REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Skąd zamówić lunch

 neo

13.03.2017 11:33

Witam! W Warszawie mieszkam od niedawna i w sumie dotychczas gotowałem sobie samodzielnie i wszystko brałem w pojemnikach do pracy. Trochę jednak mam już dość tego stania przy garach i wożenia potraw, więc wolałbym dla odmiany skąd sobie zamówić. I nie chodzi mi o żadną dietę pudełkową, tylko o miejsce, w którym można zamówić z dowozem do firmy coś smacznego. Oczywiście przystępna cena jest jak najbardziej mile widziana :) Dajcie znać!

 daria.d

13.03.2017 11:59

Ja najczęsciej zamawiam do pracy pizze, zazwyczaj z różnych miejsc. Wszystko w zależności od tego jak się umówimy z resztą firmy.

# padawan

13.03.2017 16:26

ja z kolei staram sie nie zamawiac pizzy ani innych fast foodow. nie wiem jaka masz prace, ale moja zwiazana jest z siedzacym trybem zycia i nie chce dodatkowo obciazac organizmu jakimis paskudztwami i smieciowym zarciem. pomysl moze o czyms zdrowszym. czesto mi sie zdarza zamawiac sushi i nie zamienilbym tego nawet na kawaleczek pizzy ;-) po pierwsze - mozna najesc sie do syta niewielka porcja, po drugie - jest zdrowsze - po trzecie - jest smaczne. i wbrew panujacym opiniom wcale nie jest drogie. zestawy lunchowe zwykle stoja w dobrych cenach. nie wiem w jakim rejonie Warszawy mieszkasz, ale jak gdzies w okolicach Bielan czy Zoliborza to polecam ci Sushiberry. cenowo jak najbardziej ok, nie wychodzi drogo, a pojesc mozna jak krol. daja zupe plus zestaw rolek, ja jeszcze nigdy po tym nie chodzilem glodny ;-) a no i do lunchu jadacego do firmy masz znizke na 25% pod warunkiem ze zamowisz minimum dwa zestawy, wiec warto ;-)

REKLAMA

# olek

14.03.2017 11:42

Ja akurat mam blisko siebie świetną włoską restaurację Trattoria il Successo i mają naprawdę bardzo dobre lunche, więc w sumie praktycznie trzy razy w tygodniu ich odwiedzam.

# ulek

04.05.2017 14:40

#olek napisał(a) 14.03.2017 11:42
Ja akurat mam blisko siebie świetną włoską restaurację Trattoria il Successo i mają naprawdę bardzo dobre lunche, więc w sumie praktycznie trzy razy w tygodniu ich odwiedzam.

Znajoma coś mi wspominała o tym miejscu, że faktycznie dobre włoskie jedzenie, będę musiał się w końcu tam wybrać.

 turdis1

04.05.2017 21:43

Przecież jest tak wiele opcji... a wydaje mi się, że ten wątek powstaje tylko w celach reklamowych ;/

REKLAMA

# Mirka

28.09.2017 16:53

Restauracje Akademia z ulicy Różanej polecam. Cena lekko wyższa, ale jedzenie przepyszne.

# syfiasssta reklama

29.09.2017 08:30

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024