REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

serwis apple bemowo?

20.11.2016 15:22 #maciekjasinski
czołko szukam autoryzowanego serwisu apple na bemowie lub w okolicach, ktos mi mowil ze jest, ale szukam po necie i nie widze, moze wy macie jakies info na ten temat? bede wdzieczny. maciek
21.11.2016 14:45 #dziuba
na włochach tuż obok bemowa na pewno jest jeden autoryzowany serwis w okolicach obi jakbys potrzebowal, na bemowie nie wiem, bo nie korzystalem nigdy tam ale na Maciejki juz mi sie zdarzylo byc kilka razy :)
23.11.2016 11:56 #maciekjasinski
który na Maciejki?
28.11.2016 12:19 #dziuba
na MAciejki jest tylko jeden z tego, co sie orientuje, to taki duzy przeszkolny budynek na rogu nie da sie go przeoczyć
30.11.2016 23:15 #redaktora
no na włochach ten? to bez kitu nie ominiesz
13.12.2016 20:50 #efdr
jest ich kilka

20.03.2017 09:44 #tessa
Możecie skorzystać z pogwarancyjnego serwisu http://www.applesupport.pl . Z tego, co słyszałam to gwarantują szybkie i profesjonalne usługi napraw iPhonów, iPadów i iPodów
20.03.2017 22:35 #magda3
Blisko centrum znajduje się serwis Macforce. Na stronie macforce.pl można dowiedzieć się szczegółów. Mają świetnych specjalistów, którzy naprawiają różne uszkodzenia. Poza tym plusem jest to, że informują za pomocą sms klientów o każdym etapie naprawy. Warto im zaufać, bo mają wielu klientów. którzy trafiją do nich po nieudanych naprawach w innych serwisach.

26/1624 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie