REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Waw

15.09.2013 20:52

Widziały gały co brały,połasili sie na tańsze chałupy a teraz nagle narzekają.

# eRDe

15.09.2013 21:38

@Waw, to wysypisko miało być wygaszane, znalazło się to zresztą w obiecankach wyborczych. To nie tylko problem mieszkańców. Od jakiegoś czasu trudno jest pochodzić po okolicznym lesie, taki jest smród. Jeździłem tam wiele lat, obecnie nie śmierdzi tylko w lesie od strony Chomiczówki. Im bliżej "góry śmieci" tym trudniej wytrzymać.
Kiedy budowano tam budynki to tak nieprzyjemnych zapachów nie było.
Nie mieszkam tam, nie mam żadnego interesu. To tylko spostrzeżenia z ostatnich lat

# inżynier_wwa

16.09.2013 00:37

Czyli teraz "najlepsze w mieście" MPO będzie zwozić przez 3 lata lub dłużej śmieci z 3/4 Warszawy na Radiowo, które miało być wyłączone z użytkowania.
Którędy przejadą te setki śmieciarek dziennie? Otóż w większości zapewne ulicą Wólczyńską, może tylko część od strony Bemowa pojedzie inną drogą. Dziękujemy miastu, dziękujemy za ten przetarg i za wdrażanie nowego systemu "śmieciowego". By żyło się lepiej...

REKLAMA

# Mieszkaniec DD

16.09.2013 09:36

Ile Byś zapłacił za ten artykuł? Ewidentnie tekst sponsorowany :)

# Alina

16.09.2013 09:42

Ja tam widzę różnicę, wiele się zmieniło, wiem bo często tamtędy spaceruję z psem. Radny Zaniewski to nasz znany lokalny awanturnik.

# Stały czytelnik

16.09.2013 22:14

A przepraszam piesek czasem nie połknął jeszcze jakiegoś kału życzę smacznego,zapach zapachem, ale po okolicznych zalesieniach fruwa pełno folii i tak naprawdę Stare Babice powinny płacić Bielanom za zanieczyszczenie środowiska już dawno nie naturalnego ... Poza tym ludzie o czym Wy mówicie
wysypisko powstało w latach 70-tych bez żadnych folii zabezpieczających bez żadnych ochron ,przecież to jest bomba ekologiczna aż k... prosi się o epidemię ..
-ja bardzo proszę o trochę wyobraźni .
(a piesek niech się wody napije z rowu)

REKLAMA

# stały czytelnik

16.09.2013 22:19

A przepraszam piesek czasem nie połknął jeszcze jakiegoś trypla życzę smacznego,zapach zapachem, ale po okolicznych zalesieniach fruwa pełno folii i tak naprawdę Stare Babice powinny płacić Bielanom za zanieczyszczenie środowiska już dawno nie naturalnego ... Poza tym ludzie o czym Wy mówicie
wysypisko powstało w latach 70-tych bez żadnych folii zabezpieczających bez żadnych ochron ,przecież to jest bomba ekologiczna aż .... prosi się o epidemię ..
- ja bardzo proszę o trochę wyobraźni .
(a piesek niech się wody napije z rowu)

# Chris

17.09.2013 13:34

Radny Znaniewski ma rację. Śmierdzi strasznie. Jak zawieje od puszczy to śmierdzi nawet na Bemowie koło lotniska. Dziwne, ze przetargi w większości wygrała MPO. Nie wierzę, ze nie było przecieków co do cen. Na pewno konkurenci maja lepszą infrastrukturę i nie syfią na około. Smród wokół przetargów zamieni się w realny smród na Radiowie i Bemowie.

# niko

17.09.2013 14:19

Waw Głąbie do potegi są domy i ludzie którzy tu mieszkają od lat jak jeszcze nie było zwałki którą komuna wcisneła ludziom widać czasy się nie zmieniły bo teraz robi się tak samo a ty baranie nie zabieraj głosu ja nawet nie wiesz gdzie to jest umiejscowione schowaj słome do cholewy i galopuj dalej

REKLAMA

# kolo

17.09.2013 14:26

Mieszkaniec DD czyli D-upek D-o potęgi nie czujesz tego smrodu to się nie wypowiadaj wystarczy żeczywiście przejść sie z chomiczówki na spacer do lasu aby tam ponownie nie wchodzić smród jest niesamowity a może ty jesteś przyzwyczajony do takiego smrodu tłumacząc twój nick D-ech D-upy

# bielan

17.09.2013 14:32

Alinko dziewczynko w D.... byłaś i G... widziałaś zapraszam do okulisty i laryngologa jeżeli twierdzisz że dużo sie zmieniło ale na starość tak ludzie mają tracą wzrok i węch

# m. Andromedy

18.09.2013 00:12

No proszę nareszcie ktoś wsadził kij w mrowisko...
Są dwa przypadki kiedy człowiek robi pod siebie ,gdy jest niemowlakiem i schorowanym starcem i tylko wtedy jest to uzasadnione w innych okolicznościach jest to chore psychicznie. Natomiast syfu wkoło mamy aż nadto zwałka,Byś i do niedawna Algader ,który stacjonował na terenie Cematu 70.
Jaki tam był syf to daje słowo honoru,że nawet radnemu Zaniewskiemu i wszystkim radnym w Warszawie włącznie z Panią Hanią się nie śniło .
MOŻE W KOŃCU TRZEBA POWIEDZIEĆ DOSYĆ I PRZESTAĆ SRAĆ POD SIEBIE!!!
Oczywiście apel kieruję do władz dzielnicy Bielany w formie prośby...

REKLAMA

# eRDe

18.09.2013 21:25

#Alina napisał(a) 16.09.2013 09:42
Ja tam widzę różnicę, wiele się zmieniło, wiem bo często tamtędy spaceruję z psem.

I to nieprawda, że dach przeciekał, a poza tym prawie wcale nie padało;)

# rene

20.09.2013 23:23

to wszystko przez te k_rwy z PO i tą s_kę HGW

# Valdi

24.09.2013 11:13

Co za roznica, czy artykul sponsorowany czy nie? Facet pisze szczera prawde. Jak 4 lata temu szukalem miejsca na dom to przeanalizowalem wszystkie opcje! Gora smieciowa byla zamknieta i tylko formowana gruzem pod stok narciarski, a teraz powiekszaja ja kilkukrotnie i zwoza smieci z calej Waw. Trasa S7 miala isc 2 km od mojej chalupy a teraz walczymy, bo jest opca ze ekran stanie 15m od niej!?
I ja mam kredyt na 30 lat i perspektywe zycia na wysypisku smieci z halasem pedzacych 120 km/h aut!
A mialo byc tak pieknie.........

REKLAMA

# Maki

11.11.2013 14:00

No to bardzo dziwne bo ja kupiłem dom grubo za ponad 1.000.000 zł.
Mogłem kupić w centrum za 500.000 tys. ale nie chciałem, bo wolałem blisko Kampinosu, zielonego terenu. Niedaleko mojego domu miał powstać stok, a teraz dowiaduje się że wysypisko się rozrasta!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA