REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sklep rowerowy na Swiderskiej

18.04.2005 16:23 #mis
CZy kos juz byl w tym sklepie rowerowym na Swiderskiej i jak wrazenia?
18.04.2005 17:27 #pmk
Ten sklep GIANt'a chyba jest jeszcze zamkniety, towar nie rozpakowany i chyba na podlodze tylko goly beton, no chyba ze chodzi o sklep przy Mysliborkiej (Kross'a) w podziemiach biurowca z PRL.
18.04.2005 18:56 Moderator
No to co zaraz nowy porzadeczek.
20.04.2005 14:12 #mis
Moderator, o co chodzi z tym porzadeczkiem?
18.01.2016 13:52 #mahnamahna
Nie byłam w tym sklepie. Ja swój rower kupiłam w sklepie Sport-bike na Łodygowej i jestem z niego baaardzo zadowolona :)
REKLAMA
12.02.2016 20:14 #wring
Moim zdaniem rowery najlepiej kupować w sieci. Mają dużo niższe ceny niż sklepy stacjonarne. Sami zobaczcie http://www.cyklotur.com/
09.03.2016 15:48 #kinga83
Ja jednak wolę sprawdzić rower w sklepie stacjonarnym. Też kupiłam swój jednoślad w sklepie Sport-bike, mogłam sobie spokojnie każdy przymierzyć, zobaczyć który najbardziej mi pasuje. A rower sprawuje się świetnie, jest praktycznie bezawaryjny :D
23.03.2016 16:19 #anka82
Ja korzystam ze sklepu Sport-Bike na Łodygowej. Mają dobre ceny i serwis na wysokim poziomie ;)
05.04.2016 14:45 #jagna83
Widzę, że nie tylko ja korzystam ze sklepu Sport-bike :) Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Są zawsze na wysokim poziomie, serwis bardzo sprawnie działa ;)
07.04.2016 08:25 #haha
ja też mam pozytywne wrażenia
REKLAMA
17.06.2017 21:38 Cleosssia
ja się przekonałam żeby internetowo kupować bo da się sporo zaoszczędzić, na przykład właśnie rowery zamawialiśmy w sklep rowerowy online i tanio i szybko :) teraz sobie jeździmy na wycieczki z dziecmi i mężem, fajnie tak aktywnie czas pospędzać czasami i oderwać się od wszystkiego
04.01.2018 15:05 #onwonth23
Akcesoria rowerowe najlepiej zamawiać przez internet. Ostatnio korzystam ze sklepu internetowego: https://www.rowertour.com/ i mogę śmiało polecić :) Pozdrawiam!
24.01.2018 10:22 #marion992
Ja się też przerzuciłam na sklepy internetowe, takie zakupy są jednak dużo wygodniejsze, sam rower też kupowałam online na tej stronie.
05.02.2018 10:54 Tardars
Ja sobie teraz zamówiłem nowe akcesoria rowerowe z neta bo jest sklep rowerowy internetowy i tam mają dobre częsci i sobie teraz będę przerabiał rower.
05.02.2018 12:00 #do piaskownicy
a ja nie polecam, paskudna świńska reklamo
REKLAMA

154/6568 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Badania Medycyny Pracy na Białołęce Oferujemy min.: - badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników; - badania sanitarno - epidemiologiczne; - badania kierowców do prawa jazdy; - zaświadczenia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i doktorantów; - i inne badania w ramach medycyny pracy; Umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godz 9.00 do 19.00 pod nr tel. 22 290 59 81 ZAPRASZAMY adres przychodni : MPB Warszawa 03-144 ul.Światowida 51 lok 4 (róg ul. Mehoffera i Światowida) ww.mpbialoleka.pl

Usługi transportowe
 TAXI 668-368-388

Usługi inne
 DOMOFONY montaż naprawa 576-268-066

4-pokojowe sprzedam
 Super cena 4783 zł/m2 .Białołęka 5 min od Atrium- Targówek,druga linia zabudowy. Przystanek autobusowy 1 min od bloku ul.Głębocka 54a 146,17m2 . Rozkładowe, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w apartamentowcu z kopertowym dachem co daje w salonie dużą przestrzeń . Trzy sypialnie, salon ,kuchnia z jadalnią a także zabudowana duża garderoba. Dwie łazienki z kabinami prysznicowymi ( jedna nowa, nie używana)i osobne WC. . Komórka lokatorska 2,94 m2(kupiona za 10.000 PLN w cenie mieszkania !), taras o powierzchni 60 m2 . Na terenie osiedla plac zabaw oraz przedszkole .Czynsz z zaliczkami na media 1080,- zł . Mieszkanie zostało całkowicie odnowione - gotowe do wprowadzenia. Cena 700.000,- zł .Można dokupić miejsca garażowe.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.