REKLAMA
REKLAMA

Serwis Hondy w Warszawie

25.07.2016 17:54 trannss4
Jeśli posiadacie Hondę i macie czasami problemy ze swoim autem lub chcielibyście wykonać rutynową kontrolę waszego samochodu, serwis hondy warszawa możecie udać się właśnie do tego genialnego serwisu Hondy !
08.08.2016 17:23 #kaśka32
Hej, ja jeżdżę do warsztatu przy aso Honda Matraszek w Markach. Mają tam świetną obsługę, dużo niższe ceny niż w Warszawie i bardzo pro klienckie podejście, z jakim się jeszcze nie spotkałam :) Zdecydowanie polecam to miejsce i to nie tylko posiadaczom Hondy, tam serwisują wszystkie marki aut :) Tutaj jest link do ich strony http://hondamatraszek.pl :)
24.11.2016 16:13 #maciej75
Ja polecam mobilny serwis samochodowy w Warszawie - Besthol (http://besthol.pl/). Mechanicy przyjeżdżają we wskazane miejsce, wykonują diagnostykę i naprawiają samochody pod domem albo pod biurem. Świetny pomysł dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na dojeżdzanie do warsztatu i czekanie na naprawę. Ja korzystałem kilkukrotnie. Mechanicy przyjeżdzają pod biuro i naprawiają autko w czasie kiedy pracuje i mogę wrócić do domu normalnie, a nie stać w korkach jadąc do serwisu, czekać na naprawę. Mechanicy i elektrycy znają się na rzeczy, przetestowałem i polecam.
04.02.2017 19:49 #Jacek Mink
Ja raczej poleciłbym Ci HondaPlaza. Serwis maja na bardzo wysokim poziomie pod względem mechaników i sprzętu. U mnie robili regenerację przekładni w Civic VIII naprawa w terminie i pokazali mi na zdjęciach co i jak było robione. Taka obsługę zdecydowanie mogę polecić ;)
08.02.2017 08:12 #sda
wszystkie aso to ściema, ceny kosmos, partacze jak wszędzie
08.08.2017 16:46 #Kamiongrzegorz1231
Ja polecam bls wyszomirski jeśli masz hondę i mieszkasz w Warszawie. Ja miałem stłuczkę kilka dni temu i szybko mi zrobili. Wszystko picuś glancuś.
20.08.2017 14:31 #PatrykSienkiewicz
Moim zdaniem Aso jest bardzo dobrym wyborem jeżeli chodzi o serwis aut stosunkowo nowych. W HondaPlaza caly proces naprawy jest monitorowany ( mozna zobaczyć zdjecia przed i po wykonaniu). Mechanicy szybko diagnozuja problem i co najważniejsze ceny nie sa wcale z kosmosu. Sam możesz się z resztą przekonać :)
21.08.2017 11:44 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
01.10.2017 01:06 #Koniakos
Jeśli chodzi o naprawy honda warszawa to polecam mechaników z http://www.blswyszomirski.pl. Moją zrobili szybko i dali oryginalne części, w dodatku niedrogo wzięli. Bardzo jestem zadowolony z ich roboty.
02.10.2017 09:45 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..

40/827 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 Naprawa lamp błyskowych Sony, Nikon, Canon, Pentax, Olympus, Metz, Sunpak i innych. Oferujemy bezpłatną diagnostykę, gwarancję na naprawy. NAPRAWA LAMP BŁYSKOWYCH Kraków ul. Worcella 6/4 tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

3-pokojowe sprzedam
 BEMOWO IV SPRZEDAM 3 POKOJE 65,5 M2 X PIĘTRO ROZKŁADOWE SŁONECZNE DOGODNA KOMUNIKACJA 380.000 ZŁ TEL. 501-319-177

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 07.10.2017 po proporcjonalnych, polujących rodzicach (ojciec m.in. Champion Pracy). DO ODBIORU od 01.12.2017 w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz (w połowie drogi Działdowo-Brodnica). Kontakt tel. (23) 69 61 353; 507 043 472; 798 691 471, więcej info: www.parkwelski.vanti.pl Serdecznie zapraszamy.

Usługi inne
 Antena montaż naprawy gwarancja 601-86-79-80 lub 22 665-04- 89

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie