REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

sklepy dla survivalowców itp

# grochu

30.01.2016 23:10

znacie jakieś dobre sklepy tego typu w internecie? potrzebuję trochę sprzętu, nie znam się konkretnie na markach, ale nie chcę kupować jakiejś tandety, która się zaraz rozpadnie przy ostrzejszych warunkach, może cqb.pl, wygooglowałem coś takiego?

# kola7

31.01.2016 23:34

ten sklep który znalazłeś akurat sprzedaje sprzęt już z całkiem wyższej półki, dla profesjonalistów, sprawdź sobie marki w necie, normalnie w służbach to chodzi. szpej z prawdziwego zdarzenia

# Doras

18.02.2016 13:57

no wlasnie poszukuję dobrego sprzętu dla zapalonego survivalowca - sklep widać ze ma dobry asortyment a ja przynajmniej wiem już gdzie prezent kupić.

REKLAMA

# Tomek2

22.02.2016 14:13

No potwierdzam. CQB mają sprzęt bardzo dobrej jakości, często mają też rózne promocje więc warto co jakiś czas odwiedzać ich stronę bo może się to opłacić :D

# Mastel

27.02.2016 19:44

sklep w porzo, duży wybór, dobre ceny. jest ok, obkupiłem się przed sezonem. jest w czym wybierać

# Daniel

20.03.2016 08:59

Cqb dobry wybór! Zamawiaj bez obawy. Wysyłają szybko, jakościowo jest okej a jak weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny to okazuje się ze bardzo sie opłąca tam kupować.

REKLAMA

# Kubiś

07.06.2016 23:53

tak sam kupowałem w cqb - nie dość że przesyłka bardzo szybko to jeszcze całkiem spory wybór fajnych rzeczy mają!

# Mateusz2

25.06.2016 13:24

Ja podobnie jak poprzednicy uważam. Cqb.pl najlepszy sklep z militariami itp jaki znam. Dobre ceny świetna jakośc

# Binek

27.04.2017 23:25

Bardzo lubię sklep http://www.protarget.com.pl/ Mają dobry towar w niezłych cenach. Do tego bardzo pomocna obsługa i wysyłka zawsze na czas.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA