REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

sklepy dla dzieci

# mikara

09.08.2017 11:20

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania dla swoich pociech? Wiadomo, zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości no i żeby nie kosztowały fortuny :)

# elizzka

09.08.2017 12:24

Chętnie podepnę się do tematu. Córeczka ma dopiero 2 miesiące. Do tej pory kupowałam ciuszki używane na allegro ale jednak wolę kupować jej coś nowego. Co polecacie ?

# bennia

09.08.2017 12:40

Mogę pochwalić jakość ubranek w 5.10.15. Ubieram tam syna już od kilku lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło się by na przykład po praniu ubrania się rozciągnęły czy popruły a tak bywało gdy kupowałam w innych miejscach.

REKLAMA

# jakucka

09.08.2017 13:01

To fakt, 5 10 15 ma fajne ubranka. Ja z reguły czekam na wyprzedaże, które i tak mam wrażenie pojawiają się bardzo często :)

 PannaMaple

09.08.2017 13:57

Chyba lepiej je w internecie zamawiać. A najlepiej używane w dobrym stanie.

# martynag

09.08.2017 14:56

Właśnie przed chwilą odebrałam paczkę od kuriera z 5.10.15. Skorzystałam z wyprzedaży i obkupiłam dzieci na kilka dobrych miesiecy :)

REKLAMA

# TolaMaj

27.08.2017 13:38

No to świetną opcją będzie dla Ciebie sklep internetowy https://www.ubierajdziecko.pl gdzie znajdziesz ubranka dla dziewczynek i chłopców oraz mnostwo dodatków. Jeżeli chodzi o jakość to posiadają one odpowiednie licencje Disney także masz pewność, że będą odpowiednio wykonane.

# szmata szeptana

28.08.2017 10:25

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

# mira23

22.10.2020 10:40

w sklepie tosia mają super promocje, ostatnio kupiliśmy cały zestaw fotelik, wózek i kilka gadżetów, polecam

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe