REKLAMA
REKLAMA

Sklep w eko kosmetyki i suplementami

17.08.2016 18:47 #jaccet55
Szukacie bardzo dobrego sklepu z suplementami i kosmetykami naturalnymi w dobrych cenach ? zajrzyjcie na ten sklep internetowy http://sklepateraz.pl a znajdziecie w nim wszystko czego szukacie !
03.11.2016 18:25 #alina2
A słyszeliście o kosmetykach Arbonne? Warto w nie zainwestować. Są bardzo dobre jakościowe i przede wszystkim naturalne. Na profilu na FB Joanny Rekowskiej można sobie o nich poczytać i dowiedzieć się wiele ważnych informacji. Można dzięki temu zmienić swoje życie na lepsze.
08.11.2016 11:05 #Mirka89
Bardzo fajne bio kosmetyki ma firma Khadi. Są to kosmetyki ajuwerdyjskie - bardzo przyjemny zapach mają, świetnie się rozprowadzają i są wydajne. Nie wiem czy można je kupić gdzieś stacjonarnie, ale online na pewno są dostępne tutaj ilovebio.com.pl
16.11.2016 19:42 Marcel2
Bardzo interesujące produkty znalazłem w sklepie:www.ekofit.com.pl. Mają mnóstwo zdrowych produktów do kuchni, suplementy, przyprawy, bakalie, kosmetyki a nawet przekąski. I co rzadko się spotyka mają też produkty dla osób na diecie bezglutenowej. Jest w czym wybierać. Myślę, że dobrze zastąpić w kuchni niezdrowe produkty takimi eko.
wpis modyfikowany 1 raz, 16.11.2016 19:48 
24.03.2017 18:30 #alania
Fajne kosmetyki ma firma biolove, nie wiem czy kojarzycie, ja wpadłam na nich za sprawą akcji kosmetyki dla mojej urody - http://kosmetykidlamojejurody.pl/Prowadzi ją sklep Kontigo i tam jedna z modelek wybrała dla siebie własnie produkt tej marki i wpadł mi w oko :)
12.05.2017 19:42 #magoska
Nie wiem, czy znacie hurtownie takich kosmetyków http://jmcpoland.com/ ? Mozna znaleźć u nich same dobre, markowe kosmetyki naturalne o których zapewne każdy słyszał a może i testował. Sama zastanawiam się, czy nie zaryzykować i nie otworzyć sklepu z kosmetykami naturalnymi.
09.06.2017 10:47 Lucjana
Wydaje mi się, że trudno się w tym przebić. Trzeba mieć kosmetyki w 100 % naturalne takie jakie mają w http://www.cvsklep.pl/ a nie wszystkie kosmetyki naturalne są w 100 % naturalne. Niektóre z kosmetykami eko mają tyle wspólnego ci słowo eko w nazwie i nic więcej. Osoby korzystające z takich kosmetyków dokładnie czytają ich skład. O każdą wątpliwość się pytają, więc trzeba mieć dużą wiedzę na ten temat. Czyli jak były hodowane surowce na ten kosmetyk, jak nawożone, jak produkowane. Trudny to jest kawałek chleba
11.09.2017 14:50 #mariola44
Dobrze sobie radzi z moją skórą maska algowa z witaminą C którą od jakiegoś czasu
11.09.2017 14:59 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

170/2523 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 22 września został znaleziony i uratowany kocurek zamknięty w zaklejonym pudełku !!! Kotek jest do adopcji w Lecznicy Weterynaryjnej na ul.Pancera 6a- Amiculus. Tel. kontaktowy : 533-994-483.

Finanse
 Szybka pożyczka od 500 zł do 25.000 zł - www.get-money.pl/chwilowki

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Kursy, szkolenia
 Interesuje Cię kosmetyka? Sprawdź naszą ofertę!!! Zaocznie, za DARMO, zaledwie w 2 lata i to nawet bez matury możesz zdobyć tytuł technika usług kosmetycznych. Praca pewna i dobrze płatna - jeśli nie u kogoś to bez problemu możesz otworzyć własny biznes. Gabinety kosmetyczne, SPA czy stylizacji i wizażu powstają jak grzyby po deszczu i potrzebują wykwalifikowanych pracowników. Możliwości jest wiele, ale wszystkie zależą od Twojej decyzji... Zapisz się już dziś i dołącz do grona specjalistów:** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ** Więcej o tym kierunku dowiesz się tu: www.legionowo.zak.edu.pl ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie