REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# wyborca z Białołęki

05.03.2012 21:46

Cieszy mnie ta wyjątkowa efektywność obrad sejmu. Zastępcze tematy pojawiają się zawsze wtedy, gdy prawdziwy problem trzeba przemilczeć.
A prawdziwych problemów, których nikt z rządzących nie zamierza rozwiązać jest dużo. Obecnie poprawiamy przychody budżetu śrubując obciążenia fiskalne. Czy nikt nie przeliczył jaki będzie to miało wpływ na wzrost szarej strefy? Chyba, że chodzi o uzasadnienie zwiększenia armii urzędników, które będą ścigać nieuczciwych? Przynajmniej zostaną stworzone nowe miejsca pracy, a że z pieniędzy tej coraz mniejszej liczby uczciwych...
Panie Marku czy doczekamy się wreszcie zmiany ordynacji w wyborach samorządowych w Warszawie? Kiedy zostaną wprowadzone okręgi jednomandatowe? Przecież dzięki takiej ordynacji znalazł się Pan w parlamencie?

# william

11.10.2018 22:54

Jestem prywatnym pożyczkodawcą, który pożycza klientom prywatnym i korporacyjnym. Czy odrzucili cię tak wiele firm i banków? Czy potrzebujesz finansowania, aby założyć firmę i spłacać rachunki? A może potrzebujesz osobistej pożyczki? Moja pożyczka obejmuje kredyty osobiste i pożyczki dla przedsiębiorstw. Daję pożyczkę na poziomie 3%. Nasz proces kredytowy jest również bardzo szybki. Jestem gotów rozwiązać wszystkie twoje problemy finansowe. Jeśli jesteś gotowy, aby rozwiązać swoje problemy, już dziś zgłoś się i złóż wniosek o pożyczkę. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail:
(Williamryanloanfirm@hotmail.com)
wypełnij formularz zgłoszeniowy, abyśmy mogli kontynuować
DANE APLIKACYJNE OSOBISTE:
Pełne imię i nazwisko:
Kwota kredytu:
Kraj:
Stan:
Seks:
Mobilny:
wiek:
E-mail:
Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi ...
Zarządzanie.
Komórka: +1 (929) -251-1291
C. E.O.: William Ryan

# william

11.10.2018 23:20

OPCJE BINARNE DLA HANDLU I ZARZĄDZANIA WYMIARAMI
Cześć, jestem pani Korea Rose, profesor rynku kapitałowego. Czy jesteś zainteresowany handlowaniem opcjami binarnymi? Jesteś w najlepszym miejscu. Dzięki regulowanym przez rząd usługom maklerskim, które są w 100% bezpieczne, jesteś na dobrej drodze, by zarobić ogromne zyski. Po tygodniu handlu minimalna inwestycja w
250 $ przynosi zysk w wysokości 1550 $
500 $ przynosi 2850 $ zysku
1000 USD przynosi 4 500 USD
E-mail: nova.shospital@gmail.com
Powiedz: +1 (929) -251-1291
Zainwestuj mądrze dziś i jutro przeżyj wygodne życie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną tutaj. Boże błogosław

REKLAMA

 Stara358

08.06.2021 20:28

Ze to jeden wielki cyrk to chyba wszyscy wiedzą już od dawna. Wystarczy poczytać https://stenogramy.com.pl http://stenogramy.krakowlokalnie.pl nie trzeba isc do cyrku.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy