REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Sadek

07.05.2019 17:01

Bo jak się posłucha przedstawicieli ZTM w publicznych wypowiedziach , to można uznać że regulamin przewozów w Komunikacji Miejskiej , ma tylko jeden punkt , który brzmi: "Pasażerowi który ma ważny bilet , wolno wszystko".

# Marian

07.05.2019 18:37

Ja regularnie opier....dalem gamoni z ZTM jak jest klima nie włączona. KM ma konkurować z prywatnym samochodem więc nie mam zamiaru spocony do pracy docierać. Nie jeden parę jobów dostał. Płacimy za tę zasraną komunikację i wymagamy.

# ununokt

08.05.2019 00:39

#Marian z tą klimatyzacją chodzi o to że w nowych pojazdach to automaty i kierowca nie ma na to wpływu

REKLAMA

# Andrzej Wypij-Browarek

08.05.2019 07:48

#Marian napisał(a) 07.05.2019 18:37
Ja regularnie opier....dalem gamoni z ZTM jak jest klima nie włączona. KM ma konkurować z prywatnym samochodem więc nie mam zamiaru spocony do pracy docierać. Nie jeden parę jobów dostał. Płacimy za tę zasraną komunikację i wymagamy.
Ja regularnie wtedy przepraszałem za dyskomfort, na najbliższym przystanku ogłaszałem awarię i zjeżdżałem bez ludzi do zajezdni wymieniać wóz na taki z lepszą klimatyzacją. I nieważne czy to linia w centrum, czy jeżdżąca co dwie godziny podmiejska. Klient płaci i nie mogę zawieść jego oczekiwań!

# Rafał

08.05.2019 12:57

ZTM nie zatrudnia kierowców autobusów i tramwajów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA