REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sklep rowerowy na Swiderskiej

18.04.2005 16:23 #mis
CZy kos juz byl w tym sklepie rowerowym na Swiderskiej i jak wrazenia?
18.04.2005 17:27 #pmk
Ten sklep GIANt'a chyba jest jeszcze zamkniety, towar nie rozpakowany i chyba na podlodze tylko goly beton, no chyba ze chodzi o sklep przy Mysliborkiej (Kross'a) w podziemiach biurowca z PRL.
18.04.2005 18:56 Moderator
No to co zaraz nowy porzadeczek.
20.04.2005 14:12 #mis
Moderator, o co chodzi z tym porzadeczkiem?
18.01.2016 13:52 #mahnamahna
Nie byłam w tym sklepie. Ja swój rower kupiłam w sklepie Sport-bike na Łodygowej i jestem z niego baaardzo zadowolona :)
REKLAMA
12.02.2016 20:14 #wring
Moim zdaniem rowery najlepiej kupować w sieci. Mają dużo niższe ceny niż sklepy stacjonarne. Sami zobaczcie http://www.cyklotur.com/
09.03.2016 15:48 #kinga83
Ja jednak wolę sprawdzić rower w sklepie stacjonarnym. Też kupiłam swój jednoślad w sklepie Sport-bike, mogłam sobie spokojnie każdy przymierzyć, zobaczyć który najbardziej mi pasuje. A rower sprawuje się świetnie, jest praktycznie bezawaryjny :D
23.03.2016 16:19 #anka82
Ja korzystam ze sklepu Sport-Bike na Łodygowej. Mają dobre ceny i serwis na wysokim poziomie ;)
05.04.2016 14:45 #jagna83
Widzę, że nie tylko ja korzystam ze sklepu Sport-bike :) Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Są zawsze na wysokim poziomie, serwis bardzo sprawnie działa ;)
07.04.2016 08:25 #haha
ja też mam pozytywne wrażenia
REKLAMA
17.06.2017 21:38 Cleosssia
ja się przekonałam żeby internetowo kupować bo da się sporo zaoszczędzić, na przykład właśnie rowery zamawialiśmy w sklep rowerowy online i tanio i szybko :) teraz sobie jeździmy na wycieczki z dziecmi i mężem, fajnie tak aktywnie czas pospędzać czasami i oderwać się od wszystkiego
04.01.2018 15:05 #onwonth23
Akcesoria rowerowe najlepiej zamawiać przez internet. Ostatnio korzystam ze sklepu internetowego: https://www.rowertour.com/ i mogę śmiało polecić :) Pozdrawiam!
24.01.2018 10:22 #marion992
Ja się też przerzuciłam na sklepy internetowe, takie zakupy są jednak dużo wygodniejsze, sam rower też kupowałam online na tej stronie.
05.02.2018 10:54 Tardars
Ja sobie teraz zamówiłem nowe akcesoria rowerowe z neta bo jest sklep rowerowy internetowy i tam mają dobre częsci i sobie teraz będę przerabiał rower.
05.02.2018 12:00 #do piaskownicy
a ja nie polecam, paskudna świńska reklamo
REKLAMA

269/6653 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Szczeniaki rodow. rasy GOŃCZY POLSKI, czarne podpalane, odbiór po 22.08. w Warszawie tel. 502040107.

Usługi inne
 Krótko terminowy wynajem samochodów Długoterminowy wynajem samochodów Wynajem Samochodów Leasing bez bik, krd, dochodu, Obsługujemy klientów z całej polski ! Formalności w 24 godz. Już od 1% wpłaty W ofercie samochody: Ford,Skoda,Hyundai,Seat,VW,Opel, Zapraszamy do Biura: CAR 24 Katowice ul.Mickiewicza 15 Chrzanów Kadłubek 21/14

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Finanse
 Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz Swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Faktury są księgowane i wykazywane w JPK

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.