REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Rozwód Warszawa

 nataliarw

05.01.2017 10:47

W kwestii rozwodów polecam również dobrze się do tego przygotować: http://kobieta-przed-rozwodem.pl/blog
Oprócz wyboru kancelarii ważne jest, aby samemu mieć świadomość sytuacji.

# Min

22.02.2017 00:11

Polecam mec. Weronike Hołowczyc. Prowadzi sprawy w Warszawie i w Poznaniu. Pomimo sympatycznej aparycji jest bardzo stanowcza i skuteczna. Slucha ale też potrafi doradzić co zrobić na poczatku, a potem jak zachowac sie w sadzie. Daje duzy komfort podczas prowadzenia sprawy. Polecam. Kancelaria Aliant.

 Marcel2

26.02.2017 20:09

Ja mogę polecić mecenasa http://www.mecenaspalka.pl/ . Jest naprawdę świetny. Bardzo profesjonalny i co ważne, skuteczny. Zajmuje się nie tylko rozwodami i prawem rodzinnym. Ma szeroki wachlarz usług.

REKLAMA

# Katarzynka456

27.02.2017 18:06

Ja osobiście do rozwodów polecam panią adwokat Magdalenę Grześkowiak. Nie ma na swoim koncie ani jednej przegranej sprawy .Prowadziła również moją sprawę rozwodową , która była bardzo trudna . Dzięki niej wyegzekwowałam alimenty od męża , które mi się należały oraz połowę majątku ;)

# Wespka

18.03.2017 16:09

no wlasnie słysząłam ze kobieta jest cąłkiem konkretna i dobra w sprawach rozwodowych. może warto do niej się zgłosić!

# Adele

27.03.2017 20:49

Korzystalam z porad pani Grześkowiak i moge każdemu polecić ją jako awokata do rozwodów , zwłaszczza gdy taki rozwód nie jest wgl łatwy. Ja akurat walczyłam o alimenty ale na siebie .

REKLAMA

# Walia

30.03.2017 22:39

ja się wybieram do niej po poradę i po napisanie pozwu. chce mieć opiekę nad dziecmi ale boję się że będzie walka..

# kajtaa

07.04.2017 13:00

Ja się rozwodziłam z mężem, pomagała mi Mecenas Małgorzata Mieszczyńska z kancelarii na Borowskiego. Uzyskałam rozwód z winy męża i alimenty, a sprawa była dość trudna, więc tym bardziej jestem zadowolona :)

# Meria

27.04.2017 18:54

ja z kolei korzystałam z wiedzy i doświadczenia Pani Grześkowiak i szczerze mówiąc bardzo mi pomogła. nie tylko w sądzie ale i stanowiła taką moją podporę w tym trudnym czasie!

REKLAMA

 OnaOna

12.05.2017 09:14, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 12.05.2017 09:15

Mi w tym trudnym dla mnie okresie bardzo pomógł adwokat Tomasz Giziński http://kancelaria-gizinski.com/rozwody/ . Mecenas podszedł do sprawy bardzo fachowo, dokładnie wysłuchał każdego szczegółu a miałam naprawdę ciężki rozwód. Sprawa została rozwiązana szybko i wszystko potoczyło się tak jak tego chciałam.

# Nervin

13.05.2017 15:45

ja jestem po pierwszej rozmowie z Pania Grześkowiak i powiem szczerze że wrażenie bardzo dobre. Teraz muszę doniesć jej papiery i będziemy działać! dzięki niej jestem spokojniejsza!

# anna76

13.05.2017 19:52

Hej, a ja chciałam podpytać Was, czy może ktoś z Was przy rozwodzie angażował agencję detektywistyczną? Ja wiem, że mąż mnie zdradza, jednak jest w tym świetnie zorganizowany i nie umiem znaleźć dowodów... Myślicie, że http://www.nemezis24.pl/ rozwiązałby sprawę? Jakie są Wasze doświadczenia?

REKLAMA

# Karollluss

18.05.2017 15:33

Może przyda Ci się ten http://prawnik.webrobi.pl/ranking-najlepszych-kancelarii-prawnych-w-wojewdztwie-mazowieckim

# TellIt

19.05.2017 08:36

wynajęcie adwokata jest dobrym pomysłem po to by pozbierac dowody . Takze to na pewno . Co do pani Grześkowiak , to ja bardzo polecam . Na rozprawach pani adwokat nie śpi . Mojego męża zresztą zagięła :D jego mina po prostu była bezcenna ;D A był taki pewien wygranej sprawy :D

# kklaa,annna

05.06.2017 13:14

Jaki trzeba być nieudacznikiem żeby reklamować się i pisać sobie pozytywne komentarze na darmowym forum ???????????????

REKLAMA

# Joanna

11.06.2017 23:26

Rozwodziłam się w Warszawie ale na przykład prawnika miałam z Krakowa. Znajoma poleciła mi dobrą kancelarię która przeprowadzała jej rozwód, jak mam być szczera przy takim nastawieniu mojego byłego męża i kłodach jakie rzucał mi pod nogi prawnik z jwc kancelarii poradził sobie świetnie, plusem dla mnie był też szybki czas doprowadzenia sprawy do finału.

# Kaszak

19.06.2017 11:33

#Joanna napisał(a) 11.06.2017 23:26
Rozwodziłam się w Warszawie ale na przykład prawnika miałam z Krakowa. Znajoma poleciła mi dobrą kancelarię która przeprowadzała jej rozwód, jak mam być szczera przy takim nastawieniu mojego byłego męża i kłodach jakie rzucał mi pod nogi prawnik z jwc kancelarii poradził sobie świetnie, plusem dla mnie był też szybki czas doprowadzenia sprawy do finału.
No właśnie ja też zastanawiam się nad wynajęciem prawnika z Krakowa. Z tym, że bardziej polecają mi http://cswadwokaci.pl/specjalizacja/rozwod-prawo-rodzinne. Podobno nie mają sobie równych.

# Eliza5

23.07.2017 13:47

Nie no bez przesady zeby brać aż prawnika z krakowa . To jest dosyć daleko od Wa-wy . Ja miałam panią mecenas Grześkowiak. Kompetentny adwokat , wszytskie sprawy wygrywa . Miałam wczęsniej innego przed nią to na rozprawie wręcz zasypiała ....

REKLAMA

# Dobrosława

15.08.2017 16:42

a ja myślę ze Grześkwoiak jest dobra! sama miałam ją w trakcie sprawy rozwodowej i o alimenty i na prawdę pomogła mi bardzo!

# ewtth677q

14.09.2017 12:23

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA !!!!!!!!!! ludzie nie bądźcie naiwni

# olar

16.10.2017 08:48

Z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo rozwód potrafi wpłynąć na ludzi. Mi na szczęście pomogła http://www.kancelariaadwokackaplock.pl/

REKLAMA

# won tumany od reklamy

16.10.2017 09:00

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., .

# Aśka

17.10.2017 22:56

Od siebie mogę polecić Panią Iwonę Sztubecką z JST. W mojej sprawie okazała się niezastąpiona, zawsze służąca dobrą radą i pomocą a przy tym konkretna i rzeczowa. Mój rozwód dzięki niej okazał się dużo łatwiejszy do przejścia.

# won tumany od reklamy

18.10.2017 08:42

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

REKLAMA

# Partycja

28.10.2017 12:00

Nie wiem co jest złego w : dzieleniu się doświadczeniami , polecaniu kogoś dla innego potrzebującego ? Po to jest forum . Czasami jest tak ,ze nasi znajomi , rodzina itd , nie mieli takich samych bądź podobnych problemów , Więc troche nie rozumiem .

# Partycja

28.10.2017 12:02

A co do mecenas Magdaleny Grześkowiak no sorry , ale jest niestety najlepsza ze wszystkich adwokatów w Warszawie . Przed dnią miałam do czynienia z dwoma jeszcze . Jeden z nich nawet sie nie pojawił na rozprawie . A ta pani przynajmniej wszystko ma dopięte na ostatni guzik. tyle

# Volturi

28.10.2017 19:49

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# elo23

30.10.2017 06:52

Koń by się uśmiał hahahahahaha

# elo2334

30.10.2017 06:55

Koń by się uśmiał hahaha

# elo23

30.10.2017 07:06

Koń by się uśmiał

# syfiasssta reklama

30.10.2017 09:03

Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem???

# ewa xxcza

02.11.2017 19:38

Nikt rozsądny nie będzie korzystać z usług kauzyperdy promującego się za free na forach

# Jagna887

06.11.2017 18:10

Ja polecam radcę Annę Zarębę-Faracik. Miałam trudną sprawę z orzekaniem o winie. Mecenas dużo pomogła.
Mąż nie chciał dać rozwodu, nie chciał płacić alimentów. Było sporo rozpraw, ale zakończyło się po mojej myśli. Mecenas się angażuje, co jest na plus.

# Bosanacc

06.11.2017 22:00

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# wetrazd23

30.11.2017 19:46

Uwaga największa spamerka tego forum wcześniej reklamowała się na forum nowiny 24 teraz, przeniosła się tutaj - my to wiemy, my to widzieliśmy my to znamy, mu już tego nie kupujemy REKLAMA REKLAMA REKLAMA

# Reklama syfiasta a

30.11.2017 21:59

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# andrsej%%%%%

01.12.2017 16:42

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# andrsej%%

01.12.2017 16:42

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# andrsej%%%%%

01.12.2017 16:42

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# tomek33423

20.12.2017 22:55

podczas mojego rozwodu korzystałem z kancelarii https://rozwodwwarszawie.pl/

# tomek33423

20.12.2017 22:56

https://rozwodwwarszawie.pl/

# przykre to,

21.12.2017 12:32

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# w947

08.03.2018 18:38

a korzystał ktoś z was może z usług www.piotrbanczyk.pl? Jakie macie zdanie?

# to syf jest

09.03.2018 09:54

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Sia

26.04.2018 14:29

Dziwię się ,ze jeszcze nikt tutaj pewnego pana nie zablokował . do w947 - ja nie korzystałam z jego usług lecz z usług pani adwokat Magdaleny Grześkowiak. Prowadzila u mnie bardzo trudna sprawę rozwodową.

# anty spam

26.04.2018 14:30

jasne, sciemniaj dalej

# Lorus

19.05.2018 21:33

Mam nadzieje ,ze w koncu administracja tego forum wprowadzi obowiązkową rejestracje i logowanie. Przynajmniej nie bedzie takich wpisów .andrsej%%%%%. Pani M. Grześkowiak pomagala mi przy rozwodzie z meżem ,który stosowała wobec mnie przemoc psychiczna i emocjonalna .

# syffff reklamaaa

21.05.2018 09:25

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# kw2

14.06.2018 20:52

ja osobiście mogę polecić świetną kancelarię www.piotrbanczyk.pl

# Elpac

25.06.2018 20:44

Przy rozwodzie , takim skomplikowanym najlepiej udać sie do pani Grześkowiak. Wcześniej korzystalam z usług innego adwokata i tamten na rozprawie wgl się nie pojawił. A dzięki pani magdalenie odzyskałam swoja cześc majatku i mąż nie zabrał mi dzieci , czym wieloktronie sie odgrażał.

 androg

10.07.2018 15:30

Ja przy rozwodzie korzystałam z usług Pani Teresy Logi (http://www.teresaloga.pl), wspaniała radca prawny, która nie dość, że wszystko za mnie załatwiała to jeszcze wspierała psychicznie, nigdy mnie nie pośpieszała jak chciałam dokładnie wyjaśnić sprawy, całkowicie oddany i przyzwoity adwokat. Polecam.

# syfffiasta reklama

11.07.2018 09:06

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

# inteligncja to cecha wrodzona

12.07.2018 12:16

#Elpac napisał(a) 25.06.2018 20:44
Przy rozwodzie , takim skomplikowanym najlepiej udać sie do pani Grześkowiak. Wcześniej korzystalam z usług innego adwokata i tamten na rozprawie wgl się nie pojawił. A dzięki pani magdalenie odzyskałam swoja cześc majatku i mąż nie zabrał mi dzieci , czym wieloktronie sie odgrażał.

żałosna reklama. Podaj swoje imię i nazwisko jeśli jesteś tak zadowolony a nie reklamujesz anonimowo. Tak każdy potrafi
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# Elzbieta

27.08.2018 14:08

Ja polecam radcę prawnego Annę Rojek. Ma biuro przy pl. Unii Lubelskiej w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona. Pani Mecenas prowadziła mi rozwód z orzekaniem o winie. Super przesłuchiwała świadków. Mistrzostwo. Na bieżąco informowała mnie o sprawie, odpowiadała na każde moje szczegółowe pytania, a nie ukrywam było i ich wiele. Z czystym sumieniem mogę polecić. Podaje nr do Pani Ani gdyby ktoś potrzebował: 793 219 064

# Inna

12.09.2018 09:48

W sprawach rozwodowych, kontakty z dzieckiem, alimenty polecam adwokat Małgorzatę Woźniak Ma duże doświadczenie, intuicję. Wie kiedy uderzyć a kiedy odpuścić, tel. 503 662 367. Dodam, że bez jej wsparcia po prostu bym zginęła w tej sprawie i nie chodzi o kwestię prawne, ale to są emocje, nawet nie wyobrażacie sobie jakie, nie jesteś w stanie sama logicznie myślęc, choć wydaje się to wszystko bradzo proste. Polecam mec. Woźniak Małgorzatę.

# abrak

12.09.2018 09:49

W sprawach rozwodowych, kontakty z dzieckiem, alimenty polecam adwokat Małgorzatę Woźniak Ma duże doświadczenie, intuicję. Wie kiedy uderzyć a kiedy odpuścić, tel. 503 662 367. Dodam, że bez jej wsparcia po prostu bym zginęła w tej sprawie i nie chodzi o kwestię prawne, ale to są emocje, nawet nie wyobrażacie sobie jakie, nie jesteś w stanie sama logicznie myślęc, choć wydaje się to wszystko bradzo proste. Polecam mec. Woźniak Małgorzatę.

# abraka

12.09.2018 09:49

W sprawach rozwodowych, kontakty z dzieckiem, alimenty polecam adwokat Małgorzatę Woźniak Ma duże doświadczenie, intuicję. Wie kiedy uderzyć a kiedy odpuścić, tel. 503 662 367. Dodam, że bez jej wsparcia po prostu bym zginęła w tej sprawie i nie chodzi o kwestię prawne, ale to są emocje, nawet nie wyobrażacie sobie jakie, nie jesteś w stanie sama logicznie myślęc, choć wydaje się to wszystko bradzo proste. Polecam mec. Woźniak Małgorzatę.

# Klaudia22

28.09.2018 17:01

A ja bardzo polecam panią mecenas Magdaleną Grześkowiak. Specjalizuje sie w prawie rodzinnym. Wszystkie sprawy z jej udziałem są zakończone po myśli klienta.

# Alicja Baumler

09.10.2018 10:19

Z mojej strony polecam pania adwokat Magdalenę Grześkowiak. Bardzo dokładny i rzeczowy adwokat. I oczywiście terminowy.

# Magdanap

10.10.2018 11:06

Zapraszam na www.mental-trener.pl Pomoge podnieść się po rozwodzie

# Olka

16.10.2018 14:16

Polecam Panią Adwokat Martę Wnuk.
Na blogu dużo potrzebnych informacji
adwokatodrozwodow.pl

 Nemeku

16.10.2018 14:45, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 16.10.2018 14:49

Znany problem. Miałem o podobnej sprawie, potrzebowałem serwisu wyszukiwwań korepetytora w Polsce - Buki (https://buki.org.pl/) Musiałem się z nimi skontaktować, bo takie usługi nie były w stanie dostarczyć tego, czego potrzebowałem

 magdaaaa

24.10.2018 23:25

Polecam Kamila Radkiewicza, adwokata rozwodowego z Warszawy (strona Kancelarii - www.radkiewicz.net.pl), dzięki któremu moja sprawa rozwodowa została rozstrzygnięta pomyślnie (zaledwie na jednej rozprawie). Było to możliwe, gdyż podpisaliśmy wcześniej z mężem sporządzoną przez adwokata Radkiewicza umowę o podziale majątku, jak również porozumienie o sposobie wykonywania władzy rodzicielskiej i utrzymywaniu kontaktów z dzieckiem.

# Barbossa

29.11.2018 22:18

Rozwód nie jest łatwa sprawą, zwłaszcza kiedy w grę wchodza małe dzieci. Też miałam wynajętego adwokata, panią Magdalenę grześkowiak. Jak narazie jesteśmy z mężem w separacji. Moze będziemy ratować swoje małżeństwo i wszystko wskazuje na to, ze raczej tak. A sama panią adwokat bardzo polecam. Empatyczna i odnosząca się z szacunkiem

 Ewczyk

05.12.2018 15:20, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 05.12.2018 15:26

Ja z całego serca mogę polecić szanownego Pana mec. Marcina Budziaka z kancelarii Praga. Jestem dość świeżo po rozwodzie i jestem zadowolona z jego usług. Przeprowadził mnie przez ten trudny okres w życiu bardzo sprawnie, ale zarówno fachowo. Świetną opcją jest u Nich to, że ich szeregi zasila kochana Pani psycholog Dagmara, która potrafi przejrzeć nas na wskroś ;) i pomóc w pełni profesjonalnie. Sprawe oczywiście wygrałam i mogę jeszcze raz gorąco polecić tę kancelarie, dla chętnych przesyłam link ich strony http://http://kancelaria-praga.pl/

# mdd

10.12.2018 17:51

Polecam mecenas Joanna Łapińską, bardzo pomocna i skuteczna,niezwykle charyzmatyczna osoba, wygrała moją trudną sprawę o rozwód i rozdzielność majątkową, jest godna polecenia ma duże doświadczenie, komórka do p. mecenas 601-955-555

# Lidka

11.12.2018 09:17

Wybrałam Mecenas Małgorzatę Woźniak z kancelarii z Warszawy. Prowadzi kompleksowo rozwód, podział majątku i alimnenty. Bardzo dobrze zna się na sprawach rodzinnych.

# Lidka

11.12.2018 09:18

Wybrałam Mecenas Małgorzatę Woźniak z kancelarii z Warszawy. Prowadzi kompleksowo rozwód, podział majątku i alimenty. Bardzo dobrze zna się na sprawach rodzinnych.

# Mika22

28.12.2018 22:09

Bardzo dobrym adwokatem, który jest doświadczony i nie ma żadnej przegranej sprawy jest pani Magdalena Grześkowiak. Jest empatyczna, konkretna i nie ma żadnej przegranej sprawy na swoim koncie.

# nata77lka

05.01.2019 11:07

Mnie rozwiódł Michał Krawczyk - bardzo dobry adwokat. Ludzie idźcie na spotkanie i pogadajcie z człowiekiem i tak wybierajcie adwokata, a nie poprzez komentarze! Ja byłam na 3 spotkaniach - każde w miarę, ale ten pan zrobił na mnie ogromne wrażenie. Doświadczony, konkretny i chociaż wyglada jak adwokat! W sądzie to ważne. Polecam!!!

# MarzenaL

06.01.2019 20:54

Moją sprawę prowadziła Mec. Anna Rojek. Mogę polecić, bo jest konkretna i zna się na rzeczy. Sąd zasądził nam alimenty na dwójkę dzieci w dosyć dużej kwocie. Co do samej współpracy z Panią Mecenas to generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie, uważam że jest to bardzo uczciwa osoba. Nie dość, że dobra merytorycznie, to i podejście do klienta oceniam na 6 +.
Numer do Pani Mecenas: 793 219 064
Pozdrawiam. Marzena

# relok

06.01.2019 21:44

żałosna reklama. Podaj swoje imię i nazwisko jeśli jesteś tak zadowolony a nie reklamujesz anonimowo. Tak każdy potrafi

# Eewkaa

18.01.2019 23:52

Każdy rozwód jest inny. Trzeba jednak znać przepisy, albo chociaż orientować się jak to wszystko wygląda. Tutaj http://rozwod-i-podzial-majatku.pl jest namiar na blog o rozwodach, który pisany jest przez prawnika. Warto właśnie tam sobie zerknąć.

# JuleczkaBed

21.01.2019 15:06

Moja siostra korzystała z pomocy kancelarii JST, rozwód nie był ciężki, ale mimo wszystko prawnik okazał się konieczny. Wiem, że z pomocy jaką od nich uzyskała była bardzo zadowolona.

 TomClanay

22.01.2019 21:07

Moja koleżanka z pracy też miała jeszcze przed chwilą męża, ale już go nie ma :)
wszystko dzięki moczydlowskiadwokat.pl, który jest profesjonalistą i pomógł jej pozbyć się balastu w postaci niewłaściwego mężczyzny. Sprawa była trudna, bo jej eks jest... trudnym człowiekiem :)

# Jotka22

30.01.2019 22:30

Polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak, Bardzo rzetelny i przynajmniej terminowy adwokat. Przynajmniej ma tez szacunek do drugiej osoby.

 TomClanay

30.01.2019 22:51

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym podejściu to tylko http://moczydlowskiadwokat.pl/. Zaangażowany sumienny adwokat!

 Callas

31.01.2019 13:48

http://baszkowski.pl/ nigdy nie są piękne, rozpada się małżeństwo i zaczyna się walka o podział majątku i opiekę nad dziećmi. Zawsze w takim przypadku pomocne jest wsparcie prawnika. Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski oferuje dosyć spory zakres usług, na pewno ci pomogą.

# Karolina44

08.02.2019 02:42

żeby wygrać sprawę trzeba mieć doświadczonego adwokata i ja dlatego wzięłam adwokat Joannę Łapińską, bo ma duże doświadczenie z 20 lat chyba i słynie z bezkompromisowości na sali rozpraw i negocjowaniu z przeciwnikiem, można sobie poczytać wiele dobrych opinii o niej. Wygrała mi 2 sprawy rozwód i podział majątku, sprawy nie były łatwe ale pani Joanna wiedziała zawsze co i jak robić i zawsze miała rację, zawsze byłyśmy krok przed mężam i jego prawnikiem, pani mecenas prowadzi wiele takich spraw i ma ogromne doświadczenie, mieć ją po swojej stronie to szczęście i przyjemność bo poza salą rozpraw jest super przyjazną osobą, więc dogadywałyśmy się dobrze. jest doskonała w tym co robi, widać że profesjonalista i lubi to co robi

# Prija88

09.02.2019 11:06

Polecam wielu adwokatow - naprawde kazdy znadzie kogos odpowiedniego dla siebie. Mam tego pecha ze juz 5 raz poszukiwalam i znow dobrze trafilam. Najswiezsze odkrycie - Michal Krawczyk. Fakt - ja co do zasady wole adwokata a nie pania adwokat ale tak czy siak ten jest b.dobry. Skrupulatny do bolu. Ma duze doswiadczenie wg mnie. To widac po rozmowie no i na sali sadowej. Bardzo merytoryczny, zawsze przygotowany. Spoko gosc.

 jkoww

12.02.2019 11:15

Polecam http://kancelaria-praga.pl/
Wiele im zawdzięczam.

# darekk

21.02.2019 00:35

polecam wszystkim sprawdzic jak dlugo ktos jest adwokatem, od kiedy jest na liscie adwokatow, bo jak pare lat to brak doswiadczenia mozena przyplacic przegrana sprawa, lepiej miec starego wyge co nic go nie zaskoczy, tu sie checiami nie wygra z doswiadczeniem, a stawka jest wysoka nasze zycie i dzieci

# kinga

22.02.2019 15:41

Ja bardzo polecam usługi mecenasa Marka Kocewiaka (Kocewiak Szal i Partnerzy - 604 701 235 ). p. Marek jest bardzo rzetelny i Kancelaria ma bardzo przystępne ceny- są rzetelni, maja doświadczenie, jednym słowem super kancelaria, kameralna, miesci się na Pradze, bardzo pomocni, konkretni ludzie i co najważniejsze przystępni cenowo mimo Warszawy, widać, że patrzą na człowieka i z pasją wykonują swój zawód. Gorąco polecam

# Bbcb

24.02.2019 19:15

Nie będę polecać nikogo z nazwiska, ale zawsze sprawdzajcie kto ile jest już adwokatem, jak ktoś jest dopiero parę lat to wciąż się uczy i dopiero zdobywa doświadczenie, ja bym sie bała mu oddać swoją sprawę. Warto wziąć kogoś z dużym doświadczeniem kto zjadł zęby na swojej pracy i nic go nie zaskoczy i nie przegra wam sprawy

# martap

27.02.2019 15:14

Z własnego doświadczenia polecam panią Radwańską z Kancelaria KAKR z ul. Pańska. Wiele osób mówiło, że nie mam szans na wygraną, wszystko zawdzięczam pani Katarzynie. Sprawa wygrana bez żadnego ale. Bardzo dobry adwokat, najlepszy!!

# tektyt

06.03.2019 19:27

To straszne że ludzie teraz tylko sie rozwodzą zamias - społeczeństwo jest coraz bardziej zepsute i ludzie ida na łatwiznę - a wystarczy troche wysiłku i nie marnować tych lat z żona czy meżem przez durny rozwód.
http://http://xmoon.pl/seks/zwiazki/Problemy-w-zwiazku-to-naturalna-rzecz-A-jak-je-rozwiazac,1,1100,1.html

# Monika2019

07.03.2019 00:02

A ja polecam tych co coś piszą na swoich blogach, mają coś do powiedzenia, komentują, piszą aktualne artykuły. Zobaczcie strony mecenasów i ich dorobek: polecam kancelaria-praga.pl i www.e-rozwod.warszawa.pl

# Natalia2104

12.03.2019 11:39

Polecam serdecznie Pana Tomasz. Profesjonalista w każdym calu, alimenty dla mnie i dzieci sporo powyżej średniej pomimo zatajania dochodów przez byłego męża. No i nie za miliony ;-)
www.facebook.com/radca.prawny.plasota/ 514 345 000
www.instagram.com/radca_prawny_plasota

# izkasz

14.03.2019 19:43

Nie lepiej zajrzeć na blog i poczytać sobie na tematy związane z rozwodem? Tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl jest sporo artykułów na ten temat. Można skorzystać z wiedzy i doświadczenia prawnika zupełnie za darmo. Blog prowadzi bowiem adwokat, który specjalizuje się w tego typu sprawach. W artykułach są praktyczne wskazówki i odnośniki do tematów powiązanych.

# Magdalena K.

25.03.2019 21:03

Jeżeli chodzi o Warszawę, to ja polecam radcę prawnego Annę Rojek. Sprawa rozwodowa była bardzo skomplikowana. Od samego początku miałam bardzo duże zaufanie do Pani Mecenas. Bardzo mi pomogła. Nie tylko prawnie, ale też psychicznie - podniosła na duchu i dała mi dużo siły (niczym połączenie prawnika z psychologiem, co bardzo sobie ceniłam). Uczciwa, nie naciąga klientów, dobrze przygotowana merytorycznie i bardzo konkretna. POLECAM

# Amazonka88

28.03.2019 14:01

Ja bardzo wiele czytałam na forach, blogach. Z mojego doświadczenie bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Bardzo wiele osób ją właśnie polecało i poleca. Ja musiałam się mężem podzielic majątkiem.

# Wera

27.04.2019 01:57

Do spraw rodzinnych polecam Joannę Łapińską, jest skuteczna. Przejrzałam opinie na forach i bardzo ją polecano więc oddałam swoją sprawę do niej i teraz polecam z własnego doświadczenia.

# Karolina22

27.04.2019 09:53

Świetnym adwokatem do rozwodów zwłaszcza takich trudnych jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Wspaniały adwokat, bardzo mi pomogła podczas trudnej sprawy rozwodowej.

# aleksandra45

06.06.2019 10:37

Ja byłam u 4 adwokatów i zdecydowałam się na mec. Joannę Łapińską. Wcześniej byłam u mec. Krawczyka - ok. ale facet, a ja jednak wolałam mieć pełnomocnika kobietę, potem byłam na poradzie u adw. Małgorzaty Woźniak całkowita porażka, cały czas się śmiała, patrzyła na zegarek, poza tym brudny lokal, a na koniec odwiedziłam mec. Kunę. Generalnie Łapińska najbardziej mi pasowała i się zdecydowałam. Cenowo też ok.

# bojad

11.06.2019 12:25

bez adwokata ani rusz moim zdaniem, zwlaszcza jesli w gre wchodzi jakis majątek albo opieka nad dziecmi, mnie rozwodził adwokat Tomaszczyk, ma kancelarie na Niemcewicza, zalatwil sprawe tak jak trzeba

# Marek 78

22.06.2019 22:50

Polecam radcę prawnego Annę Rojek. Kancelaria na ul. Puławskiej pl. Unii Lubelskiej w Warszawie. Byłem bardzo zadowolony, a wiem co mówię ponieważ byłem zmuszony zmienić pełnomocnika i wypowiedzieć wcześniejsze pełnomocnictwo. Pani Mecenas bardzo profesjonalna, skrupulatna i przede wszystkim konkretna. Pozdrawiam. Marek

 Kotlina

25.06.2019 14:07

Jeśli chodzi o sprawy rozwodowe,to warto skonsultować się z adwokat Moniką Soszką,z kancelarii https://www.adwokat-soszka.pl/
Działa zdecydowanie i rzetelnie,dodatkowo,wspiera swoich klientów na każdym etapie sprawy,informuje o każdym kroku i uzgadnia kolejne. Sprawy rozwodowe nie są łatwe,wszystko może się zdarzyć,warto więc mieć przy sobie zaufanego adwokata,który szybko zareaguje na nieprzewidziane sytuacje.

# Patrycja35

09.07.2019 14:54

Ja polecam kontakt z Kancelarią Dariusza Kotłowskiego. Naprawdę wiele im zawdzięczam. Wywalczyli dla mnie alimenty od byłego męża, mimo, że powoli zaczynałam tracić już nadzieję.

# babinicz

09.07.2019 15:07

To forum już dawno przestało służyć do dzielenia się opiniami i doświadczeniem, stało się bezpłatnym słupem ogłoszeniowym do promowania szpetnego marketingu i kryptoreklamy
Co post to reklama czegoś tam

# doświadczony 53

14.07.2019 13:45

a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brak tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej

# Gość1233

15.07.2019 22:36

W Warszawie myślę, że jednym z lepszych prawników specjalizujących się w rozprawach rozwodowych jest Barbara Laskowska- https://www.adwokat-laskowska.pl/kontakt/ Działa ona już bardzo długo na rynku i jest naprawdę dobra w tym co robi. Polecam !

# Majka2312

18.07.2019 15:24

U mnie siostra korzystała z pomocy kancelarii JST i wiem, że była zadowolona. Rzeczowi, zaangażowani i doświadczeni. Myślę, że warto mieć ich po swojej stronie.

# Adamczyk

18.07.2019 23:41

Bardzo dobrą kancelarią jest https://www.norekwspolnicy.pl/ którzy ogólnie zajmują się różnymi transakcjami, nieruchomościami czy łączenie i rozwiązywaniem spółek. Bardzo dobry zespół.

# bojad

22.07.2019 11:44

kancelaria jst jak najbardziej godna polecenia, moją sprawę prowadził mecenas Tomaszczyk, rzeczowy i nie owija w bawełnę

# dina

24.07.2019 17:50

Adwokat Cejrowski bardzo dobrze radzi sobie w takich sprawach. Ja byłam bardzo zadowolona z tej współpracy. Poświęcił mi dużo uwagi, a sama sprawa rozwodowa poszła szybko i sprawnie.

# Karolinaa

27.07.2019 00:43

Zerknij do JST, na pewno pomogą.

# Muza33

29.07.2019 11:05

Powiem tak: Warszawa jest bardzo dużym miastem więc adwokatów też jest wielu. Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z panią mecenas Magdaleną Grzeskowiak. Rozwód nie był czymś przyjemnym, wręcz bardzo przykrym przeżyciem, ale dzięki tej pani adwokat jakoś przez niego przeszłam

# inteligentny

04.08.2019 13:41

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# Adas

20.08.2019 11:20

Ja polecam mec. Magdalenę Staszewską. Namiar dostałem od znajomego. Specjalizuje się w rozwódach i alimentach. Konkretną, ostra dla przeciwnika i pomaga dużo w czasie procesu. Wygrała dla mnie opiekę nad dzieckiem i orzeczenie winy żony. Sprawa była bardzo trudna i wbrew utartym schematów o tym, że dziecko tylko z matką może mieszkać. Teraz prowadzi mi drugą sprawę o podział majątku z byłą. Nie jest tanio ale warto. Łatwe i bezkonfliktowe sprawy można prowadzić bez adwokata, ale do trudniejszych zdecydowanie polecam kogoś do pomocy.
Telefon do p. Staszewskiej 508164048

# BasiaKa

20.08.2019 13:02

Według mnie tylko pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Był to drugi adwokat, który prowadził moją sprawę. Bpoprzedni mnie totalnie olewał a tutaj pani mecenas miała szacunek do mnie oraz do sprawy.

# Aleksandra_38

25.09.2019 13:54

A ja miałam Adwokata Paulinę Kornacką i początkowo miałam wątpliwości. Trudno mi było zaufać, ale teraz wiem, że nie było czego się bać. Bardzo jej chce podziękować za pomoc i cierpliwość do mnie, dlatego piszę to polecenie.

# Benita2223

28.09.2019 13:07

Pani mecenas Grześkowiak reprezentowała mnie podczas rozprawy, kiedy mój mąż usiłować wniesc pozew z mojej winy, żądał, różnych dziwnych rzeczy, na szczęście dzięki pani adwokat nie udało mu sie to.

 Zadowolony12345

10.10.2019 22:25

Ja zdecydowanie polecam Panią Mecenas Annę Grabowską, bardzo mi pomogła. Znalazłem kontakt do niej na innych forach kiedy już myślałem, że m9ja sprawa jest beznadziejna. Pani Ania rzetelnie doprowadziła do szczęśliwego dla mnie finału. Pani Mecenas ma kancelarię na Nowogrodzkiej, bardzo polecam.

# Arte

25.10.2019 03:15

do rozwodu najlepsza adwokat Łapińska Joanna, skuteczna i rzetelna, energiczna baba z dużą wiedzą i doświadczeniem, wszystko wygrywa

# Wacik27

28.10.2019 10:13

Powinnaś się przejść na Towarową, bo tam jest jedna dobra Kancelaria - dr Kotłowskiego. Jak oni Ci nie pomogą to nie wiem kto, bo to jedni z lepszych w Warszawie z tego co się orientuję

# Anitka_@

30.10.2019 15:17

Z całego serca dziękuję i polecam adwokat Paulinę Kornacką. Kontakt dostałam od koleżanki, która się już u niej rozwiodła. Ja chciałam póki co separację ze względów religijnych, ale też żeby zabezpieczyć finanse. Szybko poszło. Dziękuję Pani mecenas za zrozumienie.

# Gość

02.11.2019 04:21

Jeśli ktoś szuka skutecznego adwokata do rozwodu to tylko Joanna Łapińska, ma kancelarie na ulicy Orlej przy placu Bankowym. Wygrywa wszystko, nie obiecuje nie mami, skuteczna do bólu, wolałabym jej nie mieć przeciwko sobie. Rozwód i opieka nad dziećmi to poważne sprawy i ja chciałam mieć dobrego prawnika dlatego wybrałam właśnie panią Joannę. A dla swojego klienta pani mecenas zawsze sympatyczna i ma dobre słowo i wsparcie. Polecam

# Annaff

13.11.2019 22:03

Ciekawy wpis. Ja właśnie teraz będę brała rozwód + chcę walczyć o alimenty. Sama myślę, że sobie z tym wszystkim nie poradzę, więc chcę się zgłosić z tym do kancelarii prawnej. Znajoma poleciła mi http://kdkancelaria.pl/zespol/ i chyba zdecyduję się skorzystać właśnie z ich usług. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

# a.zabek

15.11.2019 10:56

Ja trafiłam do Pani Mecenas Marty Łubik i szczerze polecam! Pani Mecenas zajmuje się tylko prawem rodzinnym więc ma dużą wiedzę i duże doświadczenie no i pracowała w sadzie wiec na rozprawie jest jak ryba w wodzie.

# Kajtkowa88

16.11.2019 15:58

bardzo polecam pania mecenas Magdalenę Grześkowiak, Bardzo w porządku adwokat, widać że dla niej liczy sie dobro i interes klienta, którego reprezentuje.

# Krzysztof Traczynski

17.11.2019 19:31

Trafiłem z polecenia do Pani Mecenas Anny Rojek. Dobry wybór. Sprawa już zakończona. Przygotowana była na każdej rozprawie, komunikacja z kancelarią bardzo dobra. Twarda, konkretna i interesująca się sprawą od początku do końca. Czułem wsparcie i zaangażowanie, co dla mnie było bardzo istotne. Generalnie brak zarzutów.
Namiary na kancelarię --> (www.rprlegal.pl tel. 793 219 064)
Pozdrawiam, Krzysztof Traczyński

# lolek

21.11.2019 17:24

Polecam Adwokata Patryka Riedel https://www.adwokat-riedel.pl adwokat posiada Kancelarie w mieście Wodzisław Śląski Jastrzębie-Zdrój oraz Rybnik. Pozdrawiam

# Adam 222

24.11.2019 23:18

Chciałabym polecić Kamila Radkiewicza, adwokata rozwodowego z Warszawy (strona Kancelarii - www.radkiewicz.net.pl), dzięki któremu moja sprawa rozwodowa została pomyślnie rozstrzygnięta (dwie rozprawy, opieka obopólna nad dziećmi). Pan Kamil jest doświadczonym adwokatem, potrafi z dystansem spojrzeć na cała sprawę i walczyć o korzystne rozstrzygnięcie. Szczerze polecam.

# Bartek Kacper

28.11.2019 11:04

Tez polecam Michal Krawczyk.

# Aśka

03.12.2019 16:41

Wiadomo, rozwód to nic przyjemnego i jeśli już do niego dojdzie, to każdy chce mieć to jak najszybciej za sobą. Dobrze też mieć po swojej stronie kogoś kto dobrze doradzi i podpowie co robić. Mnie akurat przy podziale majątku bardzo przydała się pomoc Pana Karola Wieczorskiego, dzięki jego doświadczeniu i wiedzy udało mi się wygrać to co chciałam.

# Aleks

05.12.2019 00:11

Ja też polecam panią Joannę Łapińską, to doświadczona adwokat od spraw rodzinnych, ja miałam trudną sprawę o rozwód i dzięki pani Joannie wygrałam sprawę z winy męża, alimenty na mnie i dzieci łącznie 5 i pół tysiąca więc więcej niż się spodziewałam (pani Joanna mówiła żeby zgłosić na wyrost) kontakty męża z dziećmi też mam tak jak chciałam więc wygrana na całej lini. Znalazłam polecenia jej na forach rozwodowych i skorzystałam, to skuteczna adwokat więc polecam dalej szukającym pomocy, bo warto się do niej zwrócić

# Amena

10.01.2020 02:58

dziękuję za polecenie, byłam po poradę u adwokat J.Łapińskiej, udzieliła mi wyczerpującej porady, już wiem jak mam się przygotować do sprawy o alimenty i o rozwód, bardzo profesjonalnie i na poziomie, wszystko tłumaczyła dokładnie i wyczerpująco, na pewno wrócę do niej ze sprawą sądową. Polecam

# trekingking76

13.01.2020 21:39

w warszawie jest łatwo o dobrego adwokata czyli często trzeba ich pilnować. mnie nie zawiódł michał krawczyk - bardzo fajny człowiek, już doświadczony i oblatany. widać, że robi to co lubi i jest w tym dobry. moj poprzedni zawalił mi termin i nie dało się nic już zrobić, ten pilnuje aby wszystko było na czas albo i wcześniej. solidny.

# aska

19.01.2020 13:53

Adwokat Cejrowski reprezentował mnie w trudnym rozwodzie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

# Darling44

28.01.2020 22:09

Każdy ma zawsze kogoś do polecenia, kogos na kim sie po prostu nie zawiódł. Ja bardzo polecam panią mecenas Grześkowiak, ze względu na jej empatię oraz to, że widać iż dla niej bardzo wazne jest dobro klienta, ktorego reprezentuje,

# Jullietta

24.02.2020 11:53

Pani mecenas Grześkowiak- jak dla mnie super adwokat, wygrałam dzięlki niej sprawę z moim ex który był dosłownie psychiczny !!!

# daniel r

13.03.2020 10:47

Michał Krawczyk - spoko facet. adwokat, który mnie prowadził przez ostatnie parę lat - rozwód, podział no i opieka nad dzieckiem. Ja jestem zadowolony bo on nie owija w bawełnę, nie przedłuża i nie kasuje jak za złoto. pomógł mi jako adwokat i człowiek i za to jestem wdzięczny dlatego będę zawsze polecał.

# Izabela.a

17.03.2020 21:08

Polecam z czystym sumieniem Panią Mecenas Annę Rojek (Warszawa). Trafiłam do niej po tym jak wypowiedziałam pełnomocnictwo poprzedniemu prawnikowi. Ze współpracy z Panią Anną jestem zadowolona. Uczciwa, konkretna, w prost mówi co ma sens a czego nie warto robić. Ceny rozsądne i na sali sądowej oblatana. Z tego co wiem to spraw rodzinnych i rozwodowych ma dużo dlatego i doświadczenie duże.

# ANT

24.03.2020 08:19

ja polecam mecenas Łapińską bo jest bardzo skuteczna! pani mecenas ma nie tylko dużą wiedzę ale i zaangażowanie i empatię dla klienta, niesamowity prawnik z sercem do prowadzonych spraw. dzięki niej wygrałam sprawę i pomogła mi przez to wszystko przejść jakoś w miarę łagodnie

# Justinka

11.04.2020 14:53

Moja koleżanka korzystałam z pomocy Pana Tomaszczyk i była bardzo zadowolona. Potrafi wszystko jasno przedstawić i wskazać najlepsze rozwiązanie a do tego jest doświadczony i ma dużą wiedzę. Informuje o postępach w sprawie na bieżąco a to też jest wydaje mi się istotne.

# Gent_Leman

03.05.2020 15:45

Prowadzę sobie sam rozwód korzystając z internetu. Polecam stronęhttp://rodzinne-stachowiak.pl Dużo się dowiedziałem i za darmo. Strona prowadzona przez profesjonalnych adwokatów, więc pewna.

# Anna Bauer

15.05.2020 10:51

Bardzo polecam panią mecenas Grześkowiak. Nie znam lepszego jak ta pani mecenas. Fajnie, że jako jeden z nielicznych potrafi odpisać na smsa czy oddzwonić.

# Kalina38

19.05.2020 15:05

Polecam moją Adwokat Panią Paulinę Kornacką z Kancelarii na Świętokrzyskiej.

# Klarcia

26.05.2020 15:57

Jesli szukasz dobrego prawnika, który pomoże Ci przejść przez tą trudną sytuację to mogę z czystym sumieniem polecić Pana Tomaszczyk. Zna się na rzeczy, widać, że wie co robi a przy tym ma duża wiedze i doświadczenie.

# Sandra U

29.05.2020 10:17

Akurat rozwód to nic fajnego. Same tylko problemy stresy. I w ogóle. Nie wiem jakie Wy mieliście powody, ale powiem Wam, ze różnica charakterów, kiedy jeden jest bardziej dominujący nad tobą jest po prostu moemntami frustrujące. I jak mówi ci jak masz życ. Dobrze, ze miałam/ mam dobrze płatną prace, mogłam po prostu odejść. I mieć wszysto gdzieś. Miałam oczywiście adwokata, wspomniają panią Grzeskowiak, która mi pomogla w tym całym galimatiasie.

# katia821

03.06.2020 10:56

Spróbuj skontaktować się z www.piotrbanczyk.pl

 SandraCz

05.06.2020 13:59

Jeśli chodzi o rozwód, to również przeżywałam taką sytuację w swoim życiu :/ niestety mój mąż okazał się niedojrzałym mężczyzną, ale cóż, przynajmniej trafiłam na porządną kancelarię ;) https://klodzinskikancelaria.pl/ Pan Piotr pomógł mi wszystko ogarnąć w tym trudnym czasie

# gościni

07.06.2020 22:50

Serdecznie polecam panią Joannę Łapińska. Jest rzetelna,uczciwa, skuteczna, empatyczna i sympatyczna:) Jak dla mnie najlepszy prawnik i adwokat, a miałam wcześniej dwóch zanim trafiłam na panią Joannę, zrobiłam też rozpoznanie po znajomych i w internecie i moja pani mecenas Joanna najlepsza. Duże uznanie dla pani Joanny za jej profesjonalizm i podejście do człowieka

 sebaa22

10.06.2020 08:07, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 10.06.2020 08:08

Polecam adwokata http://www.slowinska-wiecha.pl

# bardzo zawiedziony

21.06.2020 17:43

#Inna napisał(a) 12.09.2018 09:48
W sprawach rozwodowych, kontakty z dzieckiem, alimenty polecam adwokat Małgorzatę Woźniak Ma duże doświadczenie, intuicję. Wie kiedy uderzyć a kiedy odpuścić, tel. 503 662 367. Dodam, że bez jej wsparcia po prostu bym zginęła w tej sprawie i nie chodzi o kwestię prawne, ale to są emocje, nawet nie wyobrażacie sobie jakie, nie jesteś w stanie sama logicznie myślęc, choć wydaje się to wszystko bradzo proste. Polecam mec. Woźniak Małgorzatę.

hahahahaha dobry żart buhahahaha

# IwonaK

24.06.2020 17:15

W Warszawie bardzo dobrym adwokatem jest pani mecenas Magdalena grześkowiak, i nie znam szczerze mówiąc lepszego adwokata. Zawsze przygotowana, odpisuje na smsy czy oddzwania na telefon.

# Thalia88

30.06.2020 17:09

Ktoś tutaj pisal o pani Magdalenie Grześkowiak. U mnie byla taka sytuacja, ze mąż bral udzial w grach hazardowych. Do tego marnował pieniądze. potem doszły różnego rodzaju kłamstwa. byłam w separacji. Wtedy tez bardzo pomogla mi własnie wspomniana pani mecenas. Postawiłam go pod ścianą, ale warto było. Na dzień dzisiejszt z mężem jestem nadal, ale byly... terapie, terapie i terapie.

# Zadowolona klientka

02.07.2020 21:46

Najlepsza jest adwokat Joanna Łapińska. Inteligentna brzytwa, zawsze przygotowana na każdą ewentualność i przewidująca do przodu, jest rzetelna i odpisuje na smsy i oddzwania jak sie dzwoni do niej, bo coś potrzeba, a nie olewa klientów jak mój pierwszy adwokat co nie odbierał miesiącami.
Zadowolona klientka

# Bea45

03.07.2020 23:25

Opinię dodam bardzo chętnie i podzielę się wrażeniem ze współpracy z moim Mecenasem. Jestem zadowolona i juz po procesie. Moją sprawę prowadziła radca prawny Anna Rojek. Sprawa załatwiona sprawnie i rzetelnie. Mogłam liczyć na Panią Annę i przede wszystkim miałam do niej pełne zaufanie. Kobieta konkretna. Przeciwnikowi nie pobłażała. Wszystko na duży plus!

# Wixi

07.07.2020 14:45

wiem, że rozwodami na pewno zajmuje się Pan Tomaszczyk z JST i ciszy się dużym powodzeniem. Zaangażowany, doświadczony i obyty a przy tym konkretny i rzetelny. Potrafi wszystko objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie.

# Tara77

30.07.2020 14:54

na pewno moge polecic panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Jest bardzo profesjonalna, ma ogromne doświadczenie poza tym specjalizuje sie w rozwodach i prawie rodzinnym;)

# Fernanda778

10.08.2020 23:52

Pan mecenas Budrewicz, jak dla mnie najbardziej rzetelny adwokat. Ja wychodząc od niego przynajmniej wiedziałam jak będziemy działac na rozprawie, jaki bedzie plan itd. Nie bylo nic niejasnego.

# MarylkaM

28.08.2020 11:26

Dla mnie rewelacyjna okazała sie wasnie wspomniana pani mecenas Grzeskowiak. OD razu spodobało mi się juz na konsultacji. Polecam za rzetelność i ogromna empatię ;)

# MateuszRR

30.08.2020 20:16

W Warszawie polecam - Panią Mecenas Anna Rojek.

# AGUS

04.09.2020 00:48

Mi po pierwszej konsultacji spodobało się podejście mecenas Łapińskiej i dałam je do prowadzenia moją sprawę, to był strzał w dziesiątke. Ogromne doświadczenie, rzetelna i ogarnięta, z wyników jestem bardzo zadowolona, mam zabezpieczenie i wyrok po 2700 na córkę, załatwiła to bardzo sprawnie i szybko, opiekę taką jak ja chciałam, teraz tylko czekamy czy mąż będzie apelował czy to koniec

# Karina78

11.09.2020 23:11

Oczywiście, że odsyłam do mec. Michała Krawczyka bo to dobry i sprawdzony osobiście człowiek. Rozwód za pasem, a zaraz dzielimy majątek ;) i mam szczerą nadzieje, że nasza "passa" potrwa przynajmniej do zamknięcia tej sprawy!

 Karinka39

20.09.2020 20:13

Bardzo profesjonalny i taki pomysłowy był w mojej sprawie adw. Sławomir Duda. Na rozprawie zmiótł świadków mojego byłego męża i dzieki temu stanęło na moim. Bardzo mu dziękuję i rekomenduję w 100%!!!!!

# Laura

29.09.2020 22:58

Kto zna jakiegokolwiek mężczyznę którego broniła p. Grześkowiak ?
No właśnie nikt nie zna. Bo p. Grześkowiak nie bierze takich trudnych spraw.
Broni wyłącznie kobiet, które po rozwodzie wychodzą poturbowane często ze sprawami karnymi. a pani Grześkowiak ma wtedy tylko jedną odpowiedź "nie zajmuję się sprawami karnymi" co z tego że do sprawy karnej doprowadziły działania Pani Grześkowiak ... w końcu ona tylko : "reprezentowała poglądy klientki"
Przestrzegam! Też zafascynowana tym i podobnymi mu forami, gdzie w co drugim poście ktoś zachwala panią Magdalenę ... mój wybór pad właśnie na nią ... Teraz myślę że ona sama te głupoty wypisuje, a jak się potem okazało czasu ma na to ogrom bo klientek jak na lekarstwo. bo nie ma w tych reklamach słowa prawdy . niestety

# KlaudiaKa

07.10.2020 09:48

Trochę nie rozumiem. Jezeli miałaś Laura przykre doświadczenia, to bardzo mi przykro :( Co do pani mecenas, to ona specjalizuje się w prawie rodzinnym, rozwodach, podziale majątku. Każdy adwokat w czymś się specjalizuje. Np mój kuzyn skończył prawo, ale nie zajmuje się wgl rozwodami a np prawem karnym. Ja mam akurat z nią dość dobre doświadczenia. I nie kumam o chodzi ze sprawami karnymi? ja się rozwodziłam, miałam męża który stosował wobec mnie przemoc emocjonalną. Szantażował, ze odbierze mi dzieci. Mi bardzo pomogła.
Laura jak możesz opisz dokładniej swoją sytuację.

# Adam13

12.10.2020 08:14

Pani Mecenas Joanna Łapińska to adwokat pełna kompetencji i wiedzy. Prowadzi sprawę profesjonalnie i wszystko potrafi właściwie wytłumaczyć laikowi przedstawiając rożne warianty w tym ten najważniejszy i najlepszy. Polecam wszystkim Panią Mecenas. Pani mecenas prowadzi Kancelarię w Warszawie przy ul. orlej 6b/29.

# Wojtek78

01.12.2020 13:31

Po rozwód śmiało może się udać do mec. Michała Krawczyka. Dobry fachowiec i świetny facet, z którym można swobodnie (i bez zadęcia) pogadać. Polecam serdecznie!!!

# KatarzynaWojas

08.12.2020 14:43

Z moim rozwodem pomogli mi https://adwokaci-ks.pl/sprawy-rodzinne/ są z Poznania. Zdecydowałam się na nich, ponieważ mój rozwód nie należał do najłatwiejszych bo był z obcokrajowcem.

# gos9c

15.12.2020 10:43

polecam www.piotrbanczyk.pl

# mediatorzy

15.12.2020 15:01

Jeśli chodzi o sprawy rozwodowe to na pewno warto skorzystać z dobrego mediatora - http://beatablizinska.com gdzie można czasem dojść do porozumienia bez wzniecania niepotrzebnych konfliktów między stronami.

# mikii99

21.12.2020 13:53

Ja miałam okazję korzystać z kancelarii pani Mielczarczyk jeśli chodzi o sprawę o kontakt z dziećmi i udało się uzyskać po rozwodzie faktycznie takie orzeczenie sądu, które było dla mnie zadowalające. Tak więc jeśli chodzi o sprawy rozwodowe i tego typu kwestie na pewno na pomoc tej kancelarii będziecie mogli liczyć.

# Gośka@

21.12.2020 22:58

Moi drodzy, moją sprawę prowadziła Anna Rojek - radca prawny z Warszawy. W ubiegłym tygodniu było ogłoszenie wyroku. Sprawa się zakończyła. Poszło sprawnie i jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Mecenas. Wzbudziła moje zaufanie juz na samym początku, chodziła na wszystkie rozprawy sama, nie wysyła aplikantów, merytorycznie tez bardzo dobrze. Polecam tego prawnika

# Wdzięczna

28.12.2020 15:48

Najlepsza adwokat do sprawy rodzinnej to pani Joanna Łapińska. Wyrok z winy męża i alimenty 4200! Pani Joanna jest super będę jej dziękować do końca życia że mnie z tego wyciągnęła i utarła mu nosa!

# MarcelSZ

09.01.2021 15:13

Pan Tomaszczyk z JST na pewno zajmuje się rozwodami i wiem, ze cieszy się przy tym dobrymi opiniami. Ma duże doświadczenie i wiedzę a przy tym jest konkretny i zaangażowany.

# Elzbieta22

28.01.2021 11:58

Bardzo fajny adwokat, w zasadzie przekonałem się do niego już na pierwszym spotkaniu, które co ciekawe miało być jedynie poradą prawną. Myślę, że tak właśnie powinna wyglądać profesjonalna obsługa prawnicza! Oczywiście polecam dalej!

# SzachowaPani

30.01.2021 18:50

Polecam w szczególności panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Bardzo polecam ja jako adwokata do trudnych spraw rozwodowych.

# Iśka

01.02.2021 17:07

Pana Tomasza Tomaszczyk jak najbardziej mogę polecić. Sama korzystałam z jego pomocy ( choć w trochę innej dziedzinie- prawo pracy) i byłam bardzo zadowolona z otrzymanego wsparcia i trafnych porad. Wiem, ze prawem rodzinnym również się zajmuje i cieszy się dobrymi opiniami.

# Marzena69

25.02.2021 18:24

Ja trafiłam przez koleżankę do adw. Michała Krawczyka i poszło nam naprawdę sprawnie (nie było tak strasznie jak myślałam:) Fajna komunikacja, dostępny pod telefonem (nie uciekał od może zbyt częstych rozmów ze mną), a do tego efekt sprawy zgodny z oczekiwaniami i sugestiami p. Michała. Polecam bardzo!

# Radenka

27.02.2021 17:03

Mecenas Magdalena Grzeskowiak według mnie jest jak najbardziej godna polecenia w tym również do sprawy o podział majątku.

# Graceb

03.03.2021 21:46

Najlepszym adwokatem od prawa rodzinnego rozwód itp czy podziały majątku jest pani Joanna Łapińska, ma ogromne doświadczenie i moją sprawę wygrała bez problemu, choć 2 adwokatów wcześniej odwiedzanych mówili , że nie mam szans. Teraz prowadzi moją drugą sprawę, nie znam lepszego adwokata w Warszawie

# wiktor63

10.03.2021 14:56

ja sam korzystałem z pomocy kancelarii adwokackiej https://krolik.waw.pl/ bardzo mi pomogli w mojej sprawie rozwodowej i nie tylko. W sprawach karnych rowniez swietnie sobie radza, polecam :)

# wer56

12.03.2021 09:35

może zainteresuje Cię propozyzja www.poradyonline.lexcarta.pl

# Jakbuo

14.03.2021 20:58

Bardzo polecam Mecenas Annę Rojek. Pani prawnik była po prostu niesamowita zarówno na sali sądowej ale i w pisaniu pism. Dzięki pomocy Pani prawnik, uniknąłem płacenia alimentów na żonę, która zażyczyła sobie bajońskich sum. Sprawę wygraliśmy a mina byłej już żony bezcenna :)

# Andrzej1122

15.03.2021 16:40

jakbuo - tylko pani mecenas Rojek poleca sie do prawa handlowego, do rozmaitych spraw tego typu, może nawet jest w tym świetna, trochę pokazuje to własnie to, ze jest radcą prawnym a nie adwokatem. ja ze swojej strony polecam kogoś kto głównie rozwodami i sprawami karnymi (to się przydaje, przy walce , czasem z różymi argumentami i zagrywkami). Mnie reprezentowała adwokat Wiktoria Domaradzka.

# klient

02.04.2021 12:40

Zdecydowanie odradzam mec. Łukasza Domańskiego z Warszawy. Piszę to po to, żeby ewentualnym kolejnym klientom oszczędzić gehenny we współpracy z tym adwokatem. Już w momencie trwania sprawy nie ma z nim żadnego kontaktu, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, jak raz zadzwoniłem z innego numeru (kiedy to łaskawie odebrał tel) - to rzucił mi słuchawką. Poza tym, co jest już zupełnie karygodne, nie mogę się doprosić przekazania wniosku strony przeciwnej, nie wiem, dlaczego to ukrywa. Poza tym jest opieszały w podejmowanych działaniach, właściwie nie podejmuje żadnych, pomimo iż ma ode mnie dowody, materiały. Naprawdę mocno nie polecam! Gdybym wiedział to wcześniej, w życiu nie zdecydowałbym się na współpracę z nim. Nie dość, że samym stresem jest sama sprawa w sądzie, to dodatkowym i dużym stresem jest kompletny brak wsparcia i kontaktu ze strony Pana Mecenasa.

# Anulka

19.04.2021 20:10

To ja polecam panią Joasię Łapińską. Wygrała mi sprawę rozwodową, odbiera telefony i zawsze oddzwania i odpisuje, nawet w weekendy, zawsze był z nią kontakt, jak miałam na początku straszne problemy z mężem przy kontaktach z córką jak nie chciał jej oddać to pani Joasia zawsze była pod ręką żeby mi pomóc czy doradzić co robić. Jest nie tylko skutecznym adwokatem ale też życzliwym człowiekiem, co przy sprawie rodzinnej jest bardzo ważne

# Kaska.Cw

05.05.2021 21:48

Polecam mec. Michała Krawczyka. Jest rzetelny i zdecydowanie zna się na tych sprawach. Ponadto, przy podpisaniu zlecenia nie chciał całości wynagrodzenia "z góry" - a to się szanuje :) Wszystko w najlepszym porządku.

# Zulka

14.05.2021 10:16

Moją sprawę rozwodową prowadziłą Mecenas Grześkowiak. Bardzo zadowolona jestem z rezultatu, dobrze i dokładnie ją prowadziła a do tego dawała mi spore wsparcie, bo ciężko mi było! to nigdy nie jest przyjemne!

# albert

07.06.2021 23:53

Zależało mi na naprzemiennej opiece nad dziećmi i kancelaria Lilianny Skiby to dla mnie wywalczyła. Mimo zaciętości ex małżonki mogę widywać się z dziećmi i podtrzymać więź, aby się nie rozluźniła mimo rozłąki. Do takiej sprawy warto mieć prawnika, bo człowiek w stresie nie wie co mówi, a tak ma profesjonalne wsparcie i mniej się stresuje.

# Ańdzia

11.06.2021 19:27

Mnie przy rozwodzie pomagał Pan Tomaszczyk z JST i byłam zadowolona. Do sprawy podszedł z zaangażowaniem i przez cały czas służył ogromnym wsparciem. Widać, że ma duża wiedzę w tym temacie i wie jak z niej korzystać.

# Michałx

10.07.2021 02:28

Mec. Łapińska to brzytwa na sali rozpraw! Ogromna wiedza i doświadczenie, nie ma na nią mocnych i nie chciałbym jej mieć jako przeciwnika, wygra każdą sprawę

# wiera

16.07.2021 20:24

W trójmieście znajoma ma świetnego prawnika od spraw beznadziejnych rozwodowych i o podział majątku, mec Cejrowski zna sie na tym co robi i jest mega skuteczny

# PaulinaM

31.07.2021 15:10

Bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak, wszystkie sprawy z jej udziałem sa wygrane ;)

# BartT

08.08.2021 07:03

Mec. Michał Krawczyk, konkretny, skuteczny adwokat wart polecenia. W czasie długiego weekendu czerwcowego podjął się prowadzenia sprawy i wyciagnięcia z dołka (skutecznie). Potwierdzam co piszą o panu mecenasie. Duży plus.

# Marcela

17.08.2021 08:38

Polecam zapoznać się z wpisem na blogu psychologicznym https://wetalk.pl/blog/to-koniec-zostanmy-przyjaciolmi-czesc-1-zrozumiec-rozstanie/ odnośnie rozstania, mi pomógł się pozbierać po moim rozwodzie.

# AlicjaM

23.08.2021 14:28

Moim zdaniem w Warszawie jeśli chodzi o adwokata mega dobrym jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Bardzo polecam ze względu na kompetencje, bardzo duże doświadczenie.

# Anna88

30.08.2021 18:59

Bardzo polecam z adwokatów panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Wspaniały adwokat. Bardzo w porządku, ma szacunek do drugiego człowieka

# Basia-Basia

31.08.2021 03:27

W Warszawie najlepsza od rozwodów jest adwokat Joanna Łapińska, skuteczna i duże doświadczenie. Sprawdziłam i polecam, miałam ją z polecenia od osób którym też prowadziła sprawy i byli bardzo zadowoleni

 Edit556

03.09.2021 08:27, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 03.09.2021 08:38

Decydując się na rozwód należy dobrze przygotować się na wiele związanych z tym konsekwencji, także tych dotyczących podziału majątku. Kredyt hipoteczny może oznaczać spory to problem, ale nie musi. Co można zrobić z kredytem hipotecznym w sytuacji rozwodu? Ja sporo na ten temat dowiedziałam się z tego artykułu: https://grupaang.pl/2020/12/03/kredyt-hipoteczny-a-rozwod-co-z-kredytem-po-rozwodzie/

# ewelinamisz

09.09.2021 12:00

Najlepsza adwokat od rozwodów to Pani Anna Rojek z Warszawy. Pani Adwokat wygrała mi bardzo trudną sprawę. Super osoba, konkretna, uczciwa i najważniejsze bo rzetelna. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam!!!

# Elżbieta

17.09.2021 09:40

Pan Mecenas Michał Krawczyk podjął się pomocy mi w sprawie (niestety dramatycznego) zakończenia mojego małżeństwa. Muszę przyznać, że wcześniej nie spotkałam tak kompetentnego i zaangażowanego prawnika - a do tej pory z kilka już miałam do czynienia. Polecać go będę zawsze i wszystkim:) Dziękuję!

# Albert76

26.09.2021 02:04

Dobry adwokat/radca prawny jest bardzo ważny ale dowody w sprawie rozwodowej i tak trzeba zebrać. I tu się kłania temat prywatnego detektywa. W Warszawie polecam Agencję Abital (http://abital.waw.pl) lub prywatnego detektywa Watchdog z Wrocławia, który działa również w Wawie (http://detektyw-wroclaw.com).

# DETEKTYW007

15.11.2021 11:37

zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych
https://www.detektywtrelka.pl/
tel. 500-509-007

# gruszekk

15.12.2021 20:58

Moje małżeństwo niestety też dobiegło końca. Robiliśmy co mogliśmy, trwało to latami, ale nie ma sensu dłużej tego ciągnąć. Jest mi teraz potrzebny sprawdzony i doświadczony https://mezczyznairozwod.pl/ ma kogoś do zaoferowania jeśli chodzi o pomoc mężczyznom podczas rozwodu?

# Jaca

20.12.2021 11:34

Ja przy sprawie rozwodowej korzystałem z pomocy Pani Dominiki Daniluk i jej kancelarii. Świetna prawnik z dużym doświadczeniem, Doskonały kontakt, indywidualne podejście do sprawy i tym samym taka pomoc prawna, która faktycznie uwzględnia te wszystkie aspekty, które danej sprawy dotyczą. Pod tym kątem zdecydowanie mogę ich polecić, na pewno będzie to szansa na pozytywne poprowadzenie sprawy przed sądem.

# Kamis

20.12.2021 15:09

Zobacz sobie może kancelarię https://www.vindigo.com.pl/ i jeśli chodzi o sprawy rozwodowe to będzie można na ich pomoc liczyć. Duże doświadczenie w temacie również, gdy chodzi o sprawy, które tyczą się opieki nad dziećmi więc tez będą w stanie to poprowadzić. Jak będziesz szukał prawników z doświadczeniem to warto się z nimi skontaktować, gwarantują indywidualne podejście do sprawy.

 tdx

14.01.2022 11:30

Dużo już tutaj zostało napisane. Wiele kancelarii prawnych, które faktycznie znają się na rzeczy. Nie byłbym sobą jednak, gdybym nie wtrącił swoich dwóch groszy. Piszecie tutaj o kancelariach prawa cywilnego specjalizujących się w rozwodach. Chyba nikt nie poruszył tematu rozwodu kościelnego. Myślę, że to dla osób wierzących również ważna kwestia. Nie każdy prawnik od prawa cywilnego jest prawnikiem kanonistą. Raczej to rzadkość. W związku z tym trzeba znaleźć adwokata kościelnego, który pomaga w stwierdzaniu nieważności małżeństwa kościelnego (profesjonalne określenie na https://kancelariawojdala.pl/rozwod-koscielny-uniewaznienie-malzenstwa-koscielnego/). W Warszawie działa m.in. pani adwokat Magdalena Wojdała, która prowadzi kancelarię prawa kanonicznego Kancelaria Wojdała. Osobiście polecam skorzystać z jej usług w zakresie unieważnienia sakramentu małżeństwa.

# Olus

19.02.2022 00:43

Do rozwodu i spraw rodzinnych najlepsza adwokat Joanna Łapińska. Ma duże doświadczenie i wiedze i fajne życzliwe podejście

# Olczak

22.02.2022 12:11

Ciężka sprawa, ja całe szczęście rozwodziłam się krótko i obyło się bez żadnych większych nieprzyjemności. Bardzo przykre doświadczenie.

# Kalinaaa

24.02.2022 14:06

Jak szukać dobrego prawnika??? czym się kierować podczas takich poszukiwań? Szukam kogoś kto pomógłby mi w podziale majątku oraz ustaleniu alimentów na dziecko.

# elenkaa45

03.03.2022 11:46

#Kalinaaa napisał(a) 24.02.2022 14:06
Jak szukać dobrego prawnika??? czym się kierować podczas takich poszukiwań? Szukam kogoś kto pomógłby mi w podziale majątku oraz ustaleniu alimentów na dziecko.

Najlepszym wyborem będzie taka kancelaria z polecenia. Wówczas można będzie mieć pewność co do tego, że wszystko pójdzie gładko. Ja pytałam znajomej o radę, bo ona akurat się rozwodziła parę lat temu. W ten sposób dostałam namiary do dobrego prawnika.

# Aneczka

18.03.2022 14:43

Mecenas Paulina Kornack-Duda - bardzo dobrze się mną zaopiekowała, a mojego byłego męża prawie zjadła. Mega adwokat, polecam !

# jolka22

21.03.2022 20:19

Można poszukać w sieci, są https://mezczyznairozwod.pl/ którzy od lat zajmują się tego typu sprawami i mają doświadczenie. Dobrym pomysłem jest również poszukanie rekomendacji wśród znajomych, może ktoś ma sprawdzony namiar i może kogoś polecić

# adwokat-konin.pl

24.03.2022 16:59

Należy podkreślić, iż każdy z małżonków może żądać rozwiązania małżeństwa przez rozwód, w przypadku, gdy między małżonkami nastąpił zupełny i trwały rozkład pożycia. Jest on jednak niedopuszczalny, jeżeli orzeczenie rozwodu byłoby sprzeczne z zasadami współżycia społecznego w szczególności, gdy w jego skutek miałoby ucierpieć dobro wspólnych małoletnich dzieci małżonków, więcej informacji można znaleźć na stronie http://adwokat-konin.pl

# Tomek888

02.04.2022 08:08

Polecam Kancelarię Pana Mecenasa Michała Krawczyka. W skrócie - profesjonalizm, zaangażowanie, dużo ciekawych pomysłów na działanie, wsparcie, kompetencja ze strony Kancelarii. Człowiek nigdy nie jest zbywany, a pracownicy jego biura pomagają jak tylko mogą. Polecam.

 Jakub_82

29.04.2022 13:52

Moje osobiste doświadczenia pozwalają mi polecić Panią Adwokat Paulinę Kornacką-Dudę. Adwokat z dużym wyczuciem podeszła do mojej sprawy i potrafiła wynegocjować z moją żoną wszystko to co sobie założyliśmy. Jestem rad że trafiłem do tej Adwokat.

# Aga555

01.05.2022 07:18

Zdecydowanie polecam wam mecenasa Michała Krawczyka, ma super podejście do klienta, wszystko super tłumaczy, bardzo pomógł naszemu synowi przy sprawie z byłą (już) żoną. Zwłaszcza w sprawie naszych wnuczek. Dziękuje i pozdrawiam. Agnieszka.

 AlicjaHab

04.05.2022 15:24

rozwód to nic dobrego niestety.

# Anetat

09.06.2022 13:03

Pani Joanna Łapińska to najlepsza prawniczka od rozwodu, sprawdziłsm osobiście i polecam! 2 sprawy mi wygrała

# Kamis

30.06.2022 08:24

Napisz albo zadzwoń - kancelaria.rop@wp.pl i telefon 504160253. Na pewno podejmie się tematu i załatwi to na wysokim poziomie.

 pieknyolek

03.10.2022 13:15

Ja skorzystałem z https://adwokat-rozwody.warszawa.pl/ . Jestem bardzo zadwolony.

 Krupnik

13.10.2022 00:01

Kiedy dostałam pozew rozwodowy zupełnie nieumiałam znaleźć sobie miejsca. Najchętniej zapadłabym się pod ziemię, żeby nie myślec o tym, że to własnie mnie dotyczy ten pozew. Nigdy nie stawałam przed żadnym sądem. Bałam się, choc tak do końca nie bardzo wiedziałam czego się boję. Sąsiadka zaciągnęłą mnie prawie siłą do Kancelarii Budrewicz. Dziś bardzo jej za to dziękuje, bo pomoc jaką uzyskałam postawiła mnie na nogi. Mogę polecić umiejętności z jaką połączone zostały moje problemy i słabe punkty mojego ex. z aktualnym prawem rodzinnym. https://www.rozwod-warszawa.pl/odpowiedz-na-pozew/

# Anna.S

14.10.2022 18:47

Polecam Pana Michała Krawczyka bo traktuje klientow tak jak nalezy - zawsze jest dostepny jak potrzeba czy to telefonicznie, mailowo czy osobiscie, nie czuje sie ´napiecia´, rozmawiajac z nim, stara sie wszystko wytlumaczyc, zebym jako osoba nie majaca nic wspolnego z prawem, zrozumial, o co chodzi, jest slowny i solidny.

# marcysia maus

19.10.2022 17:06

ja polecam adwokata Łukasza Lecyka ul. Widok w Centrum, pisałam o nim w jakims spodobnym temacie na innym forum, pomagal mi w sprawie alimentacyjnej, ale rozwody tez prowadzi, udalo sie dostac wieksze alimenty, dobry adwokat...

# Anna Anna

25.10.2022 13:14

Ja polecam Pnią Adwokat Anetę Filrowską. Świetny kontakt i pozytywnie rostrzygnieta sprawa. Jetem bardzo zadowolona ze współpracy a panią Anetę poleciła mi koleżanka. Teraz ja polecam dalej

# Anna Anna

25.10.2022 13:15

https://filarowska.pl/

# Janek@

28.10.2022 20:22

Nieprzyjemne wydarzenie w życiu dlatego trzeba mieć dobrego Mecenasa, który poprowadzi za rękę od samego początku i powie co robic. Polecam adwokatkę Annę Rojek. Konkretna, waleczna, rzetelna. Miałem do niej pełne zaufanie. Wie co robi, widać że czuje się pewnie w sądzie. www.rprlegal.pl a tel do kancelarii to
793 219 064
Polecam!

# Karol22

31.10.2022 17:22

W Warszawie mogę doradzić prawnika z Kacelarii Budrewicz https://www.rozwod-warszawa.pl/odpowiedz-na-pozew/ pomogą napisać dobrą odpowiedż na pozew. Nie warto z tym zwlekać, bo w pozwie jest okreslony termin do kiedy trzeba złożyć odpowiedź. Nieprzemyślama odpowiedź lub jej brak może spowodować kłopoty dotyczące orzekania o winie czy podziału majątku.

# Elkocz

14.12.2022 10:12

Kancelaria z Gdańska wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw rozwodowych to https://gautier.com.pl/ i właściwie reprezentują klienta od początku do końca wraz z optymalizacją wskazówek na każdym etapie współpracy.

# Mak

29.12.2022 13:18

Adwokat https://adwokat-konin.pl/ jest w porzadku korzystalem z ich uslug.

# Lukzar

29.12.2022 13:20

Ja z własnego doświadczenia polecam współpracę z Kancelarią Adwokacką w Dębicy adwokat Edyty Wojnarowskiej https://adwokat-wojnarowska.com.pl/prawo-rodzinne. Rzetelne, projesjonalne podejscie do sprawy oraz duże zaangażowanie w doprowadzeniu sprawy na moja korzyść. Świetny adwokat i osobiście miła osoba.

# google

07.01.2023 14:33

google to wyszukiwarka <a href="https://google.com">

# Karo1029

19.01.2023 18:29

Ja polecam współpracę z Adwokat Weroniką Drejewicz. Świetna w tematach rozwodowych i rodzinnych. Bardzo zaangażowana, terminowa. Jest z nią bezpośredni kontakt, a na rozprawach pojawia się osobiście. Kancelaria mieści się przy ul. Pańskiej w Warszawie.
Numer do Pani Mecenas: +48 606 264 523
https://adwokatdrejewicz.pl

# AdaFija

29.01.2023 07:43

Polecam kancelarię p. Michała Krawczyka. Moja sprawa została szybko i pomyślnie zakończona. W szczególności doceniam bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście oraz zaangażowanie na sali sądowej!

# Klientka

04.02.2023 21:56

Najlepsza od rozwodu i prawa rodzinnego w Warszawie jest adwokat Joanna Łapińska. Skuteczna i mądra pani prawnik, umie dobrze doradzić klientowi w różnych sprawach, ma dobre pomysły i wygrywa wszystko

# Anka1231

24.03.2023 09:28

polecam adwokata Łukasza Lecyka, ma kancelarie na ul. Widok 5, tel +48 576 236 630 , prowadził moja sprawe o rozwód i podział majątku, wszystko dobrze :))

# xxx

14.04.2023 11:08

Wniosek rozwodowy zawsze zaskakuje i to duży stres, dlatego warto poszukać wyspecjalizowanego prawnika, który powie, jak się sprawy mają. My w Polsce nie mamy tabeli alimentacyjnych, więc mężczyzna znajduje się automatycznie na przegranej pozycji pod tym względem. Możesz poszukać pomocy przez www.centrumrozwodow.pl/. Akurat siedziba w Opolu, więc masz blisko.

# XDDDDDD

14.04.2023 16:53

Oby nie skończyć jak ona xd https://vm.tiktok.com/bez kitu

# XDDDDDD

14.04.2023 16:55

[url]tiktok.com/[\url]

# XDDDDDD

14.04.2023 16:59

[a]https://vm.tiktok.com/[\a]

# XDDDDDD

14.04.2023 17:01

[URL]https:tiktok.com/[\URL]

# adwokat-rozwody-warszawa.pl

26.04.2023 09:39

Dobry adwokat od rozwodów znajduje się również pod adresem strony https://adwokat-rozwody-warszawa.pl

# vitur

15.06.2023 10:12

Mam tutaj kontakt do mecenas Joanny Chmielewskiej-Szczepaniak - 607 805 018, która zajmuje się prowadzeniem spraw rozwodowych, więc możesz się umawiać z nią w Pruszczu Gdańskim, ewentualnie w Ostródzie, gdzie także ma swoje biuro.

# NeWa

03.08.2023 13:32

Gorąco polecam Pana Mecenasa Michała Krawczyka jako ekperta od spraw podziałów majątku. Moja sytuacja rodzinna była skomplikowana, ale dzięki doświadczeniu Pana Mecenasa udało się uzyskać od męża połowę (soliodną) naszego majątku. Pan Mecenas zawsze ma indywidualne podejście do sprawy, jest profesjonalny i zaangażowany więc oczywiście serdecznie polecam go wszysykim, ktőrzy planują zawalczyć o swoje prawa w małżeństwie.

# PGO

10.12.2023 08:00

Skuteczna prawniczka to Joanna Łapińska. Wygrała moją sprawę o rozwód i alimenty i córka przy mnie. Ceny ma rozsądne jak na adwokata i Warszawe

# Rozżalona

17.02.2024 23:54

Ta Łapińska to chyba tutaj sama te opinie pisze. Nie dajcie się naciąć jak ja.

# Żona Piotra od Rozżalonej

03.03.2024 06:13

@ Rozżalona - droga Kasiu kochanko mojego męża - prosze nie szkalować mojej prawniczki mec.Łapińskiej tylko dlatego że przegraliście sprawę i się teraz na nas mścicie. Słabe to jest i nielegalne, to oszustwo i zniesławienie. Poinformowałam ją o tym że szkalujecie ją w kilku miejscach w sieci naraz i to w tym samym czasie i może was pozwać, w sieci nikt nie jest anonimowy. I straszne to jest, że ojciec dziecka nie chce płacić alimentów na nie i posuwa się do takich działań w zemście za alimenty na własne dziecko i szantażuje wszystkich, oszukuje i podjudza. Po prostu wstyd.

# Krzysiek88

05.03.2024 06:00

Na rynku warszawskim są też prawnicy którzy już dobyli sławę i przestali podchodzić profesjonalnie do swych obowiązków. Mam tutaj na myśli M. Mickiewicza którego nie polecam. Brak fachowego podejścia do powierzonych spraw.

# AArosa

31.03.2024 05:13

Polecam mec. Michała Krawczyka. Co było dla mnie najważniejsze przy sprawie - stały kontakt telefoniczny i mailowy bo dawało mi to ogromne poczucie bezpieczeństwa. Każdy bieżący problem i ewentualna wątpliwość była na bieżąco omawiana i wyjaśniana. Polecam!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA