REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# emeryt

21.11.2014 12:47

Brawo za podjęcie tego tematu. Zarząd Cmentarzy Komunalnych jest oderwany od rzeczywistości. To szkodliwa głupota dyskryminować rower kiedy jednocześnie hołubi się samochód.

# Też emeryt

22.11.2014 08:52

Mam ponad 70 lat - od dwunastu lat nie żyje moja żona, dla zdrowia jeżdżę rowerem. Od 2003 roku jeździłem na cmentarz komunalny Wólka rowerem - wjeżdżałem bramą główną (mam dobry rower - nie mam samochodu) nie wiedziałem że jest jakiś zakaz. W tym wjechałem bramą boczną i na cmentarzu dopadli mnie ochroniarze na słabych rowerach i zmusili mnie do opuszczenia cmentarza. Od tego czasu jeżdżę autobusem, a po cmentarzu robię spacer 10km spacer. Rozmowy z dyrekcją nic nie dały. Coraz mniej chce mi się jeździć na cmentarz. Zróbcie coś bym w piękne dni mógł odwiedzać groby jeżdżąc na rowerze. Emeryt.

# Derda

23.11.2014 09:23

Regulamin powstał pewnie 30 lat temu a w zarządzie Leśne Dziadki - regulaminu lepiej nie dotykać bo wybuchnie!

REKLAMA

# mmmm

24.11.2014 21:00

też się nad tym zastanawiałam, dwa lata temu pochowałam ojca na tym cmentarzu, dojazd z domu mam kiepski chodź mieszkam niedaleko a często jeżdżę rowerem nie mogę rowerem wjechać na cmentarz...racja nie wyobrażam sobie konduktu żałobnego idącego przez cmentarz a obok rowerzystów, ale powinni chociaż zezwolić na wejście na cmentarz z rowerem zakazując jazdę...dodam że mam drogi rower i napewno go nie zostawię pod bramą

# eRDe

24.11.2014 21:36

#mmmm napisał(a) 24.11.2014 21:00
nie wyobrażam sobie konduktu żałobnego idącego przez cmentarz a obok rowerzystów, ale powinni chociaż zezwolić na wejście na cmentarz z rowerem zakazując jazdę..

Dobry pomysł

# wiesław

25.11.2014 00:04

Beznadziejne zarządzenie.Zawsze jeżdzilem rowerem ale nie chcę się użerać z chłopkami z ochrony.Po prostucoraz rzadziej odwiedzam bliskich.A przed samochodami to musiałem uskakiwać.

REKLAMA

# wies%u0142aw

25.11.2014 00:09

Beznadziejne zarządzenie.Zawsze jeżdzilem rowerem ale nie chcę się użerać z chłopkami z ochrony.Po prostucoraz rzadziej odwiedzam bliskich.A przed samochodami to musiałem uskakiwać.

# d22us

27.11.2014 10:18

Ostatnio nie pozwolili mi wejść z rowerem który prowadziłem.Ochroniarz kazał mi zostawić przy bramie,oczywiście nie zostawiłem bo złodzieje tylko na to czychają.Nie wspomne już o ochroniarzu który był po wódce jechało od niego na kilometr.

# gość

01.12.2014 15:11

już kiedyś ktoś z radnych dzielnicy pisał w tej sprawie interpelację i też nic to nie dało.

REKLAMA

# LadRover

29.10.2015 22:23

Na PCK Wólka traktują rowerzystów-inwalidów w sposób uwłaczający ich godności, nakazując im schodzić z roweru i iść na piechotę obok roweru - podczas, gdy obok tabuny samochodów osobowych wjeżdżają na teren za opłatą 16 zł, jeżdżąc alejkami dla pieszych. Inwalidom - niespełnosprawnym ruchowo ochrona albo i straż miejska - nakazują pełnosprawny ruch kilometrami a także stosują zastraszanie mandatami. Może to jakieś faszystowskie metody Z-PCK i Urzędu Miasta st. Warszawa.
Takie nierówne, niesprawiedliwe traktowanie obywateli RP jest niekonstytucyjne. Pozatym samochody nie sprzyjają powadze miejsca. Właściwe wydaje się dopuszczenie wjazdu rowerów na teren PCK albo zakaz wjazdu prywatnym samochodom - zwłaszcza, że zapewne większość kierowców jako pełnosprawna mogłaby poruszać się pieszo. Jeśli i tak jest tam duży ruch samochodowy, na trzy dni przed świętem - to może należałoby zaprowadzić na tamtejszym terenie komunikację autobusową albo tramwajową z syganalizacją świetlną. Zacofanie samochodowe czy ekologiczny i humanitarny postęp. I co to za "społeczeństwo informacyjne", czy informuje się tylko niektórych, że nie mają prawa jeździć, bo jeździ postęp technologiczny - samochody o przestarzałej technologii benzynowej.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy