REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

22.06.2017 10:48 #gadomszczak
Stalinowska kkonspiracja czyli GL i ZWM. Portal zrobił się strasznie prawicowy. Pan Gadomski miłośnik wykletych powinien zacząć pisać felietony u braci Karnowskich.
22.06.2017 19:24 #ssak
Pokorne ciele wiele matek ssie....
22.06.2017 19:47 #zbielan
Ulica Rudnickiego to Piaski, nie wiem skąd Słodowiec tutaj ...
22.06.2017 23:08 #Księżycowy
Dokładnie. Słodowiec od południa kończy się na Broniewskiego.
Widać same Warszawiaki tu zamieszkują ....hi , hi.
23.06.2017 22:56 #Gośćbobi
Ty gadomszczak policz słoiki w piwnicy
REKLAMA
26.06.2017 10:05 #JMosc
Książkę Rudnickiego "Stare i Nowe" czytałam jako szkolną lekturę. Po wojnie(!). Żona p. Rudnickiego była Sprawiedliwą wśród Narodów Świata, a syn to profesor Konrad Rudnicki (1926-2013), jeden z czołowych polskich astronomów oraz duchowny Kościoła Starokatolickiego Mariawitów.
Nierzetelny "dziennikarzu" - zmień pracę.
26.06.2017 12:02 #Vlad
Za Wikipedią: "Od grudnia 1918 do sierpnia 1938 członek Komunistycznej Partii Robotniczej Polski (KPRP)/Komunistycznej Partii Polski (KPP). Czyli komuch. Won z nim z ulic, razem z Teodorem Duraczem, agentem sowieckiego wywiadu.
04.10.2017 07:33 #jegor
Wreszcie remont.
04.10.2017 08:01 #feldmarszalek.Duda
#JMosc napisał(a) 26.06.2017 10:05

Książkę Rudnickiego "Stare i Nowe" czytałam jako szkolną lekturę. Po wojnie(!). Żona p. Rudnickiego była Sprawiedliwą wśród Narodów Świata, a syn to profesor Konrad Rudnicki (1926-2013), jeden z czołowych polskich astronomów oraz duchowny Kościoła Starokatolickiego Mariawitów.
Nierzetelny "dziennikarzu" - zmień pracę.
To może zmienić nazwę ulicy z Lucjana Rudnickiego na Konrada Rudnickiego? Czy też syn komucha też podpada pod zapędy dekomunizacyjne sakiewszczyzny?
04.10.2017 08:02 #feldmarszalek.Duda

Żona p. Rudnickiego była Sprawiedliwą wśród Narodów Świata, a syn to profesor Konrad Rudnicki (1926-2013), jeden z czołowych polskich astronomów oraz duchowny Kościoła Starokatolickiego Mariawitów.
To może zmienić nazwę ulicy z Lucjana Rudnickiego na Konrada Rudnickiego? Czy też syn komucha też podpada pod zapędy dekomunizacyjne sakiewszczyzny?
REKLAMA
04.10.2017 09:01 #feldmarszałek.Duda

Żona p. Rudnickiego była Sprawiedliwą wśród Narodów Świata, a syn to profesor Konrad Rudnicki (1926-2013), jeden z czołowych polskich astronomów oraz duchowny Kościoła Starokatolickiego Mariawitów.
15.10.2017 13:17 #Re yok
Nie
23.02.2018 22:22 #pierniczek
Zdaję się, że jednego Rudnickiego zastąpiono drugim. I koniec końców, jedynie imię patrona uległo zmianie.

123/1524 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Kupie Toyote Corolle e10,e11 z lat 1990-2001, każdy stan techniczny oraz wizualny. Może byc skorodowana, bez aktualnych opłat , rozbita jak również w idealnym stanie. Uczciwie zapłace. Teren całego kraju. Tel. 721-605-052

Nauka
 Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem? Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystko zaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:). Nie wiem jak ale namówił mnie na poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype. Tak na próbę. jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

Kupię mieszkanie
 Kupię udział w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Pruszków, Piaseczno, Milanówek, Wołomin, Brwinów). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą. Zapraszam do kontaktu: 500-410-500

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji Tel 501957099

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.