REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

SALON URODY Per Lei

13.04.2014 17:43 #wani
SALON URODY Per Lei
Nowe, przytulne miejsce na mapie Białołęki, w którym zadbasz o wygląd i dobre samopoczucie.

Usługi:
- fryzjerstwo damskie, męskie, dziecięce
- koloryzacja, upięcia okolicznościowe
- kosmetyka twarzy i ciała
- manicure, pedicure
- mezoterapia igłowa i mikroigłowa
- przedłużanie rzęs
- fizjoterapia

Zapraszamy na naszego Facebooka:
SALON URODY Per Lei
27.06.2015 13:47 #Piotr 79
Nie polecam,strzyżenie męskie to wyzwanie dla Pani Agnieszki. Masakra
31.08.2015 10:07 #Wikiii
A jak z układaniem fryzur na wesele, przyjecie ? Polecacieten salon ?
02.02.2018 07:50 kornnig12
Ciekawe jak wychodzą im sztuczne rzęsy. Nie każdy salon kosmetyczny to potrafi.
02.02.2018 08:32 #syf syf
to syf straszny jest
REKLAMA
02.02.2018 21:23 #gocha
Ja jestem też na etapie zakładania własnego salonu kosmetycznego, wcześniej też działałam w tym kierunku tylko że przyjmowałam klientów w domu teraz myślę nad wynajęciem jakiegoś lokum i zaczynam swój biznes. Szukam dobrego Autoklawu do gabinetu zastanawiam się nad tym ze sklepu Finefactory.pl może miał ktoś jakieś sprzęty od nich i mi coś doradzi
10.07.2018 10:01 loco
Dokladnie. Podstwaa tego wszystkiego bedzie znalezienie odpowiedniej lokalizacji. Jesli chodzi o Warszawe to moze byc nie najtaniej jednak na brak potencjalnych klientek nie bedziesz mogla narzekac. Tam kobiety dbaja o siebie nadzwyczajnie dobrze z tego co sie orientuje. Masz juz upatrzonego partnera jesli chodzi o rozwiazania takie jak rzesy objetosciowe? Na rynku aktualnie liderem w tej dziedzinie jest Posh Lashes - https://www.poshlashes.com/pl,rzesy.html oferujacy kompleksowe podejscie odnosnie nie tylko produktu ale takze szkolen. Jesli juz sie brac za to powaznie to trzeba postawic na wysoka jakosc. W dzisiejszych czasach to ona jest wyznaniczkiem sukcesu .. dzieki takiemu podejsciu bedziesz miala o wiele wieksze szanse na zbudowanie czegos wiekszego. Powodzenia.
wpis modyfikowany 1 raz, 22.07.2018 12:49 

407/6928 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 Pożycz w 72 godziny w tempie 2% Skorzystaj z szybkiej i niezawodnej pożyczki indywidualnej w maksymalnie 72 godziny. Szukasz odpowiedzialnej pożyczki w przystępnej cenie? Zrealizuj swoje marzenia, swoje projekty, zakup nieruchomości, nowy samochód, pożyczkę na pracę, zakup kredytu, prywatną inwestycję lub inne osoby korzystające z pożyczki między osobami fizycznymi. pożyczka od 1000 do 10 000 000 euro. - Stała stawka 2%. Zapewnienie środków na koncie w ciągu 72 godzin. Masz stałą stopę, dzięki czemu ułatwia się stałe płatności miesięczne i zarządzanie budżetem. Skontaktuj się z nami: E-mail: agenziaf@yahoo.fr

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie kupię -pomogę znaleść inne. Jestem architektem wnętrz , pilnie kupię kawalerkę lub 2,3 pokojowe mieszkanie, które będę mógł zaprojektować według własnej koncepcji. Mieszkanie może być nawet do generalnego remontu, zupełnie mi to nie przeszkadza.Pomogę też przy formalnościach jesli są jakieś trudności czy zawiła sytuacja. Ania 691-739-258

Usługi inne
 Fototapeta na wymiar Odwiedź naszą stronę http://grafinia.pl i wybierz wzór. Zrobimy dla Ciebie wydruk na indywidualne zamówienie

Różne
 Książki kupię 509-20-40-60

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA