REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

salon kosmetyczny

04.10.2015 11:50 ptaszyca123
dziewczyny, do jakich kosmetyczek chodzicie? ja bylam juz u kilku w wawie, a ostatnio w yennefer studio i musze wam powiedziec, ze bylam mile zaskoczona. przemila obsluga, a i na promocje mozna sie zalapac;)
04.10.2015 14:33 Agnese
przyłączam się do pytania, chętnie poczytam opinii
18.01.2016 13:57 #tunaktunak
Ja jak idę do kosmetyczki to najpierw sprawdzam jaki mają sprzęt, jak widzę coś tej firmy http://www.venus-beauty.com.pl to wiem, że nie muszę uciekać ;)
21.01.2016 16:23 #wakasi
Ja mogę polecić salon shine: http://salon-shine.pl/ bardzo fajny salon, gdzie można skorzystać z zabiegów np. na dłonie, na stopy czy na twarz. Barzo fajna sprawa i sporo relaksu. Atmosfera jest też bardzo fajna, co jest dla mnie ważne.
14.04.2016 21:33 renne
Jestem stałą Klientką salonu Bishojo: http://bishojo.com.pl/ Mieszczą się Mokotowie przy ulicy Bukietowej 7. Panie fryzjerki są super przemiłe i do tego w 100% profesjonalne. Oprócz fryzjerstwa mają też pakiet usług kosmetycznych: manicure, pedicure, przedłużanie rzęs albo makijaż. Zawsze wychodzę zadowolona :)
wpis modyfikowany 3 razy, 14.04.2016 21:34 
20.10.2016 19:57 Piotrowska
A wiecie moze który salon ma kombajny kosmetyczne? Chciałabym wykonać sobie kilka zabiegów na twarz.
26.10.2016 20:42 aneta98
Ja polecam salon kosmetyczny w Łodzi, niesamowita kobitka, robi piękne makijaże, widać,że z powołania :)
Ja robiłam niej makijaż ślubny, cudo ! :) http://goldeneye.com.pl/
19.12.2016 16:16 jolka_86
Jeśli zależy Ci na najlepszej jakości kosmetykach i profesjonalizmie polecam LaGuel Ursynów. Polecam szczególnie zabiegi spa (herbaciany, czekoladowy, pomarańczowy...) oraz manicure i pedicure hybrydowy z wykorzystaniem produktów OPI. Teraz mają darmowe konsultacje
wpis modyfikowany 1 raz, 04.04.2017 18:57 
08.03.2017 14:43 #bebe
A możecie polecić mi kogoś kto ładnie i dobrze zrobi mi pedicure hybrydowy, tak żeby potem paznokcie mi się nie wrastały?
23.03.2017 14:10 #Hania7823
Polecam salon Denique w CH Bemowo, warto zerknąć bo mają miłą oraz profesjonalną obsługę, a do tego szeroki wybór zabiegów w promocyjnych cenach.
23.03.2017 16:50 #Victoria
Już jakiś czas temu zrobiłam weekendowy kurs stylizacji paznokci i powiem szczerze, że to było świetne posunięcie. Po pierwsze oszczędność czasu (odpada umawianie, dojazd itp) po drugie wszystko robię sobie sama i jak coś nie wyjdzie to tylko do siebie mogę mieć pretensję. Zdarza się też że spotykamy sie z koleżankami i robię im paznokcie (czyli motywacja do spotkania wino itp :)) Generalnie polecam ja robiłam kurs tu http://www.beautyextra.pl ale pewnie tego typu miejsc jest więcej. Pozdrawiam
24.03.2017 13:32 #Lucyna
Ja wymagam od salonu kosmetycznego znacznie więcej. Długo szukałam miejsca , które spełni moje oczekiwania. W http://relaksownia.com.pl/ cenię to, że już od wejścia mam poczucie że czas przestał pędzić i ze mogę delektować się chwilą tylko dla siebie, na przykład podczas masażu.
25.03.2017 14:33 #hanka
Dobrze wiedzieć gdzie chodzicie poszłabym gdzieś do kosmetyczki, a że jestem nowa w stolicy to każda wiadomość na wagę złota ;) Ja obecnie sama dbam szczególnie o twarz, nawet zainwestowałam w szczoteczkę soniczną z galerialucznik.pl, ponieważ mam problemy z cerą i takie oczyszczanie u mnie to konieczność
28.03.2017 20:47 #kaja
ja stawiam na Poznańską i spa w Paradizzo
03.04.2017 19:51 #serengheti
Polecam http://laguel.pl - wiele promocji i pełen profesjonalizm.
04.04.2017 11:12 Esterka
Ja jak jestem we Wrocławiu to często chodzę do salonu kosmetycznego Inspiracja http://www.saloninspiracja.pl bardo miłe panie i profesjonalne.
22.05.2017 11:28 #Krzysztof39
Mimo, że nie jestem dziewczyną, podłączę się do pytania, ponieważ zastanawiam się nad rozpoczęciem leczenia nadpotliwości w tym gabinecie. Czy któraś z Pań ma z nimi może jakieś doświadczenia?
28.05.2017 11:32 #wiesia
ja bardzo cenie sobie sprzet i kosmetyki jakie stosuja w salonie. sama kiedys mialam w zyciu epizod kosmetyczny i wiem, ze jest to wyjatkowo wazne. po prostu lepiej sie czuje, gdy widze dobry sprzet i kosmetyki, ktore nie sa zwyklymi kosmetykami dostepnymi w drogerii, ale profesjonanymi. dlatego w sumie od lat chodze do mojej kosmetyczki. sprowadza kosmetyki z kerpro.pl to naprawde dobry dostawca roznych marek. zreszta dlatego tez kupuje od niej zawsze kosmetyki do pielegnacji dloni one nie uczulaja i naprawde swietnie nawilzaja
06.06.2017 16:27 #jago65
Naprawdę sporo ćwiczyłem (siłownia 3 dni w tygodniu), do tego dieta dla endomorfika, ale tkanka tłuszczowa na brzuchu utrzymywała się strasznie. Pomogło mi dopiero wymrażanie tłuszczu. Po trzech zabiegach uzyskałem wynik, jaki chciałem. Zabieg mi zaoszczędził prawdopodobnie rok treningów, dlatego polecam. Nie ma w tym żadnego oszukiwania. Korzystałem z oferty Santhiya na Wilanowie, bo akurat mieli promocję. Efekt jest przyznam niesamowity.
07.07.2017 00:43 #kasia890
Rzadko chodzę do salonow kosmetycznych... ale w zeszlym miesiącu zdecydowalam sie na makijaz permanentny i zapisalam sie na ten zabieg do salonu Jest Pieknie na Wilczej. Polecam- rewelacyjna sprawa z tym makijazem. juz nie musze malowac brwi, bo wygladaja ekstra 24h na dobe. Delikatnie podkreslone, perfekcyjnie zrobiony kontur, kolor tez dobrze dobrany- mam brwi ombre. Polecam
07.07.2017 09:16 #Nikita29x
Ja byłam niezwykle, ale pozytywnie zaskoczona po wizycie w Salonie Amanda. Pani która tam pracuje, wykonała mi profesjonalny makijaż permanentny.
20.07.2017 14:50 #Martini 94
Jeśli chodzi o dobry salon kosmetyczny to na bielanach jest Przyjaciółka Przyjaciółki. Super atmosfera i bardzo profesjonalnie wykonany zabieg. Ja byłam na mezoterapii i na bańce chińskiej. Jestem naprawde zadowolona. Pani kosmetyczka bardzo kompetentna a zarazem bardzo miła :)
20.07.2017 15:40 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
21.07.2017 10:28 #marikaa
Najlepiej to pobrać sobie tutaj https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna aplikację Moment i wtedy będzie można zobaczyć jakie salony znajdują się w okolicy i jak po wizycie w danym miejscu ocenili ich klienci. Super sprawa, bo szybko można zorientować się, który jest najlepszy!
27.10.2017 10:35 kasandra
Fajnie, że możemy podzielić się sprawdzonymi namiarami na godne polecenia miejsca :) Jak będziecie chciały zrobić sobie dobry makijaż to polecam salon Bikor na ul. Chmielnej. Byłam już 2 razy ( malowałam się tam na swój ślub ) i zawsze wychodzę bardzo zadowolona.
27.10.2017 13:32 #syfiasssta reklama
ktoś coś
ktoś coś ?

ktoś coś ?

super, wspaniale, cudownie.
Dobry sklep nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .
05.12.2017 19:36 krym
a ja się zastanawiam czy by własnego saloniku nie otworzyć, ale nie stacjonarnie tylko mobilnie, myślicie że mogłoby się udać? fajne sprzęty znalazłam na fine factory i pomyślałam o dotacji z pup, ale to pewnie po nowym roku. myślę że klientki znajdą się zawsze
06.12.2017 09:19 #syfiassssta reklama
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

83/2751 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe do wynajęcia
 Bemowo, 61 m2, apartamentowiec, garaż podziemny. Tel. 608- 417-004

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 07.10.2017 po proporcjonalnych, polujących rodzicach (ojciec m.in. Champion Pracy). DO ODBIORU od 01.12.2017 w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz (w połowie drogi Działdowo-Brodnica). Kontakt tel. (23) 69 61 353; 507 043 472; 798 691 471, więcej info: www.parkwelski.vanti.pl Serdecznie zapraszamy.

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

2-pokojowe sprzedam
 Sprzedam bezpośrednio nowoczesne mieszkanie w Pruszkowie, w centrum, ul. Niecała 4, blisko PKP i WKD, I piętro, 2 pokoje, duży balkon, tel. 502284397

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.