REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sklep internetowy

22.01.2018 17:56 Bazylik0
Witam,
czy znacie sklep https://www.twojazagroda.pl/? Chce od nich zakupić części do ciągnika, ale niestety nie znalazłem zbyt wiele opinii o nich. Czy ktoś może mi coś powiedzieć o nich oraz o jakości produktów?
31.01.2018 12:58 kornnig12
Ja nie znałem dopóki linka nie wkleiłeś.
13.02.2018 14:51 #zabawki - sklep dla dzieci
A co do sklepu internetowego to zamierzam niedługo uruchomić e- sklep dla dzieci z zabawkami. W związku z tym czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą hurtownię mającą w asortymencie głównie zabawki ?
13.02.2018 17:37 adam_cz
A może jakiś sklep z płytami jak ktoś lubi muzykę?
13.02.2018 18:45 #ytorekmanovernight
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
REKLAMA
15.02.2018 00:20 #kamila8992
A może ktoś chciałby stworzyć swoją stronę internetową? Idealnie do tego nada się agencja https://www.offon.pl/ Tworzą piękne strony, są kreatywni i można liczyć na to, że obsługa strony będzie bardzo prosta.
15.02.2018 10:52 #Dariam
Ja przez internet kupuję przede wszystkim perfumy, oraz markową odzież dla siebie. Jedną z moich ulubionych marek jest np. polska firma Adriano Calitri - https://adrianocalitri.pl/, której ubrania inspirowane są stylem włoskim. Jeżeli chodzi o kupowanie w sklepach internetowych, to przeważnie zwracam uwagę na takie rzeczy jak warunki zwrotu, czy opinie klientów. Zazwyczaj nie mam problemów z zwrotami, bo staram się dokładnie porównywać wymiary ubrań podane na stronie, z wymiarami odzieży, w której chodzę na co dzień.
15.02.2018 13:51 #to syf jest
23.02.2018 11:06 agaxx
A w jakich sklepach zoologicznych robicie zakupy? Kupowaliście coś tutaj https:// www.zwierzakowo.pl/ 123-szelki-smycze -dla-psa?
23.02.2018 13:23 #syf straszny
REKLAMA
08.03.2018 09:34 Karollainn
Polecam zajrzeć na Koszulkomat ;) Jeśli ktoś chce sobie kupić bardzo oryginalną koszulkę to można tam zaprojektować wszystko według siebie ;)
13.03.2018 12:37 Katarzynka95
Ja przez internet kupuję zazwyczaj ubrania i rzeczy sportowe. Ale o sklepie wyżej wymienionym też nie wiedziałam. Dobry temat, może ktoś tu jeszcze coś fajnego dorzuci ;)
13.03.2018 19:41 #kasia.nowicka
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

226/6664 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 Dzień dobry. Świadczę kompleksowe usługi informatyczne. Serwis, modernizacja komputerów stacjonarnych i laptopów. Drobne prace graficzno-poligraficzne. Projektowanie i tworzenie serwisów WWW. Wykonywanie aplikacji na zamówienie. Doświadczenie, uczciwość i rzetelność. Tel. 511675227

Finanse
 Witamy w programie Sky level Finance (spersonalizowana usluga dla wszystkich potrzeb finansowych). My (Sky level Finance) oferujemy pozyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Oferujemy pozyczki osobiste, pozyczke konsolidacyjna, Venture Capital, pozyczke biznesowa, pozyczke edukacyjna, pozyczke mieszkaniowa i pozyczke z dowolnego powodu i pilnych potrzeb !. z maksymalnym czasem trwania 30 lat. Czy Twój bank zostal odrzucony? Czy masz zly kredyt? Czy masz niezaplacone rachunki? Masz dlugi? Czy potrzebujesz zalozyc firme? Nie martw sie, bo jestesmy tutaj, aby zaoferowac ci niskoprocentowy kredyt. Porozmawiaj z naszym doradca kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj .... e-mail: skylevel.finance@gmail.com strona internetowa: www.skylevelltd.com

Dam pracę
 Biorę udział w projekcie Tylko Dla Kobiet. Szukam dziewczyn, które potrzebują dodatkowych pieniędzy, lubią wyzwania, są gotowe na swój osobisty rozwój i chcą się przy tym wszystkim dobrze bawić. Pracę możesz połączyć z tym co robisz na co dzień. (np. z wychowaniem dziecka, studiami, pracą) Pracujemy on -line i off-line. Jeżeli jesteś zainteresowana to napisz. Kontakt: familodlaciebie@gmail.com

Inne do wynajęcia
 Do wynajęcia garaż o powierzchni 16m2 przy ul. Radiowej 33. W okolicy Fort Radiowo. Wymiary garażu 5,70 x 2,80m. Brama segmentowana ocieplana pianką poliuretanowa. Dwa dodatkowe zabezpieczenia na kłódki plus zamek patentowy. Oświetlenie ledowe wewnątrz i zewnątrz (brak prądu sieciowego). Garaż świeżo po generalnym remoncie, nowe pokrycie dachowe, rynny, całkowicie odmalowany w srodku i na zewnątrz. Utwardzony podjazd asfaltem. Garaż znajduje sie na obiekcie zamkniętym z bramą wjazdową. Cena wynajmu 390zł miesięcznie z rachunkiem (żadnych opłat dodatkowych). Raptem 20 minut od centrum Warszawy. Do wynajęcia od zaraz. Zachęcam do kontaktu. Tel. kontaktowy: 511 121 112

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA