REKLAMA
REKLAMA

Skąd dobra pizza?

23.11.2012 15:24 #łasuch
Szukam dobrej pizzy w dostawie. Niedawno brałem całkiem niezłą z dominium. Jak się wezmie ze zniżką, to nawet nie wychodzi tak drogo. Ale warto popróbować różnych, żeby wybrać tę najlepszą.
Macie jakieś typy?
23.11.2012 17:07 #szydera
Ile dają za taką subtelną reklamę? Da się z tego wyżyć?
26.11.2012 08:50 #Konan
@szydera - to dość żałosne, co robisz, bo każdy może się zapytać. łasuch podaje typ pizzy, jaką lubi (przecież ta z dominium jest wyraźnie różna od typowej włoskiej), a Ty od razu lecisz po bandzie. Słabo, bo hejtowaniem świata nie zawojujesz, a tylko wkurzyć innych możesz.
@łasuch - spróbuj z Parmy:)
26.11.2012 12:15 #szydera
Ja po bandzie? Sam piszesz, że zapytać każdy może. No to zapytałem, czy za taką reklamę dają jakieś kieszonkowe, czy też można coś więcej wyciągnąć. A propos, to ja kiedyś brałem Opla. Jak się weźmie ze zniżką, to nie wychodzi tak drogo. A Opel jest wyraźnie różny od samochodów włoskich. I podaję tylko typ samochodu, jaki lubię.
28.02.2013 14:40 uran
Pizza Hut jest the best.

http://www.uran.waw.pl
wpis modyfikowany 1 raz, 28.02.2013 14:40 
11.03.2013 15:42 #biker
Parma wyraźnie się popsuła ostatnio. Mało dodatków na pizzy za to dużo w niej sody...
Lepsza już w Caprese, choć też ich kryzys dopadł i ceny wzrosły (a ubyło dodatków)
30.12.2016 10:03 #alwi55
Smakowała mi pizza z Maxipizza. Niedawno zamawiałem pierwszy raz i powiem, że się pozytywnie zaskoczyłem. Raz, że dowieźli ekspresowo, a dwa, że jak wziąłem pizzę w ręce to była jeszcze gorąca. Do tej pory jak coś zamawiałem w Warszawie z dowozem, to raz że czekałem dwa razy dłużej, to jeszcze jedzenie było praktycznie letnie, a nie ciepłe.
03.03.2017 10:06 #jolii
Z moich różnych doświadczeń z Warszawską gastronomią to bym polecał Maxipizza (maxipizza.pl/warszawa,produkty). Robią pizzę smaczną, dużą i nie kasują dużo. Najbardziej lubię u nich wziąć wegetariańską na cienkim cieście. Mniej niż 30 zł za dużą pizzę na dwie osoby to jak na WWA nie jest drogo moim zdaniem.
07.03.2017 00:15 #aska_bielany
Pizza Hut jest strasznie tłusta, reszta często do nasz przyjeżdża zimna więc testowaliśmy pyszne i pizzaportal. Z pyszne.pl zamówlismy pizza z Ale Zebra i była ekstra. Cienkie ciasto, chrupiąca. Daje okejke.
24.04.2017 22:00 Billar
Polecam pizzerię Piccolom, która jest w Katowicach. Nigdy nie jadałem lepszej pizzy niż tak. Polecam
05.05.2017 11:38 #Ola_P
A ja najbardziej lubię pizzę w wykonaniu mojego męża :D Kupuję mu ciasto na pizzę stąd i daję pole do popisu :)
10.08.2017 09:41 Lucjana
Oj nie ja najbardziej lubię pizzę mojej bratowej. Ona sama robi ciasto i sos na pizzę. A dodatki dodajemy zawsze takie na jakie akurat mamy ochotę. I już brałam od niej przepis na ciasto. No bo one daje najwięcej w pizzy, jak to się mówi bez dobrego ciasta pizza jest po prostu nie smaczna. Ale jakoś jak robię te ciasto z jej przepisu to niestety mi tak nie wychodzi. Więc ja w domu niestety pizzę zamawiam. Tak jak napisali na http://daa.pl/Am2 jest bardzo proste rozwiązanie. Nie dość, że szybkie, mniej więcej gotowe danie zamówione kosztuje tyle samo jak poszczególne składniki wykorzystane do zrobienia pizzy. Tak więc jak jestem u bratowej to nigdy nie zamawiamy pizzy, bo ona ją robi. A u mnie w domu po kolei testujemy pizzerię z pyszne.pl i szukamy najlepszej. Kilka było beznadziejnych, a kilka ujdzie w tłumie. Tylko jedna czy dwie mi bardzo smakowały. No ale szukamy dalej pizzerii idealnej. Nie wiem tylko czy taka istnieje. Może mi podpowiedzcie jaka pizzeria jest najlepsza w mieście?
29.08.2017 09:43 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

41/557 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 Pożyczka i pomoc finansowa dla wszystkich (hopkinsonloan@outlook.com)

Nieruchomości poszukuję
 Kupię mieszkanie od ręki! Warszawa, CAŁA POLSKA! Kupie mieszkanie za GOTÓWKĘ: - zadłużone, z kredytem - z komornikiem, zajęciami - z lokatorem, dożywociem - z dowolnym problemem prawnym - lokatorskie, spółdzielcze - z udziałem, częścią własności - spadkowe lub nieprzeprowadzonym spadkiem Gotówka od ręki!! Kontakt pod numerem telefonu 503-496-805

Szukam psa
 BEMOWO UL. SOŁTANA ZNALEZIONO PSA!! Mały, brązowy, około 6-7kg, bardzo ufny do ludzi i innych piesków. Czeka na właściciela!! Tel. 608 246 935.

Komputery
 Green Web, Digital Marketing Agency Nasza specjalizacja to: Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach Prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google Adwords (Reklama kontekstowa) Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych Usługi analityczne związane z promocją internetową Promocja w social mediach oraz marketing szeptany Audyty użyteczności stron internetowych i pozycjonowania Optymalizacja SEO Pomoc techniczna Projekt graficzny (WEB-Design) Tworzenie stron www Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli szukasz rzetelnego partnera, który oferuje pozycjonowanie, kampanie AdWords, marketing w mediach społecznościowych, tworzenie stron www, zadzwoń lub napisz do nas. +48 786212222 Kraków, ul. Władysława Łokietka 6a 30-010 info@greenweb-agencja.pl www.greenweb-agencja.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie