REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rozwód Warszawa

05.01.2017 10:47 nataliarw
W kwestii rozwodów polecam również dobrze się do tego przygotować: http://kobieta-przed-rozwodem.pl/blog
Oprócz wyboru kancelarii ważne jest, aby samemu mieć świadomość sytuacji.
22.02.2017 00:11 #Min
Polecam mec. Weronike Hołowczyc. Prowadzi sprawy w Warszawie i w Poznaniu. Pomimo sympatycznej aparycji jest bardzo stanowcza i skuteczna. Slucha ale też potrafi doradzić co zrobić na poczatku, a potem jak zachowac sie w sadzie. Daje duzy komfort podczas prowadzenia sprawy. Polecam. Kancelaria Aliant.
26.02.2017 20:09 Marcel2
Ja mogę polecić mecenasa adwokat szczecin . Jest naprawdę świetny. Bardzo profesjonalny i co ważne, skuteczny. Zajmuje się nie tylko rozwodami i prawem rodzinnym. Ma szeroki wachlarz usług.
27.02.2017 18:06 #Katarzynka456
Ja osobiście do rozwodów polecam panią adwokat Magdalenę Grześkowiak. Nie ma na swoim koncie ani jednej przegranej sprawy .Prowadziła również moją sprawę rozwodową , która była bardzo trudna . Dzięki niej wyegzekwowałam alimenty od męża , które mi się należały oraz połowę majątku ;)
18.03.2017 16:09 #Wespka
no wlasnie słysząłam ze kobieta jest cąłkiem konkretna i dobra w sprawach rozwodowych. może warto do niej się zgłosić!
REKLAMA
27.03.2017 20:49 #Adele
Korzystalam z porad pani Grześkowiak i moge każdemu polecić ją jako awokata do rozwodów , zwłaszczza gdy taki rozwód nie jest wgl łatwy. Ja akurat walczyłam o alimenty ale na siebie .
30.03.2017 22:39 #Walia
ja się wybieram do niej po poradę i po napisanie pozwu. chce mieć opiekę nad dziecmi ale boję się że będzie walka..
07.04.2017 13:00 #kajtaa
Ja się rozwodziłam z mężem, pomagała mi Mecenas Małgorzata Mieszczyńska z kancelarii na Borowskiego. Uzyskałam rozwód z winy męża i alimenty, a sprawa była dość trudna, więc tym bardziej jestem zadowolona :)
27.04.2017 18:54 #Meria
ja z kolei korzystałam z wiedzy i doświadczenia Pani Grześkowiak i szczerze mówiąc bardzo mi pomogła. nie tylko w sądzie ale i stanowiła taką moją podporę w tym trudnym czasie!
12.05.2017 09:14 OnaOna
Mi w tym trudnym dla mnie okresie bardzo pomógł adwokat Tomasz Giziński http://kancelaria-gizinski.com/rozwody/ . Mecenas podszedł do sprawy bardzo fachowo, dokładnie wysłuchał każdego szczegółu a miałam naprawdę ciężki rozwód. Sprawa została rozwiązana szybko i wszystko potoczyło się tak jak tego chciałam.
wpis modyfikowany 1 raz, 12.05.2017 09:15 
13.05.2017 15:45 #Nervin
ja jestem po pierwszej rozmowie z Pania Grześkowiak i powiem szczerze że wrażenie bardzo dobre. Teraz muszę doniesć jej papiery i będziemy działać! dzięki niej jestem spokojniejsza!
13.05.2017 19:52 #anna76
Hej, a ja chciałam podpytać Was, czy może ktoś z Was przy rozwodzie angażował agencję detektywistyczną? Ja wiem, że mąż mnie zdradza, jednak jest w tym świetnie zorganizowany i nie umiem znaleźć dowodów... Myślicie, że prywatny detektyw rozwiązałby sprawę? Jakie są Wasze doświadczenia?
18.05.2017 15:33 #Karollluss
Może przyda Ci się ten link
REKLAMA
19.05.2017 08:36 #TellIt
wynajęcie adwokata jest dobrym pomysłem po to by pozbierac dowody . Takze to na pewno . Co do pani Grześkowiak , to ja bardzo polecam . Na rozprawach pani adwokat nie śpi . Mojego męża zresztą zagięła :D jego mina po prostu była bezcenna ;D A był taki pewien wygranej sprawy :D
05.06.2017 13:14 #kklaa,annna
Jaki trzeba być nieudacznikiem żeby reklamować się i pisać sobie pozytywne komentarze na darmowym forum ???????????????
11.06.2017 23:26 #Joanna
Rozwodziłam się w Warszawie ale na przykład prawnika miałam z Krakowa. Znajoma poleciła mi dobrą kancelarię która przeprowadzała jej rozwód, jak mam być szczera przy takim nastawieniu mojego byłego męża i kłodach jakie rzucał mi pod nogi prawnik z jwc kancelarii poradził sobie świetnie, plusem dla mnie był też szybki czas doprowadzenia sprawy do finału.
19.06.2017 11:33 #Kaszak
#Joanna napisał(a) 11.06.2017 23:26

Rozwodziłam się w Warszawie ale na przykład prawnika miałam z Krakowa. Znajoma poleciła mi dobrą kancelarię która przeprowadzała jej rozwód, jak mam być szczera przy takim nastawieniu mojego byłego męża i kłodach jakie rzucał mi pod nogi prawnik z jwc kancelarii poradził sobie świetnie, plusem dla mnie był też szybki czas doprowadzenia sprawy do finału.
No właśnie ja też zastanawiam się nad wynajęciem prawnika z Krakowa. Z tym, że bardziej polecają mi tą kancelarię. Podobno nie mają sobie równych.
23.07.2017 13:47 #Eliza5
Nie no bez przesady zeby brać aż prawnika z krakowa . To jest dosyć daleko od Wa-wy . Ja miałam panią mecenas Grześkowiak. Kompetentny adwokat , wszytskie sprawy wygrywa . Miałam wczęsniej innego przed nią to na rozprawie wręcz zasypiała ....
15.08.2017 16:42 #Dobrosława
a ja myślę ze Grześkwoiak jest dobra! sama miałam ją w trakcie sprawy rozwodowej i o alimenty i na prawdę pomogła mi bardzo!
14.09.2017 12:23 #ewtth677q
REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA !!!!!!!!!! ludzie nie bądźcie naiwni
16.10.2017 08:48 #olar
Z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo rozwód potrafi wpłynąć na ludzi. Mi na szczęście pomogła http://www.kancelariaadwokackaplock.pl/
16.10.2017 09:00 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .
17.10.2017 22:56 #Aśka
Od siebie mogę polecić Panią Iwonę Sztubecką z JST. W mojej sprawie okazała się niezastąpiona, zawsze służąca dobrą radą i pomocą a przy tym konkretna i rzeczowa. Mój rozwód dzięki niej okazał się dużo łatwiejszy do przejścia.
18.10.2017 08:42 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
28.10.2017 12:00 #Partycja
Nie wiem co jest złego w : dzieleniu się doświadczeniami , polecaniu kogoś dla innego potrzebującego ? Po to jest forum . Czasami jest tak ,ze nasi znajomi , rodzina itd , nie mieli takich samych bądź podobnych problemów , Więc troche nie rozumiem .
28.10.2017 12:02 #Partycja
A co do mecenas Magdaleny Grześkowiak no sorry , ale jest niestety najlepsza ze wszystkich adwokatów w Warszawie . Przed dnią miałam do czynienia z dwoma jeszcze . Jeden z nich nawet sie nie pojawił na rozprawie . A ta pani przynajmniej wszystko ma dopięte na ostatni guzik. tyle
28.10.2017 19:49 #Volturi
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
30.10.2017 06:52 #elo23
Koń by się uśmiał hahahahahaha
30.10.2017 06:55 #elo2334
Koń by się uśmiał hahaha
30.10.2017 07:06 #elo23
Koń by się uśmiał
30.10.2017 09:03 #syfiasssta reklama
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem???
02.11.2017 19:38 #ewa xxcza
Nikt rozsądny nie będzie korzystać z usług kauzyperdy promującego się za free na forach
06.11.2017 18:10 #Jagna887
Ja polecam radcę Annę Zarębę-Faracik. Miałam trudną sprawę z orzekaniem o winie. Mecenas dużo pomogła.
Mąż nie chciał dać rozwodu, nie chciał płacić alimentów. Było sporo rozpraw, ale zakończyło się po mojej myśli. Mecenas się angażuje, co jest na plus.
06.11.2017 22:00 #Bosanacc
30.11.2017 19:46 #wetrazd23
Uwaga największa spamerka tego forum wcześniej reklamowała się na forum nowiny 24 teraz, przeniosła się tutaj - my to wiemy, my to widzieliśmy my to znamy, mu już tego nie kupujemy REKLAMA REKLAMA REKLAMA
30.11.2017 21:59 #Reklama syfiasta a
01.12.2017 16:42 #andrsej%%%%%
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
01.12.2017 16:42 #andrsej%%
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
01.12.2017 16:42 #andrsej%%%%%
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
20.12.2017 22:55 #tomek33423
podczas mojego rozwodu korzystałem z kancelarii https://rozwodwwarszawie.pl/
21.12.2017 12:32 #przykre to,
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
08.03.2018 18:38 #w947
a korzystał ktoś z was może z usług www.piotrbanczyk.pl? Jakie macie zdanie?
09.03.2018 09:54 #to syf jest
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
26.04.2018 14:29 #Sia
Dziwię się ,ze jeszcze nikt tutaj pewnego pana nie zablokował . do w947 - ja nie korzystałam z jego usług lecz z usług pani adwokat Magdaleny Grześkowiak. Prowadzila u mnie bardzo trudna sprawę rozwodową.
26.04.2018 14:30 #anty spam
jasne, sciemniaj dalej
19.05.2018 21:33 #Lorus
Mam nadzieje ,ze w koncu administracja tego forum wprowadzi obowiązkową rejestracje i logowanie. Przynajmniej nie bedzie takich wpisów .andrsej%%%%%. Pani M. Grześkowiak pomagala mi przy rozwodzie z meżem ,który stosowała wobec mnie przemoc psychiczna i emocjonalna .
21.05.2018 09:25 #syffff reklamaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
14.06.2018 20:52 #kw2
ja osobiście mogę polecić świetną kancelarię www.piotrbanczyk.pl
25.06.2018 20:44 #Elpac
Przy rozwodzie , takim skomplikowanym najlepiej udać sie do pani Grześkowiak. Wcześniej korzystalam z usług innego adwokata i tamten na rozprawie wgl się nie pojawił. A dzięki pani magdalenie odzyskałam swoja cześc majatku i mąż nie zabrał mi dzieci , czym wieloktronie sie odgrażał.
10.07.2018 15:30 androg
Ja przy rozwodzie korzystałam z usług Pani Teresy Logi (http://www.teresaloga.pl), wspaniała radca prawny, która nie dość, że wszystko za mnie załatwiała to jeszcze wspierała psychicznie, nigdy mnie nie pośpieszała jak chciałam dokładnie wyjaśnić sprawy, całkowicie oddany i przyzwoity adwokat. Polecam.
11.07.2018 09:06 #syfffiasta reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
#Elpac napisał(a) 25.06.2018 20:44

Przy rozwodzie , takim skomplikowanym najlepiej udać sie do pani Grześkowiak. Wcześniej korzystalam z usług innego adwokata i tamten na rozprawie wgl się nie pojawił. A dzięki pani magdalenie odzyskałam swoja cześc majatku i mąż nie zabrał mi dzieci , czym wieloktronie sie odgrażał.
żałosna reklama. Podaj swoje imię i nazwisko jeśli jesteś tak zadowolony a nie reklamujesz anonimowo. Tak każdy potrafi

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
27.08.2018 14:08 #Elzbieta
Ja polecam radcę prawnego Annę Rojek. Ma biuro przy pl. Unii Lubelskiej w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona. Pani Mecenas prowadziła mi rozwód z orzekaniem o winie. Super przesłuchiwała świadków. Mistrzostwo. Na bieżąco informowała mnie o sprawie, odpowiadała na każde moje szczegółowe pytania, a nie ukrywam było i ich wiele. Z czystym sumieniem mogę polecić. Podaje nr do Pani Ani gdyby ktoś potrzebował: 793 219 064
12.09.2018 09:48 #Inna
W sprawach rozwodowych, kontakty z dzieckiem, alimenty polecam adwokat Małgorzatę Woźniak Ma duże doświadczenie, intuicję. Wie kiedy uderzyć a kiedy odpuścić, tel. 503 662 367. Dodam, że bez jej wsparcia po prostu bym zginęła w tej sprawie i nie chodzi o kwestię prawne, ale to są emocje, nawet nie wyobrażacie sobie jakie, nie jesteś w stanie sama logicznie myślęc, choć wydaje się to wszystko bradzo proste. Polecam mec. Woźniak Małgorzatę.
12.09.2018 09:49 #abrak
W sprawach rozwodowych, kontakty z dzieckiem, alimenty polecam adwokat Małgorzatę Woźniak Ma duże doświadczenie, intuicję. Wie kiedy uderzyć a kiedy odpuścić, tel. 503 662 367. Dodam, że bez jej wsparcia po prostu bym zginęła w tej sprawie i nie chodzi o kwestię prawne, ale to są emocje, nawet nie wyobrażacie sobie jakie, nie jesteś w stanie sama logicznie myślęc, choć wydaje się to wszystko bradzo proste. Polecam mec. Woźniak Małgorzatę.
12.09.2018 09:49 #abraka
28.09.2018 17:01 #Klaudia22
A ja bardzo polecam panią mecenas Magdaleną Grześkowiak. Specjalizuje sie w prawie rodzinnym. Wszystkie sprawy z jej udziałem są zakończone po myśli klienta.
09.10.2018 10:19 #Alicja Baumler
Z mojej strony polecam pania adwokat Magdalenę Grześkowiak. Bardzo dokładny i rzeczowy adwokat. I oczywiście terminowy.
10.10.2018 11:06 #Magdanap
Zapraszam na www.mental-trener.pl Pomoge podnieść się po rozwodzie
16.10.2018 14:16 #Olka
Polecam Panią Adwokat Martę Wnuk.
Na blogu dużo potrzebnych informacji
adwokatodrozwodow.pl
16.10.2018 14:45 Nemeku
Znany problem. Miałem o podobnej sprawie, potrzebowałem serwisu wyszukiwwań korepetytora w Polsce - Buki (https://buki.org.pl/) Musiałem się z nimi skontaktować, bo takie usługi nie były w stanie dostarczyć tego, czego potrzebowałem
wpis modyfikowany 4 razy, 16.10.2018 14:49 
24.10.2018 23:25 magdaaaa
Polecam Kamila Radkiewicza, adwokata rozwodowego z Warszawy (strona Kancelarii - www.radkiewicz.net.pl), dzięki któremu moja sprawa rozwodowa została rozstrzygnięta pomyślnie (zaledwie na jednej rozprawie). Było to możliwe, gdyż podpisaliśmy wcześniej z mężem sporządzoną przez adwokata Radkiewicza umowę o podziale majątku, jak również porozumienie o sposobie wykonywania władzy rodzicielskiej i utrzymywaniu kontaktów z dzieckiem.

189/3281 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Zakup za środki własne. Poszukujemy mieszkania 2 lub 3 pokojowego (najlepiej oryginalny układ standardowego mieszkania metraże: 39m2, 48m2, 56m2) na osiedlu za Żelazną Bramą i w najbliższej okolicy. Ulice: Grzybowska, Al. Jana Pawła, Przechodnia, Graniczna, Marszałkowska, Chłodna, Pereca, Waliców, Żelazna, Krochmalna a także: Prosta Sienna, Śliska, Świętokrzyska, Pańska, Złota, Twarda, Bagno, Zielna, Królewska stan mieszkania do remontu lub do odświeżenia. Tel 662656930, biuro@terranum.pl

Poszukuję do wynajęcia
 Poszukuję murowanego,ogrzewanego garażu lub magazynu ok. 30 mkw. do przechowania mebli . Umowa minimum na rok. Wojewodztwo mazowieckie:Warszawa i okolice.Telefon:535474446

Usługi motoryzacyjne
 Jest wiele Skupów Samochodów ale to MY PŁACIMY NAJWIĘCEJ! Sprawdź! TEL 793 317 222 SKUPAUTWARSZAWA.PL DZIAŁAMY NA TERENIE WOJ MAZOWIECKIEGO - wypowiadamy polisy OC - po zakupie auta nie zgłaszamy reklamacji - płacimy do 90% ceny rynkowej pojazdu - skupujemy auta wyprodukowane po 2000r - nie skupujemy ,,anglików'' - nie złomujemy aut ZAPRASZAMY DO KONTAKTU CODZIENNIE POD NR. 793 317 222 WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE www.skupautwarszawa.pl

Inne nieruchomości sprzedam
 BEMOWO miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Osiedle Strzeżone. Dobry dojazd przy granicy z Wolą. Miejsca wygodne. Wysokość garażu 2m. Zadzwoń tel. 662656930, napisz biuro@terranum.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA