REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rwa kulszowa.Jak leczyć

04.10.2016 12:13 #bric
Witam. Czy ktoś z Was może choruje na rwe kulszową? Czy są jakieś sposoby leczenia inne niż operacyjne?
04.10.2016 13:16 #daria33
Na tej stronie jest kilka informacji o chorobie to sobie poczytaj:
http://www.kulszowa.pl/

Jeśli lekarz zalecił leczenie operacyjne rwy kulszowej to może to oznaczać, że jest to jedyny sposób wyleczenia i jeśli się na to nie zdecydujesz to Twój stan może sie jedynie pogarszać. Inne sposoby leczenia to leczenie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne.
27.02.2017 22:49 gruppa
Powinnaś wykonać badanie rezonansem magnetycznym. Nie zwlekaj z tym, bo stan Twój się będzie pogarszał. Na NFZ będzie ciężko, bo kolejki są gigantyczne,ale to możesz iść do rex medica, tam po badaniu masz bezpłatną konsultację neurologiczną
02.03.2017 11:49 daria.d
Masaże, rehabilitacja ale to i tak tylko na jakiś czas. jak bardzo boli to momentalnie pomaga zawieszenie się za ręce na jakimś drązku tak żeby nogami nie dostawać do podłoża. Natychmiastowa ulga ;)
11.04.2017 15:08 Piper
ja uważam, że takie pytanie należałoby zadać lekarzowi a nie na forum.
30.06.2017 09:16 #emm
Moja mama ma ten problem, jest pod stałą opieką lekarza i chodzi na rehabilitację, nawet wykupiła sobie dodatkowe zabiegi w Natural Medical bo mają tam nowe urządzenia do magnetoterapii, bardzo skyteczne, potrafi ono wyleczyć sportowe kontuzje
16.10.2017 08:58 #Mikio
Najlepiej od razu do specjalisty. Ja przy rwie ściśle współpracowałam z fizjoterapeutą. A znalazłam go w internecie pod tym adresem: lepszytrener.pl/fizjoterapia
16.10.2017 09:05 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .
17.11.2017 11:32 KatarzynaMirek
Na rwę kulszową nie ma nic lepszego niż rehabilitacja.

t shirt damski
wpis modyfikowany 1 raz, 17.11.2017 11:32 
17.11.2017 12:55 #swiniakrakowska
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

39/512 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Turez Hotele
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy właściciel os prywatna. Polski salon Kolor Grafit Antracyt Nr VIN: TMBCA21Z682149712 OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB spalanie gazu 6,6-8 l/100 km W 2016 r. wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia Wersja Ambiente: m.in 1) przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i naw na tylną kanapę 2) podłokietnik tylnej kanapy 3) zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4) Climatic - klimatyzacja półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5) przednie reflektory przeciwmgielne 6) czujnik parkowania - tył (sygnał dźwiękowy i optyczny na wyświetlaczu radia 7) listwy boczne 8) autoalarm 9) immobilizer 10) el szyby i podgrzewane lusterka 11) inne wg specyfikacji zamówienia. Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Porady prawne
 Specjalizujemy się w trudnych sytuacjach finansowych. Ugody, umorzenia długów, nakazy zapłaty, upadłości. W-wa al. Jerozolimskie 6 pok. 300 p. III, tel. 501286776

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.