REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# asasa

08.06.2011 11:53

nie kupoujcie mieszkań na osiedlu encyklopedyczna!! deweloper nie wywiązał się z miejsc parkingiwych, wspólnota (nie patrząc na ludzi jeszce nie mieszkających na osiedlu samowolnie postawiła słupki na chodnikach) wokół osiedla brak parkingów, brak parkingów na osiedlu, strata pieniędzy i nerw! ja będe sprzedawać bo nie dość że osiedle w 90 % zamieszkałe jest przez przyjezdnych tio jeszcze zachowują się jak na wsiach robią z osiedla jakąś wielką zagrodę!!

# halla

09.06.2011 13:49

na Młocinach chyba sami nie wiedzą czego chcą, ciągle mają jakies problemy. Ludzie dajcie żyć!

# anka

12.07.2011 21:23

hehe nie wiem kto to pisał ale niestety przykro się z tym nie zgodzić, niektórzy na tym osiedlu niestety nie mieli wyboru musieli się zastosować do decyzji innych osób, gdyż niestety ale uprzednio nie miały głosu z racji iż decyzje podjęte zostały przed moim zamieszkaniem, szkoda tylko że na tym chorym osiedlu stoją słupki, chodniki szerokie jak niegdzie indziej a ldzie a raczej brzydko określe "bydło" chadza po ulicy, szkoda że nie wszyscy wiedza do czego służy chodnik, no ale cóż trzeba przywyknąć że "przyjezdni" jak ktoś wcześniej okreśłił z małych miejscowości nie przywykli do chodników, szkoda że nie potrafią się zastosować do zasad panujących na ulicy. ja również zamierzam wynająć mieszkanie które tu kupiłam bo szczerze w porównaniu do iinych mieszkań w dobrych lokalizacjach i w "cywilizcji" sa w lepszych cenach!

REKLAMA

# jojojojo

19.07.2011 09:31

po pierwsze nie samowolnie tylko była w tej sprawa uchwała. poza tym co masz do przyjezdnych?! na czole mam napisane że jestem spoza warszawy? dla mnie to żadna nobilitacja być warszawiakiem. wprost przeciwnie sercem zawsze pozostane tam gdzie się urodziłem. Przyjechałem tu za pracą, ciężką pracą więc się odczep i nie generalizuj bo w rzeczywistości każdy warszawiak urodzony po 1945 jest "przyjezdny". prawdziwi rodowici warszawiacy zginęli w powstaniu warszawskim.
co do dewelopera to fakt kawał ch...

# Z_Bielan

13.09.2011 16:57

Niestety osiedle przy Encyklopedycznej to porażka, też kupiłem tu mieszkanie i coraz bardziej żałuję:( Okolica fajna, jest gdzie pospacerować, niedaleko zieleń, ale reszta - szkoda słów. Cóż, niestety podobnie jak na Encyklopedycznej jest na wielu innych nowych osiedlach. W każdym razie jak tylko będę mógł to stąd "spadam"

# Robert

13.10.2011 23:24

Miasto Ogród Młociny - o takich Młocinach możemy już zapomnieć. Kto dopuścił do budowy obrzydliwych blokowisk na terenie jednej z ładniejszych części Bielan? Czy naprawdę wszędzie muszą stać bloki-getta? Czy przed zachłannością deweloperów już nic się nie uchroni? Nawet Las Młociński nie uchronił się przed nimi! Zamiast zrównać z ziemią hutę, zrekultywować teren i tam budować, to wycina się kawał lasu i niszczy ciche i spokojne dotąd miejsce jakim były jeszcze nie tak dawno Młociny!

REKLAMA

# Rafał

19.05.2012 01:28

Szkoda, że nikt z Samorządu Młocin nie protestował jak wycinano kawał Lasu Młocińskiego pod budowę dróg i osiedla...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024