REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rozrywka na Tarchominie

 Kriss

06.06.2004 11:15

Hej!!!
Znacie jakieś ciekawe miejsca na Tarchominie, gdzie można ciekawie spędzić czas??? Mieszkam tu prawie 20 lat i myślę że raczej nic ciekawego tu niema.
Może znacie jakieś miejsca których ja nie znam??

# gosc

06.06.2004 11:19

sex w krzakach przy wale na d Wisłą

 Rudolf

06.06.2004 13:40

Jeżeli lubisz rowery i teren to napewno znajdziesz coś dla siebie. Ja mieszkam tu juz długo jakos nie narzekam. Choćby trasa wdłuż brzegu Wisły, a także tereny wzdłuż Modlińskiej po jej zachodniej stronie. Można sie wyszaleć.

REKLAMA

# Thomas

06.06.2004 14:15

Oprócz jazdy na rowerze można łowić ryby w Wiśle i Kanale Żerańskim , można grać w tenisa na kortach przy parku na Picassa , na wielu placach zabaw stoją stoły do ping ponga , można się też położyć na jakiejś trawce przy wale wiślanym i poopalać się . Jeśli ktoś lubie biegać , uprawiać jogging to może pobiegać np. po wale.

# nawalony

06.06.2004 22:14

Kratka piwa i na wał,
nie ma to jak nawalić się w słoneczku

# trzeźwy

07.06.2004 10:00

nawalony - kratka piwa lub kratka wina. Jak kto lubi. Polecam z Żabki "Lipa z miodem" za 5.20 :)

REKLAMA

# Thomas

11.06.2004 22:08

A ja dziś odkryłem w czasie jazdy na rowerze , że przy samym wale mniej więcej na wysokości ulicy Aluzyjnej jest pub , ze stolikami i parasolami. Można tam usiąć i wypić sobie 0,5 litra piwka za 4 zł, no i do tego coś przekąsić. Przed pubem jest stojak na rowery i ogólnie jest tam bardzo przyjemnie.

# TOST

13.06.2004 20:47

i po piwku za kierownicę ?

# Vladymir

13.06.2004 23:55

Kierowanie rowerem pod wpływem alkoholu jest przestępstwem, ale dotyczy to jazdy po drodze publicznej, a wał nią nie jest. Mniemam, że Thomas po kilku piwkach nie szarżuje Modlińską pod prąd, ścigając się z autobusami podmiejskimi...

REKLAMA

# aza

17.06.2004 19:37

jednak warto idac na piwo wziac ze soba rower, przynajmniej jest kto/co do domu zaprowadzic :)
pozdrawiam bardzo ale to bardzo bardzo

# TDK2004

17.06.2004 23:20

Wtedy mamy do czynienia z bardzo ciekawym zjawiskiem: rower prowadzi człowieka :) Polecam, satysfakcja gwarantowana. Ostatnio pogoda nie dopisuje i trzeba się w domu delektować trunkami. Na szczęście można oglądać w tv piłkarskie wyczyny w Portugalii. Pozdawiam

# Vladymir

17.06.2004 23:25

Aza!!! Aza!!!! Aza!!!!!! Wróciłaś, jakie to fajne !!!! HURRRAAAAAA!!!!! Jak ja za Tobą tęskniłem na tym forum, to moja zona o tym nie wie... Zostań z nami na dłużej, a rozkręcimy jakieś fajne tematy.

REKLAMA

# aza

19.06.2004 22:51

aza pojawia sie i znika
ale jest i PAMIETA :)
ja sie boje po tarchominie chodzic... jeszcze spotkam Twoja zone.... strasznie ale to strasznie sie boje
ale tak sobie mysle - najwyzej odpracuje pilnujac Wasze bobaski :)
co do kontaktu - to bylabym za mailem, poniewaz nie mam inetu w pracy :( ino mail....
i powiem szczerze - strasznie mi z tym, tzn bez tego zle! kurna! nawet nie wiesz jak bardzo :(((
pozdrawiam Ciebie, Twoja zone i bobasy :)

# Vladymir

20.06.2004 00:05

bobasy bardzo chcą być pilnowane przez Ciebie, dlatego podają Ci mejla: zarlacz@polbox.com.

# Aborygen

22.06.2004 08:32

Rower bez piwa to porażka, to tak jak mówią na Ukrainie: piwo bez wódki to stracone pieniądze.
A gdy już ziemia zacznie się kołysać to.....
...trzeba włączyć autopilota.

REKLAMA

# aza

22.06.2004 21:51

mam
dziekuje
:)

# misza

07.07.2004 00:49

wodnik szuwarek - Polecam na wysokości ul. Grzymalitów tam to dopiero jest klimat !!!

# szafy wnękowe

26.09.2016 22:05

o dzieki za cynk
________________
http://www.lober.pl/szafy.php

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA