REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

SALON URODY Per Lei

13.04.2014 17:43 #wani
SALON URODY Per Lei
Nowe, przytulne miejsce na mapie Białołęki, w którym zadbasz o wygląd i dobre samopoczucie.

Usługi:
- fryzjerstwo damskie, męskie, dziecięce
- koloryzacja, upięcia okolicznościowe
- kosmetyka twarzy i ciała
- manicure, pedicure
- mezoterapia igłowa i mikroigłowa
- przedłużanie rzęs
- fizjoterapia

Zapraszamy na naszego Facebooka:
SALON URODY Per Lei
27.06.2015 13:47 #Piotr 79
Nie polecam,strzyżenie męskie to wyzwanie dla Pani Agnieszki. Masakra
31.08.2015 10:07 #Wikiii
A jak z układaniem fryzur na wesele, przyjecie ? Polecacieten salon ?
02.02.2018 07:50 kornnig12
Ciekawe jak wychodzą im sztuczne rzęsy. Nie każdy salon kosmetyczny to potrafi.
02.02.2018 08:32 #syf syf
to syf straszny jest
REKLAMA
02.02.2018 21:23 #gocha
Ja jestem też na etapie zakładania własnego salonu kosmetycznego, wcześniej też działałam w tym kierunku tylko że przyjmowałam klientów w domu teraz myślę nad wynajęciem jakiegoś lokum i zaczynam swój biznes. Szukam dobrego Autoklawu do gabinetu zastanawiam się nad tym ze sklepu Finefactory.pl może miał ktoś jakieś sprzęty od nich i mi coś doradzi

40/6489 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe sprzedam
 Sprzedam w W-wie Rembertów Stary 2 pokoje + balkon, piwnica i miejsce parkingowe, tel. 501-974-439

Kupię mieszkanie
 Kupię 2-3 pok., bezpośrednio, na Bemowie. T. 600-381-377

Kursy, szkolenia
 Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lub jadą do Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Mam na imię Jolanta i chcę nauczyć Cię praktycznego mówienia i pisania po niemiecku. Dlaczego uczę w ten sposób? Dlatego, że TAK JEST PROŚCIEJ i SKUTECZNIEJ. Zastanawia Cię może, jak to możliwe, ale to proste. Podczas bezpośrednie rozmowy nawet 40% tego co mówimy odgadujemy z mowy ciała, z gestykulacji i wyrazu twarzy. Podejrzewam, że czasami musisz rozmawiać przez telefon, chcesz oglądać TV i słuchać radia po niemiecku. Musisz rozumieć niemiecki i umieć w tym języku poprawnie mówić. Na pewno też lepsza praktyczna znajomość przyda Ci się w pracy lub w czasie wolnym. Tel: 790 701 508 Napisz do mnie na maila: jolanta.niemiecki@interia.pl www.niemiecki-skype.pl

Inne do wynajęcia
 Dzień dobry. Do wynajęcia miejsca paletowe w ogrzewanym magazynie, ok 900m2 w Tarnobrzegu( pogranicze woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego) Oferujemy m.in przyjmowanie, składowanie towaru, Co-Packing, wydawanie towaru, szybkie przeładunki typu cross-docking oraz własny transport, którymi realizujemy dystrybucje. Na magazynie i na placu zainstalowany jest video monitoring, oraz ochrona 24h. Zapraszam po więcej informacji j.drozd@mikolo.pl NIP. 864-176-08-61

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.