REKLAMA
REKLAMA

Samochód zastępczy kiedy nam przysługuje ?

15.02.2016 16:06 #martta445
Kiedy przysługuje nam auto zastępcze ? Jakie są dokładnie wytyczne ? Czytałem o różnego rodzaju możliwościach na Generali auto zastępcze na czas naprawy i dowiedziałem się wielu szczegółów, polecam, świetnie wyjaśnione artykuły.
30.07.2016 10:09 #pppppppp
No jak nie wiesz to możesz poprosić o pomoc specjalistów. Ja udałem się do wypożyczalni samochodów Anca Cars i bez problemu tam pomogli mi w tym temacie. Dostałem samochód zastępczy z oc sprawcy, kosztów nie poniosłem i wszystko poszło gładko.
04.08.2016 16:04 wwojtek84
Obecnie większość polis ubezpieczeniowych obejmuje coś takiego, jak auto zastępcze.
01.11.2016 22:13 #witek
Tutaj http://www.eucocar.pl są namiary na firmę, która oferuje samochody zastępcze z oc sprawcy. Warto się do nich zgłosić, bo takie auto po prostu nam się należy.
30.11.2016 16:52 duszek
wwojtek84 napisał 04.08.2016 16:04

Obecnie większość polis ubezpieczeniowych obejmuje coś takiego, jak auto zastępcze.
Dokładnie. Gdy mi naprawiali samochód o kraksie w serwisie www.solidny-blacharz.pll to nie było żadnych problemów z otrzymaniem auta zastępczego. Zależy też pewnie jaki warsztat się wybierze.
REKLAMA
28.03.2017 23:56 #mars
Jeśli potrzebujecie auto zastępcze, to najlepiej napisać do tego gościa a.kita@euco.pl . Jest to przedstawiciel tego EuCOcar. Wszystko szybko załatwia.
28.11.2017 23:00 duszek
Ważne aby był sprawdzony.
10.02.2018 17:05 #Wowski
w Warszawie jest wiele wypożyczalni samochodów zastępczych, ja potrzebowałem większego auta i znalazłem jedną bezproblemową wypożyczalnię Bziuk
10.02.2018 18:48 #syf syf syf
to syf nie polecam

17/2010 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

2-pokojowe sprzedam
 Sprzedam w W-wie Rembertów Stary 2 pokoje + balkon, piwnica i miejsce parkingowe, tel. 501-974-439

Gastronomia
 Firma cateringowa nadajie usługi cateringowe na obiady uwzględniając wszystkie twoje wymagania i życzenia. Smaczna polska i ukraińska domowa kuchnia w przystępnych cenach dlia kazdego. Rabaty dlia stalych klientom, grup zorganizowanych i studentów. Odpowiadamy na każde zamówienie i możemy stworzyć dla ciebie indywidualne menu. Telefon +48575034218. +48 790432967, +48693723582

Sprzedam
 #Oferuje przelotki metalowe Fi 16, Fi 40 oraz Fi 42x22 w kolorowych powłokach stosowane do firan zasłon kotar wszelkiego rodzaju dekoracji. Przelotki Fi 16, Fi 40 oraz Fi 42x22 owalne mm w rodzajach. - miedziane - niklowane - mosiężne - nierdzewne - chromowane - ocynkowane - kolor czarny Wykonujemy również detale pod zamówienia klienta ( detale ozdobne) podkładki itp. Drobnicowe . Masz duże zapotrzebowania napisz do nas: grzegorz@obrobkastali.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.