REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# maszcilos

21.07.2017 12:32

Wzanuje zabytki...ale bez przesady...Ta "muszla"jest obrzydliwa i ma nam przypominac dawny plr?Nie bylo lepszych pomyslow w waszych glowach na wydanie 40 tys zl?Poważnie???

# Bielanka

21.07.2017 13:25

O kuźwa, ciekawe który pociot zgarnie na lewo lwią część kwoty za remont.
Budżet Partycypacyjny to dla mnie przekręt ostatnich lat...

 eRDe

21.07.2017 22:19

Szkoda, że w przypadku budżetu partycypacyjnego nie można głosować przeciw.
Pomimo, że jako dzieciakowi zdarzało mi się tam bawić, nie mam jakoś sentymentu do tej paskudy.

REKLAMA

# real

22.07.2017 23:24

Te 426 głosy to chyba gender ?
Prawdopodobnie problem w tym, że utylizacja kosztowałaby dwa razy więcej
i wybrano zło konieczne ....

# Maciek2

23.07.2017 09:46

Za taką kasę wysłałbym dzieci na kolonie. Akcja Lato w Mieście pęka w szwach. Gdzie podziała się kasa z 500+ ??
40tys.zł wywalają w błoto,500+ idzie na samochody rocznik 1996...tak marnotrawi się publiczną kasę. A potem szkoła żebrze od rodziców na komitet i papier do drukarki..ŻENUA

# stop bzdurom

23.07.2017 10:56

#Bielanka napisał(a) 21.07.2017 13:25
O kuźwa, ciekawe który pociot zgarnie na lewo lwią część kwoty za remont.
Budżet Partycypacyjny to dla mnie przekręt ostatnich lat...
Twój wpis nosi ewidentne znamiona przestępstwa: obraża osoby publiczne, obarcza je nie sprawdzonymi zarzutami itd. KK się kłania. Ps. Nie jesteś bezkarny, plując jadem z klawiatury komputera.

REKLAMA

# w temacie

25.07.2017 19:20

A gdzie są pieniądze na naprawę mojej muszli ? ..............klozetowej,
właśnie mi pękła, 500+ wystarczy.

 Miet

05.09.2017 11:15

Trochę szkoda zmarnowanej szansy, w XXI w naprawdę można zaprojektować coś co będzie służyło dzieciakom, dorosłym i tym najstarszym i nie będzie kosztowało fortuny. A jak jeszcze będzie artystycznie estetyczne to wszyscy będą zadowoleni, brakuje nadal takich miejsc w Warszawie, a jeszcze bardziej na Blnach

# mela

06.09.2017 10:07

Miet napisał 05.09.2017 11:15
Trochę szkoda zmarnowanej szansy, w XXI w naprawdę można zaprojektować coś co będzie służyło dzieciakom, dorosłym i tym najstarszym i nie będzie kosztowało fortuny. A jak jeszcze będzie artystycznie estetyczne to wszyscy będą zadowoleni, brakuje nadal takich miejsc w Warszawie, a jeszcze bardziej na Blnach

Jeszcze kilka lat temu takie połączenie tego wszystkiego wydawałoby się niemożliwe, ale teraz rzeczywiście nie ma już takich problemów. Wystarczy spojrzeć na Żoliborz i nowe bloki, które tam powstają. Mamy wszystko w jednym miejscu i dodatkowo estetyczne. Oby więcej takich projektów a przestrzeń publiczna zacznie jakoś wyglądać

REKLAMA

# Kolo

06.09.2017 14:40

Prawda, Żoliborz przoduje jeśli chodzi o fajne miejsca do spędzania czasu na zewnątrz, które mają jakiś artystyczny/historyczny/kreatywny wydźwięk.

# aldima

07.09.2017 12:46

Miejmy nadzieję że i Bielany pójdą tym tropem. W końcu zadowolenie mieszkańców jest niezwykle istotne. A idzie ono raczej wraz ze współpracą i poczuciem, ze ta przestrzen publiczna tworzona jest razem ;)

# jurekem

12.09.2017 10:00

Jeszcze kilka lat temu takie połączenie tego wszystkiego wydawałoby się niemożliwe, ale teraz rzeczywiście nie ma już takich problemów. Wystarczy spojrzeć na Żoliborz i nowe bloki, które tam powstają. Mamy wszystko w jednym miejscu i dodatkowo estetyczne. Oby więcej takich projektów a przestrzeń publiczna zacznie jakoś wyglądać
a jakie bloki masz na mysli, bo nie bardzo kojarzę? i czym one się wyróżniają?

REKLAMA

# elmo

04.10.2017 15:01

Muszla dosłownie wrosła w nasze otoczenie.

# Wasalek

14.10.2017 23:00

Popieram

# Desery

15.10.2017 12:09

Moją muszla

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe