REKLAMA
REKLAMA

Serwis samochodowy Toyoty

05.03.2012 00:51 #Hot33
Szukam serwisu, gdzie będę mógł oddać swoją Toyotę. Co polecacie?
06.06.2013 18:01 Lider5
Na ul. Młyńskiej był kiedyś fajny serwis.. teraz jestem ciągle w trasie więc taki z ostatnich mam namiar, ale to koło poznania. Swoją drogą mi tych kontaktów przybywa.. Zawsze coś mi się zepsuje.. jakies fatum chyba. Założe chyba klub stałego klienta serwisów albo turysta serwisów brzmi lepiej. Gdyby ktoś reflektował to moje najświeższe odkrycie znajdziecie tutaj http://autokorbas.pl/
24.11.2016 14:29 #maciek87
Ja polecam mobilny serwis samochodowy Besthol - przyjeżdżają we wskazany adres, diagnozują, informują o usterce, wyceniają naprawę i naprawiają na miejscu. Profesjonalni i słowni. A do tego oszczędzasz czas, bo nie musisz dojeżdzać do żadnego serwisu, czekać na naprawę, wracać w korkach. Super opcja moim zdaniem. Ich stronka: http://besthol.pl/
30.12.2016 10:05 #Janek1125
też Euromaster jest bardzo dobry

102/798 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie