REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

siłownia, basen

# Menka

09.05.2003 22:12

Witam,
chciałam się dowiedzieć gdzie najbliżej ul. Książkowej znajduje sie basen i siłownia. I ile teraz to kosztuje, dawno już nie kożystałam i straciłam orientację a muszę koniecznie zgubić kilka kilogramów.

# Vladymir

09.05.2003 22:29

Basen jest w szkole na Światowida przed bazarem na Ćmielowskiej, 3 przystanki od pętli, więc naprawdę bardzo blisko, ceny, jak w okolicy, 12 zł za 30 min pływania, ale teraz jest jakaś promocja, informacje i zapisy w GOS na Strumykowej, to naprzeciwko Ksiązkowej w nowej szkole z tym podświetlanym boiskiem do gały. Siłownia ? Kobiecie niepotrzebna, no chyba, że chcesz wyglądać jak Martina Navratilowa, polecam aerobik i streetching w GOS na Strumykowej, moja zona tam chadzała i była bardzo zadowolona.

# Menka

09.05.2003 22:41

Dzięki.

REKLAMA

# Vladymir

12.05.2003 22:56

Nie ma za co, życzę miłego pływania, a napisz koniecznie, czy woda ciepła i ozonowana /to taka, która w oczy nie szczypie/

# Basia

13.05.2003 09:41

Na Światowida woda chlorowana i niezbyt ciepła. Bilet jednorazowy 10zł/30min.

# pola

14.05.2003 22:55

To już lepiej jeździć na Jagiellońską. 9 Pln 30 minut, woda ozonowana i można zrobić siup na ślizgawie.Jest Aquarobic, widziałam jak pływałam i nawet sobie spróbowałam.A można też na Potocka- 12 PLn 30 minut, też fajowo.

REKLAMA

# Basia

15.05.2003 09:06

Może i fajniej na innych basenach, ale ja chodzę na 7:00 i na Światowida idę mniej niż 5 min. a do tamtych dojazd zabrałby mi "kupę" czasu. Poza tym kupując karnet 2xtydz. wstęp to trochę ponad 4 zł.

# pola

17.05.2003 17:26

Do Basi! A dużo jest ludzi o 7 rano???I Od której jest czynny basen??

# Basia

27.05.2003 09:59

Basen jest czynny od 6. Rano jest mało ludzi, ale od 7 są dostępne tylko 2 tory, z tym że max.było 4 ludzi.

REKLAMA

 Mars40

26.08.2019 22:00

Bardzo ciekawa opcja. Sam od dawna trenuję, ale mówiąc szczerze, niekoniecznie chce mi się już korzystać z miejsc publicznych, bo dzieją się tam różne rzeczy. Aktualnie planuję zakupić kilka sprzętów https://sklepsportowy.pl/ bo to o wiele uprości możliwości treningowe. Już nie mogę się doczekać, aż stworzę dla siebie moją własną siłownię :)

# Jaro

27.02.2020 03:49

A jakie właściwie rzeczy się dzieją? Chętnie się dowiem, bo właśnie zamierzam zacząć chodzić na siłownię. Sprawdzałem kiedyś ile kosztowałaby mnie domowa siłownia, ale koszty przerosły moje oczekiwania. Przy dzisiejszych cenach karnetów, to się w ogóle nie opłaca. Zobacz na kluby City Fit https://cityfit.pl/ tutaj masz nielimitowane wejścia i to 24h na dobę, w cenie zajęcia grupowe i konsultacje z trenerem. Mają swoje siłownie w różnych dzielnicach Warszawy. Zapisałem się właśnie na darmowy pierwszy trening.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA