REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

siłownik do bramy wjazdowej

# AntekRaRaRi

18.04.2016 16:22

Witam. Stoję przed koniecznością wymiany starego siłownika. Co polecicie do bramy wjazdowej 8 metrowej, dużo waży? Oczywiście zależy mi też na montażu. Podejrzewam, że stary siłownik był za słaby, dlatego tak szybko skończył żywota.

# Zbyszek-K

21.04.2016 16:42

Przy wyborze bramy trzeba sie kierować jej masą , powierzchnią w m2 , ilością cykli czy oporem. Po przeliczeniu tego wszystkiego dopiero trzeba wybrac siłownik. Ja mam niedużą bramę 300 kg do tego dołożyłem 30% na opór i małą ilość cykli. U mnie sprawdza się Deimos z BFT.

# byiuwuwu

23.04.2016 13:48

#Zbyszek-K napisał(a) 21.04.2016 16:42
Przy wyborze bramy trzeba sie kierować jej masą , powierzchnią w m2 , ilością cykli czy oporem. Po przeliczeniu tego wszystkiego dopiero trzeba wybrac siłownik. Ja mam niedużą bramę 300 kg do tego dołożyłem 30% na opór i małą ilość cykli. U mnie sprawdza się Deimos z BFT.

BFT ma dobre siłowniki. Myśle, że taki wybór będzie ok, zważywszy też bardzo dobre wykonanie po prostu.

REKLAMA

# miecio

09.11.2016 12:32

Ja polecam zgłosić się do jakiejś firmy która się tym zajmuje. Dobra http://dragon-bram.pl/ jest w Dragon-Bram

 kasia3535

20.04.2017 19:12

jak szukacie dobrych i sprawdzonej automatyki do bram to koniecznie musicie sprawdzić ofertę sklepu Nice. Sklep sprzedaje nowoczesne automatyki do bram garażowych, bram przesuwnych oraz automatyki do rolet. A sklep znajdziecie tu http://www.nice.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe