REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

siłownik do bramy wjazdowej

18.04.2016 16:22 #AntekRaRaRi
Witam. Stoję przed koniecznością wymiany starego siłownika. Co polecicie do bramy wjazdowej 8 metrowej, dużo waży? Oczywiście zależy mi też na montażu. Podejrzewam, że stary siłownik był za słaby, dlatego tak szybko skończył żywota.
21.04.2016 16:42 #Zbyszek-K
Przy wyborze bramy trzeba sie kierować jej masą , powierzchnią w m2 , ilością cykli czy oporem. Po przeliczeniu tego wszystkiego dopiero trzeba wybrac siłownik. Ja mam niedużą bramę 300 kg do tego dołożyłem 30% na opór i małą ilość cykli. U mnie sprawdza się Deimos z BFT.
23.04.2016 13:48 #byiuwuwu
#Zbyszek-K napisał(a) 21.04.2016 16:42

Przy wyborze bramy trzeba sie kierować jej masą , powierzchnią w m2 , ilością cykli czy oporem. Po przeliczeniu tego wszystkiego dopiero trzeba wybrac siłownik. Ja mam niedużą bramę 300 kg do tego dołożyłem 30% na opór i małą ilość cykli. U mnie sprawdza się Deimos z BFT.
BFT ma dobre siłowniki. Myśle, że taki wybór będzie ok, zważywszy też bardzo dobre wykonanie po prostu.
09.11.2016 12:32 #miecio
Ja polecam zgłosić się do jakiejś firmy która się tym zajmuje. Dobra automatyka do bram jest w Dragon-Bram
20.04.2017 19:12 kasia3535
jak szukacie dobrych i sprawdzonej automatyki do bram to koniecznie musicie sprawdzić ofertę sklepu Nice. Sklep sprzedaje nowoczesne automatyki do bram garażowych, bram przesuwnych oraz automatyki do rolet. A sklep znajdziecie tu http://www.nice.pl/

1176/2577 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy medale odznaki odznaczenia szable bagnety ryngrafy orzełki mundury siodła lance itp za gotówkę tel 504017418

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT BMW I iNNE WARSZAWA i OKOLICE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY WIĘCEJ O NAS NA www.autoskupwawa.pl INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO CAŁE I POWYPADKOWE STARE I NOWE TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl http://www.autoskupwawa.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 507 333 555 WIĘCEJ O NAS NA NASZEJ STRONIE www.odkupimy-kazde-auto.waw.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

Kupię części
 Nowe Fiat 125 + PRL 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie