REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sklep rowerowy na Swiderskiej

18.04.2005 16:23 #mis
CZy kos juz byl w tym sklepie rowerowym na Swiderskiej i jak wrazenia?
18.04.2005 17:27 #pmk
Ten sklep GIANt'a chyba jest jeszcze zamkniety, towar nie rozpakowany i chyba na podlodze tylko goly beton, no chyba ze chodzi o sklep przy Mysliborkiej (Kross'a) w podziemiach biurowca z PRL.
18.04.2005 18:56 Moderator
No to co zaraz nowy porzadeczek.
20.04.2005 14:12 #mis
Moderator, o co chodzi z tym porzadeczkiem?
18.01.2016 13:52 #mahnamahna
Nie byłam w tym sklepie. Ja swój rower kupiłam w sklepie Sport-bike na Łodygowej i jestem z niego baaardzo zadowolona :)
12.02.2016 20:14 #wring
Moim zdaniem rowery najlepiej kupować w sieci. Mają dużo niższe ceny niż sklepy stacjonarne. Sami zobaczcie http://www.cyklotur.com/
09.03.2016 15:48 #kinga83
Ja jednak wolę sprawdzić rower w sklepie stacjonarnym. Też kupiłam swój jednoślad w sklepie Sport-bike, mogłam sobie spokojnie każdy przymierzyć, zobaczyć który najbardziej mi pasuje. A rower sprawuje się świetnie, jest praktycznie bezawaryjny :D
23.03.2016 16:19 #anka82
Ja korzystam ze sklepu Sport-Bike na Łodygowej. Mają dobre ceny i serwis na wysokim poziomie ;)
05.04.2016 14:45 #jagna83
Widzę, że nie tylko ja korzystam ze sklepu Sport-bike :) Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Są zawsze na wysokim poziomie, serwis bardzo sprawnie działa ;)
07.04.2016 08:25 #haha
ja też mam pozytywne wrażenia
17.06.2017 21:38 Cleosssia
ja się przekonałam żeby internetowo kupować bo da się sporo zaoszczędzić, na przykład właśnie rowery zamawialiśmy w sklep rowerowy online i tanio i szybko :) teraz sobie jeździmy na wycieczki z dziecmi i mężem, fajnie tak aktywnie czas pospędzać czasami i oderwać się od wszystkiego

40/6363 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie