REKLAMA
REKLAMA

Sala konferencyjna pod Warszawą - gdzie?

10.11.2016 10:53 #turystka
Cześć wszystkim! Moja firma planuje zorganizować konferencję na jakieś 100 osób gdzieś pod Warszawą. Jesteście w stanie polecić jakąś dobrze wyposażoną salę z odpowiednim sprzętem itp?
10.11.2016 16:08 #gjerek
a na jakich konkretnie sprzętach Ci zależy? Raczej większość tych nowszych sal jest dobrze wyposażona
21.11.2016 10:09 #turystka
Zależy mi na dobrym nagłośnieniu i mikrofonach bezprzewodowych. Fajnie gdyby były jakieś flipcharty, rzutniki cyfrowe itp. Do tego może klima, dobre oświetlenie, jakiś bar obok żeby można było coś zjeść albo się napić
24.11.2016 10:48 #kaminka
No to na drodze z warszawy do lublina masz taki hotel z salą konferencyjną. Tutaj pełna oferta hotelu. Mają i dobry sprzęt i restaurację z barem więc mozna sobie dodatkowo zamówić jakieś wyżywienie albo noclegi
24.11.2016 15:30 #turystka
Dzięki, fajnie się to prezentuje. Szkoda że nie bliżej Warszawy ale mimo wszystko rozważę
27.11.2016 14:42 Bleszka
Ofert jest naprawdę mnóstwo więc czasem ciężko coś sensownego znaleźć :/ ja niestety jak już mogę pomóc tylko w kwestii Wrocławia(http://ideaprestige.eu/) - jeśli kiedykolwiek będzie potrzeba to polecam :)
21.12.2016 13:58 #Nika0
Wydaje mi się, że obecnie sale konferencyjne i szkoleniowe są podobnie wyposażone. Kwestia jest jakiej jakości są te urządzenia i ile ich jest, bo zdarzają się awarię i trzeba coś od razu wymienić. Zwłaszcza jeśli zmiana terminu szkolenia nie wchodzi w grę. Sama wiem, że wynajem sal konferencyjnych wcale nie jest takim prostym zadaniem, bo wszystko okazuje się już na miejscu. Ja korzystałam z usług tej firmy http://i-viewmeetings.pl/ i nie mam żadnych zastrzeżeń. Obyło się bez niespodzianek i komplikacji. Konferencja nie była może duża, bo ok. 150 osób i nie wymagała specjalistycznych urządzeń, ale mimo to miałam ogromną nadzieję, że wszystko uda się dokładnie tak, jak to zaplanowaliśmy. I tak właśnie było. W przyszłym roku planuję zrobić tam szkolenia firmowe. Jestem pewna, że znów wszystko wypadnie idealnie i będzie to początek dłuższej współpracy.
27.12.2016 10:45 #mamis
Tutaj macie namiary - http://www.hphotel.pl/ Przykład rzeczywiście sprawdzonego pod każdym względem miejsca, wysoki standard, genialne otoczenie, wszystko naprawdę mega dopieszczone. Ogólnie sale konferencyjne wymagają przede wszystkim standardu, konferencja ma działać wizerunkowo. Teraz sami oceńcie jak to wygląda tutaj, ale zakładam, że pod każdym względem będziecie zadowoleni - pełna profeska.
28.12.2016 10:47 #metkas
Potwierdzam. Holiday Park to świetny hotel, bardzo dobry standard mają, miejscówka dopracowana pod każdym względem. Kwestia tylko dopasowania jej pod wasze oczekiwania. W zasadzie pilnują każdej kwestii, ciągle ktoś próbuje pomóc, sprawdzają czy wszystko na pewno działa. Ogólnie samo miejsce zdecydowanie pod każdym względem polecam.
11.01.2017 13:00 #Żantka K
A czy ktoś się orientuje w salach w Krakowie? Jakie są ceny i możliwości? I gdzie ewentualnie można na miejscu wypożyczyć sprzęt, bo ciężko wszystko ze sobą wozić.
12.01.2017 08:53 #Arbuz6
#Żantka K napisał(a) 11.01.2017 13:00

A czy ktoś się orientuje w salach w Krakowie? Jakie są ceny i możliwości? I gdzie ewentualnie można na miejscu wypożyczyć sprzęt, bo ciężko wszystko ze sobą wozić.
Z tego co wiem to w Krakowie można salę wynająć tutaj. Znajomy korzystał z pełnego ich zaplecza i jest bardzo zadowolony.
22.01.2017 18:20 #blami
Najlepiej organizować konferencje nad morzem. Jest to świetne miejsce na relaks, wypoczynek oraz dzielenie się wiedzą. W tym miejscu http://solaris.turystyka.pl/konferencje znajdziecie ciekawą propozycję w tym zakresie, z której naprawdę warto skorzystać. Warto rozważyć taki pomysł.
09.02.2017 10:43 #metkas
Miejsce na Bielanach, z bardzo dobrym standardem, popatrzcie tutaj - http://www.hphotel.pl/konferencje Ogólnie zwracajcie przede wszystkim uwagę na szczegóły - tutaj wszystko jest zdecydowanie dopracowane, pod każdym względem. Dobra kuchnia, porządna obsługa, zawsze ktoś próbuje pomóc. Miejsce zdecydowanie polecam.
05.05.2017 14:09 #marcino
Mogę wam polecić gromada poznań tani hotel. Jeśli zamierzacie robić konferencję, to znajdziecie tam nie tylko odpowiednią salę, ale również nocleg w atrakcyjnej cenie. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę tego obiektu.
06.07.2017 23:07 #limka
Tutaj https://www.hulakula.com.pl mają idealne sale na organizowanie różnego rodzaju konferencji. Koniecznie zajrzyjcie sobie na ich stronę i zapoznajcie się z ofertą. Z pewnością przypadnie wam do gustu. Mają ciekawe rozwiązania.
07.07.2017 08:35 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
14.07.2017 11:17 #Kasetek
W odpowiedzi na pytanie w wątku, ja ostatnio zaczęłam korzystać z tego miejsca www.warszawa salekonferencyjne.pl/osrodek Hotel-Metropol,223,26.html - Ceny bardzo przystępne, miła obsługa, póki co nie mam jak narzekać ;)
14.07.2017 13:53 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
27.07.2017 11:56 Agera
Sprawdź sobie to centrum konferencyjne poznań. Może trochę dalej niż Warszawa i okolice, ale warto. Jakość usług i wyposażenie sal, pierwsza klasa. Zdecydowanie warto.

37/495 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie