REKLAMA
REKLAMA

serwis apple wawa/okolice

04.10.2016 18:54 #studentzmazur
czesc moja najnowsza technologia ulegla samozniszczeniu, ekran spadl, potrzaskał się, dotyk ledwo dziala, a ze technologia juz po gwarancji i zdaje sie bez wykupionego dodatkowego ubezpiecznia to moje pytanie brzmi, kto w warszawie naprawiał appla i gdzie? Bo jakos lubie ten telefon, nie chce go zmieniac, a ze jestem pierwszakiem, to jeszcze zielony w stolicy :) ktoś coś?
04.10.2016 18:56 #Dywan
Google znasz ???? Jest takie coś jak wyszukiwarka.
05.10.2016 18:38 #martadebska
tylko ochrzanic, opierdzielic i o zadwolowny, bo pomogl malolatowi w potrzebie @Dywan, nie? W google jest wszystko tylko nie opinia o serwisie, a to chyba dla chlopiecia najistotniejsze, ja co prawda nie posiadam apple, ale moj facet wozi gdzies na wlochy lub w okolicach, wszystko co z jabłkiem zwiazane. doptyam jak bedzie w domu. powodzenia pierwszoroczniaku ;)
05.10.2016 20:08 #...
#martadebska napisał(a) 05.10.2016 18:38

tylko ochrzanic, opierdzielic i o zadwolowny, bo pomogl malolatowi w potrzebie @Dywan, nie? W google jest wszystko tylko nie opinia o serwisie, a to chyba dla chlopiecia najistotniejsze, ja co prawda nie posiadam apple, ale moj facet wozi gdzies na wlochy lub w okolicach, wszystko co z jabłkiem zwiazane. doptyam jak bedzie w domu. powodzenia pierwszoroczniaku ;)
Trafił na złe forum. Nawet chłopiec nie wie czy ma ubezpieczenie. Żenada
06.10.2016 20:05 #jjj
no żenada straszna, ze chlopak szuka serwisu gdzie naprawi telefon.. ludzie, wexcie sie ogarnijcie!
06.10.2016 20:15 #.....
#jjj napisał(a) 06.10.2016 20:05

no żenada straszna, ze chlopak szuka serwisu gdzie naprawi telefon.. ludzie, wexcie sie ogarnijcie!
Żenada że nie zna czegoś takiego jak google. W wyszukiwarce ukazuje się 20 linków do serwisów w Warszawe.
06.10.2016 20:26 #marcin9
To wklej mu link do wyszukiwarki, skoro nie masz nic innego do zaoferowania.

Jak sądzę poszukujesz dobrej rady i opinii, a wiec, korzystam ze sprzętu Apple od kilku dobrych lat, i dodatkowa gwarancja to coś pięknego, chociaż ten sprzęt nie jest jakiś awariogenny to działanie sił natury czasem może niekorzystnie wpływać na technologię :-) @martadebska mówi o serwisie na włochach, i ja wiem chyba o którym serwisie, na Maciejki, rzeczywiście spoko obsługa, fachowcy, serwis autoryzowany, uwijają się szybko.
06.10.2016 20:28 #marcin9
aczkolwiek rzeczywiście może w google znajdziesz coś bliżej siebie
07.10.2016 11:58 #martadebska
@marcin9 tak, na Maciejki woził
09.10.2016 18:51 #studentzmazur
dzieki za pomoc,a nie pamietalem, bo papiery od telefonu zostaly w domu.. no coz, nie kazdy jak sie przeprowadza bierze ze soba wszystko, co tylko ma w chacie.. moglem przeciez zapomniec. jeszcze raz dzieki za info :)
25.02.2017 13:34 #weholl
To zdecydowanie http://www.imaster.com.pl/ naprawiałem u nich telefon apple oraz komputer. Bardzo dobre podejście do klienta, nie trzeba długo czekać na naprawę. Ogólnie oceniam bardzo dobrze.
20.03.2017 11:44 #tynki
Mój kolega bardzo polecał mi ten serwis pogwarancyjny: http://www.applesupport.pl/ . Akurat naprawiał u nich iPada i był wyjątkowo zadowolony. Nawet z ciekawości poczytałam o nich opinie w sieci i są pozytywne
20.03.2017 21:25 #wojtas
Ciekawą ofertę ma Macforce, który znajduje się niedaleko centrum Warszawy. Tutaj jest strona www tego serwisu. Są w stanie naprawić praktycznie każde uszkodzenie. O każdym etapie naprawy klient jest informowany za pomocą sms. Doskonale znają się na tym co robią.
24.05.2017 13:59 kamil1
tu mozesz zapytac
http://serwis-iphone.pl/
26.09.2017 13:43 #firmaaaa
ja tutaj naprawiam zawsze dobry serwis Apple http://serwisproduktowapple.pl/
27.09.2017 09:20 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
09.11.2017 13:06 kamil1
taki serwis jest co drugą ulicę tylko trzeba patrzec kto jakie ma ceny
09.11.2017 13:44 #swiniakrakowska
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

130/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

3-pokojowe sprzedam
 BEMOWO IV SPRZEDAM 3 POKOJE 65,5 M2 X PIĘTRO ROZKŁADOWE SŁONECZNE DOGODNA KOMUNIKACJA 380.000 ZŁ TEL. 501-319-177

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny. Tel. 530374360

Zdrowie i Uroda
 Zapraszam do nowootwartego gabinetu fizjoterapii i masażu na Bemowie. Mam ponad 13letnie doświadczenie w zawodzie. Techniki stosowane w gabinecie: - manualna praca indywidualna z pacjentem, - techniki rozluźniania, - igłoterapia, - taping. Szczególnie zapraszam : - pacjentów bólowych w stanie ostrym i przewlekłym, - pacjentów ortopedycznych, - pacjentów po urazach i operacjach, - sportowców kontuzjowanych oraz chcących uniknąć przeciążeń na prewencję urazów, - osoby szukające rozluźnienia i relaksu poprzez masaż. "Skuteczność miarą prawdy" Cechą charakterystyczną mojej pracy z pacjentem jest to, że konsultacje są bezpłatne a płatność za pierwszą wizytę odbywa się na drugim spotkaniu lub później aż pomogę pacjentowi. Nie pobieram opłat za godzinę czy za wizytę a za efekt. Oczywiście nie wykonuję masaży erotycznych itp usług! Serdecznie zapraszam Marek

Kursy, szkolenia
 Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego angielskiego? Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po angielsku? Jeśli nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne to przetestuj metodę dającą praktycznie 100% SATYSFAKCJI. Na pewno zdarzyło Ci się rozmawiać z kimś w obcym języku i "zgadywać" z kontekstu, o czym jest rozmowa. Ale w pracy, jak zadzwoni do Ciebie szef lub klient, nie będzie już czasu na zgadywanie. Musisz dobrze rozumieć i poprawnie mówić po angielsku. Dlatego skorzystaj z metody, która ćwiczy rozumienie ze słuchu i angażuje wzrok. Jolanta Mój telefon: 575 249 030 Jeśli masz pytania, napisz: joanna@angielski-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie