REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Rotatory i pompy hydrauliczne

 maksiu432

15.11.2017 10:51

Hydrocrane (http://hydrocrane.pl/pl/) to gwarancja jakości! Polecam.

# blackooops

15.11.2017 10:54

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# adamm

21.05.2018 10:46

Na stronie pompyhydrauliczne-czesci.pl masz ofertę firmy u której ja robię zaopatrzenie w części typowo hydrauliczne ostatnio. Sama firma ma siedzibę w Dębnie. Dobra obsługa, nie narzekam, zawsze można się tam dodzwonić, porozmawiać z kimś kompetentnym na temat pompy, silnika itp.

REKLAMA

# syffff reklamaaa

21.05.2018 11:07

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# bertt

10.07.2018 14:03

Chwalę sobie warsztat Hydromotor na Rzemieślniczej u mnie w Dębnie, można do nich łatwo trafić bo jest praktycznie ulica równoległa do wylotówki na Kostrzyn. Rzeczowe podejście, naprawiają pompy w zasadzie wszystkich wiodących producentów, do różnego typu maszyn budowlanych, także obsługa dość wszechstronna. Można załatwić temat w jednym miejscu , bez jeżdżenia od sasa do lasa i tracenia czasu.

# syfffiasta reklama

11.07.2018 09:09

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

REKLAMA

# Oliwka13

20.07.2018 14:53

Pompa hydrauliczna c 360 w sklepie Mizar - najlepsze części zamienne :) sklep.mizar.com.pl/ hydraulika-c-7_9_351.html

# syyf rekklama

20.07.2018 23:22

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

# dariusz

08.02.2019 11:03

Mają doświaczenie w naprawie pomp i silników w Hydromotor. Jeśli chodzi stricte o hydraulikę to mogę ich polecić. Firma ma siedzibę w Dębnie przy Rzemieślniczej ( hydromotor.pl). Sympatyczne podejście, można porozmawiać, dopytać, tłumaczą wszystko zrozumiałym językiem także zawsze jak o nich wyjeżdżam to dokładnie wiem co będzie z pompą czy silnikiem robione.

REKLAMA

 jjusti18

08.05.2019 21:25

A czy znacie jakąś dobrą firmę, która serwisuje właśnie pompy hydrauliczne? Jedna z moich maszyn właśnie ma awarię okazuje się, że do naprawy jest pompa. Nie chce kupować nowej, bo być może da się jeszcze tą naprawić. A może ktoś z was słyszał o firmie http://serwis-hydrauliczny.pl/serwis/. Znalazłam ich przypadkiem w sieci. Widzę, że mają spore doświadczenie w tej branży.

# Kazek7878

12.06.2019 11:43

U mnie w koparce był problem z pompą hydrauliczną i ostatecznie zdecydowałem się na sklep https://hydro-rexroth.pl/. Udało się u nich kupić cylindry do pompy sauer danfoss. Sprawna obsługa, pomocni pracownicy. Może u nich poszukaj części dla siebie.

# DawidKoler

15.01.2020 20:49

Ja z zakresu hydrauliki siłowej polecam firmę Megahydral http://www.megahydral.pl/ . Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w sprzedaży elementów hydrauliki siłowej. Zajmują się także projektowaniem całych układów hydraulicznych. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i śmiało mogę stwierdzić, że są naprawdę solidną marką.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024