryjna Dużej mocy silnik odkurzacza sprawia że świetnie zbiera zanieczyszczenia pozostawiając idealnie suchą posadzkę Oferowany egzemplarz jest w bardzo dobrym stanie i jest objęty gwarancją 12 miesięcy . Komplet zawiera: Nowe baterie żelowe 24V 85 Ah Nowy prostownik 24V 16A Nowe szczotki Nowe Uchwyty padów Nowe gumy i osłony http://goo.gl/5wmhW5 szorowarki1@o2.pl

Nauka
 Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego - w pracy, w życiu... Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508 www.niemiecki-skype.pl

Dam pracę
 .Zlecę wykonanie termomodernizacji/elewacji 3 budynków w Biskupcu (kod 11-300) i Kobułtach, po około 600 m2 każdy. Dodatkowo: - położenie styropapy, papy , obróbki dekarskie - docieplenie fundamentów Szybkie płatności. tel. 733 93 93 93 email: w.dobrowolski@jl-bud.pl

Gastronomia
 Serwis - klimatyzacja, chłodnictwo, AGD - Warszawa Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i AGD na terenie Warszawy i okolic. Naprawiamy i serwisujemy klimatyzację, lady i witryny chłodnicze w gastronomii, lokalach usługowych, w domu i biurze. ESP Serwis kom: 730 525 007 email: biuro@naprawachlodni.pl www: http://naprawachlodni.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.