REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Rozwód

 valuska

17.05.2019 12:31

Rozwodzę się z mężem, mamy córke 4letnią, która zostaje ze mną. Mąż ma płacić na nią alimenty ale z doświadczenia wiem że tak łatwo się z nim nie dogadam. Czy dobry adwokat załatwi sprawę, a sąd da radę go zmusić? Czym go mogą postraszyć?

# Wiosna

24.05.2019 20:10

GŁosuje na Wisonę, wtedy może dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Romka

25.01.2020 10:30

Myślę, że gdyby nie fachowa pomoc Pani Magdaleny Grześkowiak to moja sprawa rozwodowa mogłaby się ciągnąć jeszcze długo. Dzięki niej wszystko zostało sprawnie i całkiem bezboleśnie przeprowadzone. I tego oczekiwałam od dobrego prawnika.

REKLAMA

# Traleczka88

11.08.2020 10:10

A korzystał ktos może z adwokata pana Pawła Budrewicza ? Bardzo polecam pana mecenasa. Po wizycie u niego wyszłam pełna optymizmu z gotowym planem działania.

# Bianka

27.09.2020 23:43

#Romka napisał(a) 25.01.2020 10:30
Myślę, że gdyby nie fachowa pomoc Pani Magdaleny Grześkowiak to moja sprawa rozwodowa mogłaby się ciągnąć jeszcze długo. Dzięki niej wszystko zostało sprawnie i całkiem bezboleśnie przeprowadzone. I tego oczekiwałam od dobrego prawnika.

Korzystalam z usług tego adwokata i jak dla mnie najlepszy z najlepszych. Bardzo mi pomogla jak byłam w potrzasku, kiedy miałam straszne problemy z ex mężem :(

# atr5a

17.02.2021 10:22

może www.piotrbanczyk.pl?

REKLAMA

# gosc931

13.05.2021 12:38

ja polecam własnie www.piotrbanczyk.pl

# Ańdzia

11.06.2021 19:30

Ja, ze swoich doświadczeń mogę polecić Pana Tomasza z Kancelarii JST. Jest rzetelny i konkretny. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepszą opcję rozwiązania. Przy tym jest przyjazny w kontaktach.

# gawron

27.04.2022 18:32

Złożenie pozwu o rozwód nigdy nie jest proste, ale czasami to jest najlepsze wyjście. Niekiedy nawet jak dwoje ludzi się kocha po prostu nie może ze sobą być z różnych względów, na przykład na odmienne wizje przyszłości. Jak podjęliście decyzje o rozwodzie, zostawiam stronę https://zsadwokaci.pl/oferta-dla-klienta-indywidualnego/relacje-w-rodzinie-rozwod-alimenty-separacja/, może ktoś z Was będzie zainteresowany.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA