REKLAMA
REKLAMA

serwis apple wawa/okolice

04.10.2016 18:54 #studentzmazur
czesc moja najnowsza technologia ulegla samozniszczeniu, ekran spadl, potrzaskał się, dotyk ledwo dziala, a ze technologia juz po gwarancji i zdaje sie bez wykupionego dodatkowego ubezpiecznia to moje pytanie brzmi, kto w warszawie naprawiał appla i gdzie? Bo jakos lubie ten telefon, nie chce go zmieniac, a ze jestem pierwszakiem, to jeszcze zielony w stolicy :) ktoś coś?
04.10.2016 18:56 #Dywan
Google znasz ???? Jest takie coś jak wyszukiwarka.
05.10.2016 18:38 #martadebska
tylko ochrzanic, opierdzielic i o zadwolowny, bo pomogl malolatowi w potrzebie @Dywan, nie? W google jest wszystko tylko nie opinia o serwisie, a to chyba dla chlopiecia najistotniejsze, ja co prawda nie posiadam apple, ale moj facet wozi gdzies na wlochy lub w okolicach, wszystko co z jabłkiem zwiazane. doptyam jak bedzie w domu. powodzenia pierwszoroczniaku ;)
05.10.2016 20:08 #...
#martadebska napisał(a) 05.10.2016 18:38

tylko ochrzanic, opierdzielic i o zadwolowny, bo pomogl malolatowi w potrzebie @Dywan, nie? W google jest wszystko tylko nie opinia o serwisie, a to chyba dla chlopiecia najistotniejsze, ja co prawda nie posiadam apple, ale moj facet wozi gdzies na wlochy lub w okolicach, wszystko co z jabłkiem zwiazane. doptyam jak bedzie w domu. powodzenia pierwszoroczniaku ;)
Trafił na złe forum. Nawet chłopiec nie wie czy ma ubezpieczenie. Żenada
06.10.2016 20:05 #jjj
no żenada straszna, ze chlopak szuka serwisu gdzie naprawi telefon.. ludzie, wexcie sie ogarnijcie!
06.10.2016 20:15 #.....
#jjj napisał(a) 06.10.2016 20:05

no żenada straszna, ze chlopak szuka serwisu gdzie naprawi telefon.. ludzie, wexcie sie ogarnijcie!
Żenada że nie zna czegoś takiego jak google. W wyszukiwarce ukazuje się 20 linków do serwisów w Warszawe.
06.10.2016 20:26 #marcin9
To wklej mu link do wyszukiwarki, skoro nie masz nic innego do zaoferowania.

Jak sądzę poszukujesz dobrej rady i opinii, a wiec, korzystam ze sprzętu Apple od kilku dobrych lat, i dodatkowa gwarancja to coś pięknego, chociaż ten sprzęt nie jest jakiś awariogenny to działanie sił natury czasem może niekorzystnie wpływać na technologię :-) @martadebska mówi o serwisie na włochach, i ja wiem chyba o którym serwisie, na Maciejki, rzeczywiście spoko obsługa, fachowcy, serwis autoryzowany, uwijają się szybko.
06.10.2016 20:28 #marcin9
aczkolwiek rzeczywiście może w google znajdziesz coś bliżej siebie
07.10.2016 11:58 #martadebska
@marcin9 tak, na Maciejki woził
09.10.2016 18:51 #studentzmazur
dzieki za pomoc,a nie pamietalem, bo papiery od telefonu zostaly w domu.. no coz, nie kazdy jak sie przeprowadza bierze ze soba wszystko, co tylko ma w chacie.. moglem przeciez zapomniec. jeszcze raz dzieki za info :)
25.02.2017 13:34 #weholl
To zdecydowanie http://www.imaster.com.pl/ naprawiałem u nich telefon apple oraz komputer. Bardzo dobre podejście do klienta, nie trzeba długo czekać na naprawę. Ogólnie oceniam bardzo dobrze.
20.03.2017 11:44 #tynki
Mój kolega bardzo polecał mi ten serwis pogwarancyjny: http://www.applesupport.pl/ . Akurat naprawiał u nich iPada i był wyjątkowo zadowolony. Nawet z ciekawości poczytałam o nich opinie w sieci i są pozytywne
20.03.2017 21:25 #wojtas
Ciekawą ofertę ma Macforce, który znajduje się niedaleko centrum Warszawy. Tutaj jest strona www tego serwisu. Są w stanie naprawić praktycznie każde uszkodzenie. O każdym etapie naprawy klient jest informowany za pomocą sms. Doskonale znają się na tym co robią.
24.05.2017 13:59 kamil1
tu mozesz zapytac
http://serwis-iphone.pl/

109/2224 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie