REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Samochód zastępczy kiedy nam przysługuje ?

15.02.2016 16:06 #martta445
Kiedy przysługuje nam auto zastępcze ? Jakie są dokładnie wytyczne ? Czytałem o różnego rodzaju możliwościach na Generali auto zastępcze na czas naprawy i dowiedziałem się wielu szczegółów, polecam, świetnie wyjaśnione artykuły.
30.07.2016 10:09 #pppppppp
No jak nie wiesz to możesz poprosić o pomoc specjalistów. Ja udałem się do wypożyczalni samochodów Anca Cars i bez problemu tam pomogli mi w tym temacie. Dostałem samochód zastępczy z oc sprawcy, kosztów nie poniosłem i wszystko poszło gładko.
04.08.2016 16:04 wwojtek84
Obecnie większość polis ubezpieczeniowych obejmuje coś takiego, jak auto zastępcze.
01.11.2016 22:13 #witek
Tutaj http://www.eucocar.pl są namiary na firmę, która oferuje samochody zastępcze z oc sprawcy. Warto się do nich zgłosić, bo takie auto po prostu nam się należy.
30.11.2016 16:52 duszek
wwojtek84 napisał 04.08.2016 16:04

Obecnie większość polis ubezpieczeniowych obejmuje coś takiego, jak auto zastępcze.
Dokładnie. Gdy mi naprawiali samochód o kraksie w serwisie www.solidny-blacharz.pll to nie było żadnych problemów z otrzymaniem auta zastępczego. Zależy też pewnie jaki warsztat się wybierze.
28.03.2017 23:56 #mars
Jeśli potrzebujecie auto zastępcze, to najlepiej napisać do tego gościa a.kita@euco.pl . Jest to przedstawiciel tego EuCOcar. Wszystko szybko załatwia.
28.11.2017 23:00 duszek
Ważne aby był sprawdzony.

37/1955 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe do wynajęcia
 Bemowo, 61 m2, apartamentowiec, garaż podziemny. Tel. 608- 417-004

Zdrowie i Uroda
 40 cm 120g - 100% Naturalne WŁOSY CLIP IN - Nr 1 na Rynku ! Długie i gęste włosy w kilka minut - czy to możliwe ? Tak - dzięki nowoczesnej metodzie przedłużania włosów - CLIP IN. Nie jest to żaden chwyt reklamowy, włosy clip in to obecnie jedna z najpopularniejszych metod przedłużania włosów. Polega na zakładaniu kilku taśm z włosami mocowanych na malutkie spinki. Po użyciu odpowiedniego zestawu włosów nikt nie będzie w stanie zorientować się że włosy zostały przedłużone czy też znacznie zagęszczone. Całość trwa zaledwie kilka minut i co najważniejsze - nie trzeba niczyjej pomocy żeby użyć włosów clip in. Gdzie kupić włosy clip in ? Sklepów jest wiele jednak to nasz sklep internetowy - www.doczepiane.pl jest liderem na rynku ze względu na jakość oferowanych włosów - wyłącznie 100% naturalnych oraz gęstości oferowanych zestawów. Posiadamy nagęstsze dostępne w Polsce zestawy clip in w KAŻDEJ z długości np. 40 cm 120g, 45 cm 170g, 50 cm 150g, 55 cm 220g czy też 60 cm 230g. Zapraszamy !

Kupię samochód
 Dzień dobry. Jesli państwo chcą teraz lub w pózniejszym czasie sprzedać swoje auto proszę dzwonić do nas 501 032 036. Natychmiastowa gotówka, natychmiastowy dojazd, placimy najlepsze ceny Kupujemy auta całe, uszkodzone, bez przeglądu, bez oc, z dużym przebiegiem. Z góry dziękujemy za telefon, sms.

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie: 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.