REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sklep internetowy

22.01.2018 17:56 Bazylik0
Witam,
czy znacie sklep https://www.twojazagroda.pl/? Chce od nich zakupić części do ciągnika, ale niestety nie znalazłem zbyt wiele opinii o nich. Czy ktoś może mi coś powiedzieć o nich oraz o jakości produktów?
31.01.2018 12:58 kornnig12
Ja nie znałem dopóki linka nie wkleiłeś.
13.02.2018 14:51 #zabawki - sklep dla dzieci
A co do sklepu internetowego to zamierzam niedługo uruchomić e- sklep dla dzieci z zabawkami. W związku z tym czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą hurtownię mającą w asortymencie głównie zabawki ?
13.02.2018 17:37 adam_cz
A może jakiś sklep z płytami jak ktoś lubi muzykę?
13.02.2018 18:45 #ytorekmanovernight
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
REKLAMA
15.02.2018 00:20 #kamila8992
A może ktoś chciałby stworzyć swoją stronę internetową? Idealnie do tego nada się agencja https://www.offon.pl/ Tworzą piękne strony, są kreatywni i można liczyć na to, że obsługa strony będzie bardzo prosta.
15.02.2018 10:52 #Dariam
Ja przez internet kupuję przede wszystkim perfumy, oraz markową odzież dla siebie. Jedną z moich ulubionych marek jest np. polska firma Adriano Calitri - https://adrianocalitri.pl/, której ubrania inspirowane są stylem włoskim. Jeżeli chodzi o kupowanie w sklepach internetowych, to przeważnie zwracam uwagę na takie rzeczy jak warunki zwrotu, czy opinie klientów. Zazwyczaj nie mam problemów z zwrotami, bo staram się dokładnie porównywać wymiary ubrań podane na stronie, z wymiarami odzieży, w której chodzę na co dzień.
15.02.2018 13:51 #to syf jest
23.02.2018 11:06 agaxx
A w jakich sklepach zoologicznych robicie zakupy? Kupowaliście coś tutaj https:// www.zwierzakowo.pl/ 123-szelki-smycze -dla-psa?
23.02.2018 13:23 #syf straszny
REKLAMA
08.03.2018 09:34 Karollainn
Polecam zajrzeć na Koszulkomat ;) Jeśli ktoś chce sobie kupić bardzo oryginalną koszulkę to można tam zaprojektować wszystko według siebie ;)
13.03.2018 12:37 Katarzynka95
Ja przez internet kupuję zazwyczaj ubrania i rzeczy sportowe. Ale o sklepie wyżej wymienionym też nie wiedziałam. Dobry temat, może ktoś tu jeszcze coś fajnego dorzuci ;)
13.03.2018 19:41 #kasia.nowicka
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

309/6728 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 Odstąpię Koszty VAT/Dam Koszty Oferujemy sprzedaż faktur. Możemy wystawić dokumenty na usługi informatyczne, doradcze, szkoleniowe, reklamowe, budowlane oraz komputery, telefony komórkowe, paliwa płynne i materiały budowlane. Zadzwoń lub napisz jeśli chcesz obniżyć podatek Dam koszty bezpieczne sprzedam faktury legalne dam vat z rejestracją w JPK. sprzedam fakturę kupie fakturę sprzedam vat kupie vat sprzedam koszty kupie koszty koszty vat dam faktury dam koszty vat . Dam koszty bezpieczne sprzedam faktury legalne dam vat z rejestracją w JPK koszty vat księgowane Tel.896-503-950 infovat@bk.ru http://www.kosztavat.us

Budowlane
 !!! *** aa HYDRAULIK TEL 503-901-700 Uprawnienia hydrauliczne solidnie i profesjonalnie. Zapraszam serwis domowy.

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Dam koszty Sprzedam faktury Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT - szybko, profesjonalnie i tanio. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Faktury są księgowane i wykazywane w JPK Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam VAT , kupie VAT , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty vat , kupie fakturę https://www.sites.google.com/view/oferujemy-koszty-faktury Tel.896-503-950 vatkoszty@mail.ru

Nauka
 Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja - raz ją miałam a raz nie, 2. Czas - najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA