REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Serwis Komputerowy PILNIE POSZUKIWANY!!

11.03.2014 13:22 maja_st
Witam szukam dobrego fachowca który naprawi skutecznie mój laptop. Jeśli dobrze mi podpowiedziano jest coś nie tak z kartą muzyczną lub głośnikami ogólnie chodzi o to, że w moim komputerze nie działa głos.
Znalazłam stronkę http://serwisko.pl/index.php na której można zgłosić awarię przez internet ale czy to dobry pomysł??
12.03.2014 17:40 adampiel
Raz zdarzyło mi się korzystać z ich usług i niestety mam tylko same negatywne opinie. Nie dość że był strasznie długi czas realizacji serwisu to maja mega wysokie ceny.
29.11.2014 19:31 #lajla
a może komputeromania? uratowali nawet mojego już ledwo żywego laptopa który ma 7 lat ;)
29.11.2014 19:32 #raxan
lajla, podasz jakiś namiar na nich?
29.11.2014 19:33 #lajla
tu masz link ;] obslugaserwisowa.pl
REKLAMA
09.01.2015 11:53 #marek22
Jak mi się coś dzieje z lapkiem to zawsze najpierw dzwonię do Arviki -www.arvika.pl. Już mi nieraz różne części wymieniali, robili konserwację, czyszczenie itp. Zawsze fachowo i zawsze rzetelnie.
04.05.2015 12:28 #Fixii
Spróbuj w serwisie Ap-Komp. Ja korzystam z ich usług już spory czas i osobiście jestem zadowolony. Miałam problem, komputer mi się zawieszał bardzo często, aż w końcu całkowicie padł. Straciłam wszelkie dane, które są mi niezbędne. Kierując się do firmy ap-komp.pl szybko udzielili mi pomocy
05.12.2015 14:11 nika27
Ja też korzystam z usług http://arvika.pl/ i zawsze wychodzę zadowolona. To naprwdę swietny i profesjonalny serwis komputerowy. Przyjmują również zlecenia z całego kraju, wystarczy podesłać kurierem laptop i po naprawie zostaje odesłany. Szybko i sprawnie.
25.02.2016 12:26 #pysia1234
ja zawsze korzystam z usłuh www.informatyk-warszawa.com. mają niskie ceny, są kompetentni, fachowi i baaardzo sympatyczni.
08.06.2016 12:06 #kamell
Mój sprawdzony i zaufany serwis sprzętu komputerowego to Pikomp, podoba mi się że dojeżdżają do klienta, poza tym mają wiele punktów na terenie województwa, także w Błoniu, Brwinowie nie ma problemu ze znalezieniem jednego z nich.
12.07.2016 21:26 #ann41
ja polecam informatyka warszawa. Super fachowcy, niskie ceny!
02.02.2017 15:34 #Mars
Jest gdzieś w Warszawie serwis komputerowy Sunsco http://www.sunseco.pl
to jest serwis Apple, a szukam do naprawienia Mac'a. W autoryzowanym Apple mi tyle zaśpiewali, że padłem.
12.12.2018 09:48 #Aleksx
Ze swoje strony mogę Ci polecić serwis Mirobios - http://www.mirobios.malopolska.pl/ . Jest to sprawdzony serwis, w którym od paru lat naprawiam uszkodzony sprzęt niezależnie czy jest to laptop, tablet, smartphone czy komputer stacjonarny. Serwis oferuje także usługę odzyskiwania danych z różnych nośników.
14.03.2019 11:17 #derpis
W Pruszkowie pod Warszawą znajduje się bardzo dobry serwis komputerowy. Polecam wam skontaktować się z www.helkom.com.pl Naprawiają komputery stacjonarne, laptopy, sieci komputerowe oraz świadczą inne usługi informatyczne.

544/3613 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne nieruchomości sprzedam
 Sprzedajesz, lub kupujesz nieruchomości? Może potrzebujesz transportu lub przeprowadzki sprawdź Nas 509 191 217 https://eleganckieprzeprowadzki.pl/

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

Nieruchomości
 Wynajmę lub kupię dom lub inne zabudowania (o wysokości pomieszczeń min. 3 m) z przeznaczeniem na przedszkole. Co najmniej 350 m2, działka minimum 1000 m2 519-610-400

Usługi inne
 Naprawa TV Samsung LG Sony Philips i inne tanio. Dojazd do klienta. Tel. 22 663-15-02

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA